İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

sinosh merhaba,
istanbul'daysa ismini verebilir misin gittiğin yerin, iğneli epilasyonda iyi uzman kolay bulunmuyor maalesef.

Hanımlar iğneli epilasyon kaç yaşında başlanılıyor yapılmaya ?

Herkese merhabalar,
Forumda iyi kötü onlarca yorum okudum iğneli epilasyonla ilgili. Benki vücüdumdaki fazla tüylerle yıllardır uğraşmış ve bıkmış biri olarak, ( ki bu konuda ben de çok kabahatliyim çünkü yüzümdeki sert tüyleri ağda cımbız vesaire gibi yöntemlerle sürekli alarak korkunç hale getirmiştim), birkaç ay önce sewgili Gül Abbasoğlu ile iğneli epilasyona başladım ve çok memnunum, yüzümdeki tüylerin yarısından çoğu bitti ve artık çok geç çıkıyorlar. tabiki iğneli epilasyon dediğimiz şey, her kim yaparsa yapsın çok sabır isteyen ve zaman alan bir uygulama ( tabi bu tüylerin sertliğine göre de değişiyor), ama benim yaptırdığım gibi güvenli bir elde yapılırsa hiç bir şikayetiniz olmuyor ve istediğiniz sonuca ulaşıyorsunuz, o kadar şeyler duydumki epilasyondan yüzü yananlar, sivilce basanlar vesaire.. burada hiçbiri başıma gelmedi, ayrıca sivilcelerin en büyük sebebi de krem. epilasyondan sonra kremi yoğurt gibi yüzünüze bularsanız tabiki sivilce olur! :) az sürmeniz gerekiyor.. yani işin özü, burada okuduğum ve İstanbulda iğneliye başlamak isteyen bayanlara Gül hanımı tavsiye ediyorum, şuanda Bağdat cad.desinde bir kuaförde çalışıyor, ilgilenenlere no.sunu da verebilirim,
Herkese kolay gelsin, bi an önce tüylerinizden kurtulmanız dileğiyle :)

Herkese merhabalar,
Forumda iyi kötü onlarca yorum okudum iğneli epilasyonla ilgili. Benki vücüdumdaki fazla tüylerle yıllardır uğraşmış ve bıkmış biri olarak, ( ki bu konuda ben de çok kabahatliyim çünkü yüzümdeki sert tüyleri ağda cımbız vesaire gibi yöntemlerle sürekli alarak korkunç hale getirmiştim), birkaç ay önce sewgili Gül Abbasoğlu ile iğneli epilasyona başladım ve çok memnunum, yüzümdeki tüylerin yarısından çoğu bitti ve artık çok geç çıkıyorlar. tabiki iğneli epilasyon dediğimiz şey, her kim yaparsa yapsın çok sabır isteyen ve zaman alan bir uygulama ( tabi bu tüylerin sertliğine göre de değişiyor), ama benim yaptırdığım gibi güvenli bir elde yapılırsa hiç bir şikayetiniz olmuyor ve istediğiniz sonuca ulaşıyorsunuz, o kadar şeyler duydumki epilasyondan yüzü yananlar, sivilce basanlar vesaire.. burada hiçbiri başıma gelmedi, ayrıca sivilcelerin en büyük sebebi de krem. epilasyondan sonra kremi yoğurt gibi yüzünüze bularsanız tabiki sivilce olur! :) az sürmeniz gerekiyor.. yani işin özü, burada okuduğum ve İstanbulda iğneliye başlamak isteyen bayanlara Gül hanımı tavsiye ediyorum, şuanda Bağdat cad.desinde bir kuaförde çalışıyor, ilgilenenlere no.sunu da verebilirim,
Herkese kolay gelsin, bi an önce tüylerinizden kurtulmanız dileğiyle :)

merhaba rica etsem bana mesaj atabilirmisiniz numarasını? Forumlardaki mesaj sayım yeterli olmadığı için özelden mesaj atamıyorum. teşekkürler...

