İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

slm benim özel mesaj atma hakkım doldu buraya yazsam sorun olmaz galiba 05362195640 allah yardımcınız olsun mesajlarımı okuduysanız bende çok dertliydim bitti sayılır:KK66:
wuslat bitti mi gercekten? kac kez gittin?
Yuzune yaptırıyordun di mi? Iz falan kaldı mı?

wuslat bitti mi gercekten? kac kez gittin?
Yuzune yaptırıyordun di mi? Iz falan kaldı mı?

evet ama ben öncede gitmiştim 7ay felan gül hanıma mutlaka onunda heralde faydası olmuştur bilemiyorum ama tek tük kaldı şimdi ince olanlara gidiyorum sayılır bnim cildim yağlı olduğu için heralde iz felan yok başta 2,3 gün kabuk oluyor sonra birşey kalmıyor ama yinede tamam diyemiyorum öncekindn yandım çünkü yorum size kalmış

evet ama ben öncede gitmiştim 7ay felan gül hanıma mutlaka onunda heralde faydası olmuştur bilemiyorum ama tek tük kaldı şimdi ince olanlara gidiyorum sayılır bnim cildim yağlı olduğu için heralde iz felan yok başta 2,3 gün kabuk oluyor sonra birşey kalmıyor ama yinede tamam diyemiyorum öncekindn yandım çünkü yorum size kalmış

oh darısı başımıza :)

peki ince tuylere etkisi nasıl? yuzdeki ayva tuyleri icin soruyorum.
hadi gecmiş olsun sana:)

canım bilemiyorum ki ilk yapıldıgında daha etkili olur elbette
ız varsa bi etkısı olmaz bence
kabuklar varken kabukların durumuna gore suruyordum
mumkun oldugunca sık surmek daha faydalı olur sanırım, hem kasıntıyı alıyor hem de cabuk kuruyup dokuluyor
arkadaslar bır de ıgnelıde de lazerde de ılk seanstan sonr seans araları acılır buna dıkkat edın mesela benım koltukaltı ılks seans yapıldı, bır ay sonra ıkıncı seans yapıldı, ucuncu seans ıkıncısınden ıkı ya da uc ay sonra yapılmıstı ve ucuncu seansta zaten nerdeyse bıtmıstı.. siz ıkıncı seansa gıttıgınızde cok daha az vakit alır örn: tek koltukaltı ılk seans 1.20 dk -bıraz tuylu bı hatun olduumdan :p- ıkıncı seans yarım saat surmustu

telefon ısteyıp de atladıklarım burdan yazsın lutfen........................

melikekorca hanim rica etsem bana da Cemile Hanimin telefon numarasini yazar misiniz lutfen. Tesekkurler

slm benim özel mesaj atma hakkım doldu buraya yazsam sorun olmaz galiba 05362195640 allah yardımcınız olsun mesajlarımı okuduysanız bende çok dertliydim bitti sayılır:KK66:

aa nasıl yanı :)) bızde senden gelısmelerı yazmanı beklıyorduk ama sen kısa zamanda guzel bı ılerleme kaydettıgını soyluorsun cok sevındım cnm ya:)) ınce tuylerıne baya etkı etmıs demek
pekı cemıle hanıma toplam kaç kere gıttın hangı aralıklarla
bnm derdım sert tuyleden acaba onlarada cok cabuk etkısını gosterır mı
dakıkasını ne kadara yapıo ?
kabuklanma nasıl oluyor acaba cok bellı oluyor mu kı ?
bır de acaba gül hanım gıbı 3 ay oncesınden mı randevu almak lazım yoksa kolayca zaman bulunabılıor mu :))
bılgılendırırsen sevınırm canm
tsekkur ederım :KK71:

bende sizin gibi defalarca alexle yaptırdım. Cok uzamasını beklemeden gittiğim icin durumun vehametinin farkında olamadım bikaç ay. tabi bu esnada bana söylenen hep jiletle alabilirsin uzayıp rahatsız oldugunda dendi. bende nede olsa uzman tavsiye etti diyip her seferinde jiletle aldım. sonra bi süre ara vermek zorunda kaldım evde oldugum icin, almadım yüzümü. bi baktım tüylerim uzadıkça korkunc bi hal alıyor. sonra acıbademe gittim, alexle tüylerinde kıl olmus iyice yayılms diyince uzman iyice moralim bozuldu. sonra orda diode basladım. sunu soylemeliyim ki inanılmaz acı veriyor.ama en azından kalın olan tüylerimi inceltti diyebilirim. baktım ordanda fayda yok baska bi acıbademe gittim ordaki kızda senn iğneliye gtmen gerek ben bişe yapamam dedi. en nihayetinde sımdı iğneliye baslıycam. tavsiye edebiliceğiniz bir yer varmı? cemile hanımın ismini cok okudum burada, ona ulasabiliceğim bir iletişim numarası varmı?

bende sizin gibi defalarca alexle yaptırdım. Cok uzamasını beklemeden gittiğim icin durumun vehametinin farkında olamadım bikaç ay. tabi bu esnada bana söylenen hep jiletle alabilirsin uzayıp rahatsız oldugunda dendi. bende nede olsa uzman tavsiye etti diyip her seferinde jiletle aldım. sonra bi süre ara vermek zorunda kaldım evde oldugum icin, almadım yüzümü. bi baktım tüylerim uzadıkça korkunc bi hal alıyor. sonra acıbademe gittim, alexle tüylerinde kıl olmus iyice yayılms diyince uzman iyice moralim bozuldu. sonra orda diode basladım. sunu soylemeliyim ki inanılmaz acı veriyor.ama en azından kalın olan tüylerimi inceltti diyebilirim. baktım ordanda fayda yok baska bi acıbademe gittim ordaki kızda senn iğneliye gtmen gerek ben bişe yapamam dedi. en nihayetinde sımdı iğneliye baslıycam. tavsiye edebiliceğiniz bir yer varmı? cemile hanımın ismini cok okudum burada, ona ulasabiliceğim bir iletişim numarası varmı?

travsiye istersen suadiye deki kezban hanımı önerebilirm bende. ama cemile hanımı bilemiyorum. yanlız yüze şimdi başlamazlar çünkü güneşten koruman gerekiyor o yüzden yaz aylarında yapmıyorlar. çok dikkat etmmek lazım yoksa iz kalıyor. bende eylül ekimi flan bekliyorum o yüzden. şimdi kollarımı yaptırıyorum çok memnunum.:89:

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım yarın izmirde bir güzellik salonuna görüşmeye gidicem iğneli epilasyon için inşallah güzel olur hersey benimde sorunum cene bölgemde daha önce sarı grimsi tüğler vardı sinir oldum onlara güneşte belli oluyo die az az almaya basladım sonra ürediler saolsunlar:) bende izmirde buişi iyi yapan yerler arıyorum bilen varsa bizahmet beni bilgilendirirse cok sevinirim

travsiye istersen suadiye deki kezban hanımı önerebilirm bende. ama cemile hanımı bilemiyorum. yanlız yüze şimdi başlamazlar çünkü güneşten koruman gerekiyor o yüzden yaz aylarında yapmıyorlar. çok dikkat etmmek lazım yoksa iz kalıyor. bende eylül ekimi flan bekliyorum o yüzden. şimdi kollarımı yaptırıyorum çok memnunum.:89:

suadiyedeki kezban hanımın numarasını alabilir miyim?

Arkadaşlar ben de Ankara'da iğneli epilasyona gidiyorum. Gittiğim yerden oldukça memnunum işini düzgün yapıyor. Siyah tüylerim için önce lazerle başladım aynı yerde şimdi iğneliye döndük sarışın olduğumdan. Biraz acısı olsa da yine de onlardan kurtulduğuma seviniyorum. Arkadaşlar özellikle tüy olan bölgelerinizi almayın iğneli epilasyonda o tüyler bir kerede gidebiliyor kıl kökü olmadığı için. Köklerini kuvvetlendirmeyin iğneli epilasyonda önemli olan da kökün zayıflığı.