Merhaba, ben de yeni üye olduğum için msj atamıyorum özelden, kuralları bilmiyodum, zaten tesadüfen girip okudum yorumları ve üye olup bilgi vermek istedim benim gibi kişilere.. şimdi burdan da tlfon vermek istemem ama şöyle yapabilirsin, google'a gül abbasoğlu yazarsan tlfon numarasına kolayca ulaşabilirsin

haftalardı avrupa yakasında mecdiyeköy şişli tarafında iğneli epilasyon yapan bi uzman arıyorum ve hala bulamadım... hc mi kmse yok avrupa yakasında bi merkeze gidipte memnun kalan???? vaktim daraldı artık yardım bekliyorum.cıkamadm işin icinden.

ben taksimde sevinç hanıma gidiyorum sembol güzellik salonu ben bıyık bölgesi ve kaşlara yaptırıyorum ilk zaman daha sık gidiyordum şimdi daha uzun sürede gidiyorum hem de yaptırdığım süre azaldı

ben taksimde sevinç hanıma gidiyorum sembol güzellik salonu ben bıyık bölgesi ve kaşlara yaptırıyorum ilk zaman daha sık gidiyordum şimdi daha uzun sürede gidiyorum hem de yaptırdığım süre azaldı

herhangi bir leke falan kaldı mı ve dakikasını ne kadara yapıyor nasıl iğne kullanıyor.ben de o civarda iyi birini arıyorum çok uzun süredir.

saati 72 lira tabiiki ilk başta kabuklar oluyor kabuklar düşünce alttan pembelik çıkıyor ama zamanla geçiyor kendisi bu işi nekada öğrenmiş hatta ilk öğrenenlerden sadece iğneli epilasyon yapıyor aynı zamanda akrabam oluyor ama asla reklam yapmıyorum yıllaca manyak gibi oraya değilde başka yerlere gidip mağdur oldum kendisinin daha önce uygulama yaptığı insanlarıda tanıyorum ama yinede kendiniz bilirsiniz çünkü bu işlerde çok aldatmaca var bu forumda bir iki kişinin adını çok sık okuyordum biride taksimde başka bir bayandı senelerce bir tanıdığım oraya gidip sonuç alamadı kendiside şu ara sevinç hanıma gidiyor oldukça memnun

kayseride güvenilir işin ehli iğneli epilasyon yapan birisini tanıyormusunuz?
tanıyanlar mesaj atabilir mi?

angel sen hala gitmedin mi ya? ben senden once gidicem galiba..
derin ve wuslat vardı sanırım giden.onlardan da son yorumlarını alamadık.

slm ben gidiyorum sert sakallar bitti çok şükür rabbime darısı isteyenlerin başına şimdi ayda ince tüylere gidiyorum1 saat anca dayanıyorum bende panikatak var yoksa daha çok zaman alır ben devamlı yazmak istemiyorum .çünkü gül hanımdan çok bahsettim işin sonu gelmedi oyüzden gerektikçe yazıyorum:KK66:

slm ben gidiyorum sert sakallar bitti çok şükür rabbime darısı isteyenlerin başına şimdi ayda ince tüylere gidiyorum1 saat anca dayanıyorum bende panikatak var yoksa daha çok zaman alır ben devamlı yazmak istemiyorum .çünkü gül hanımdan çok bahsettim işin sonu gelmedi oyüzden gerektikçe yazıyorum:KK66:

ayva tuyler daha kolay biter diye duymuştum sert tuylere nazaran..
sert tuylerin kac seansta bitti peki? ben de haftaya gitmeyi duşunuyorum, son yorumları alayım dedim:)

Arkadaşlar uzun bir süredir siteye girmiyorum. Kötü bir iğneli epilasyon deneyimi yaşamıştım eskiler bilir. Uzun süredir ben de Cemile Hanım'a başladım ve gerçekten memnunum. Kimseye öneride bulunmayacağımı söylemiştim ama şimdi sevincimi paylaşmak istedim. Hepinize sağlıklı, tüysüz günler diliyorum...:)

X