suadiye kezban hanımın numarasını özelden yazabilirmisiniz.forumlara 25 msj atmadan özelden mesaj atamıyorum. aslında avrupa yakasından bir estetisyen cok daha iyi olur calısıyorum sürekli karsıya gitmekte zor:KK43:

suadiyedeki kezban hanımın numarasını alabilir miyim?

suadiye kezban hanımın numarasını özelden yazabilirmisiniz.forumlara 25 msj atmadan özelden mesaj atamıyorum. aslında avrupa yakasından bir estetisyen cok daha iyi olur calısıyorum sürekli karsıya gitmekte zor:KK43:

selam kzılar , bende tüylerimle savaş halindeyim ve çok şükür artık uğraşmıycam :KK49:
kezban hanımın numarası 0532 301 67 81 . yanlız randevuları o kadar doluki bir dahaki seansı ancak 1 ay sonraya verebiliyor. :KK59: ayrıca temmuzun son iki haftası yıllık izni var. bence şimdiden sıranızı alın ağustosa anca sıra gelir. yanlız unutmayın güneşten korumak çok önemli. :92:

selam kzılar , bende tüylerimle savaş halindeyim ve çok şükür artık uğraşmıycam :KK49:
kezban hanımın numarası 0532 301 67 81 . yanlız randevuları o kadar doluki bir dahaki seansı ancak 1 ay sonraya verebiliyor. :KK59: ayrıca temmuzun son iki haftası yıllık izni var. bence şimdiden sıranızı alın ağustosa anca sıra gelir. yanlız unutmayın güneşten korumak çok önemli. :92:

çok teşekkür ederim canım

Merhaba kızlar, benim tüylerim siyah,sizce lazer mi yaptırmam gerekir, ama lazerin kesin çözüm olmadığını söylüyorlar,lütfen yardımcı olun??

Merhaba kızlar, benim tüylerim siyah,sizce lazer mi yaptırmam gerekir, ama lazerin kesin çözüm olmadığını söylüyorlar,lütfen yardımcı olun??

incelerse iğneli faydalı olur, lazerden pek sonuç alamazsınız ama kalın, kıl şeklindelerse lazere gidebilirsiniz..

Merhaba arkadaşlar ben de aranıza yeni katıldım (:-) Geçen yazdan beri yüzüm için iğneliye gidiyorum ve gerçekten bayağı fark ettiğini anladım ilk başlarda hiç bitmeyecek gibi gelmişti ama zamanla acısına da alışmaya başladım zaten bi müddet sonra uyuşuyor yüzünüz.Kaş ve bıyığa da başlamayı düşünüyorum ama bunun için düzenli gitmem lazım.Malesef denizde kum bende de kıl olunca hem epey zaman hem de epey para gerekiyor biraz da sabır tabi.Bakalım ne olacak.Üstelik epilasyoncum da çok iyi gerçekten hatta göbek ve göğüs çevresinde varsa onları da alalım rahat edersin dedi :KK66: Benim kafama takılan şu ki 2-3 gündür okuyorum bu forumu bazı arkadaşlarım şey yazmışlar iğnenin değiştirilmesi lazım ve iğneli epilasyonun 45dakikadan yapılmaması lazım bir seansta falan.Fakat ben 1 senedir aynı iğneyi kullanıyorum ve neredeyse her gittiğimde 2 saatlik seans alıyorum.İlk 1-2 gün kızarıklık oluyo fakat sonradan tüysüz pürüzsüz bi cilde sahip oluyosunuz.Benim gittiğim yere daha önce kuzenim tüm vücudu için gitti ve o da benim gibi uzun seanslar alıyordu çok şükür bi sorun olmadı.

Bir de ben bi akılsızlık edip 2 sene önce falan sirle almıştım yüzümü acayip sivilce oldu ama tabi bu ciltten cilde değişiyor seyrelme oldu olmasına ama ne hikmetse yerine çıkanlar sert kalın oldular epilasyoncum da çok kızdı zaten direk bana gelseydin daha az seansta biterdi dedi ama işte kız milleti biz:))

X