İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

meraba arkadaşlar benimde çenemde tüyler çıkmaya başladı ama çok fazla değil sanırım 10 tane siyah tüğ vardır fakat neama uzun sarı tüylerde var ne yapıcamı bilmiyorum lazeri önermiyolar iğnelidede sarı tüylere dokunmuyorlarr ne yapıcam bilmiyorum önerilerinizi bekliyorum

meraba arkadaşlar benimde çenemde tüyler çıkmaya başladı ama çok fazla değil sanırım 10 tane siyah tüğ vardır fakat neama uzun sarı tüylerde var ne yapıcamı bilmiyorum lazeri önermiyolar iğnelidede sarı tüylere dokunmuyorlarr ne yapıcam bilmiyorum önerilerinizi bekliyorum
merhaba..her renkteki tuye igneli epilasyon yapılabiliyor. igneli yaptır derim.

onu ben de sordum yaptırdıgım kişiye. bitince hicbi iz kalmaz, korkma dedi. şu an oyle gozenek fln yok. minik minik kabuklar var.

Nerede yaptırıyorsu? Kaç seans oldu?? Bide yüz bölgesi ise yaptırdığın bölge seanslar kaçar dakika sürüyor ortlama?

Lazere sakın bulaşmaa iğneliye gitt nasıl dokunmuorlar sarı tüylere ilk defa sizden duyuyorum böyle birşeyyy iğneli epilasyon her kıla uygundurr başka bi yerle görüşş derim araştır iyice.

Nerede yaptırıyorsu? Kaç seans oldu?? Bide yüz bölgesi ise yaptırdığın bölge seanslar kaçar dakika sürüyor ortlama?

Uskudar'da yaptırıyorum. 3 kez gittim.cenemde ve favori bolgemde sert tuyler vardı.onlar icin gidiyorum ama sert diiller artık.zaten onlar bitince tum yuzume yaptırıcam ayva tuylere de. benim seanslar genelde 1.5 saat suruyor.

ya kızlar çok fazla msj yazılmış bulamadım cemile hanıma gidenlerin son durumu nedir bilgilendirirler mi bi? bir de fragmann nerelerdesin, nasıl oldun?

Merhaba cocoon, uzun zamandır girmiyorum. Ben uzun süredir Cemile Hanım'a başladım. Diğer uzmandan kalan izler henüz geçmedi ama çok azaldı. Cemile hanımdan da çok memnunum. Hiçbir iz, leke problemi yaşamadım. diğer uzman beş dk. iğne epi yapmıştı bir hafta dışarı çıkmamıştım. Cemile Hanım da bir saat yapttı, bir gün sonra fotoğraf çektirdim. Aradaki farkı söylüyorum. Bir hafta içinde de tamamen kabuklar dökülüp cildim pürüzsüz oluyor. İnşallah vücudumdaki tüm tüylerden kurtulacağım artık. Sevgiler...

Merhaba cocoon, uzun zamandır girmiyorum. Ben uzun süredir Cemile Hanım'a başladım. Diğer uzmandan kalan izler henüz geçmedi ama çok azaldı. Cemile hanımdan da çok memnunum. Hiçbir iz, leke problemi yaşamadım. diğer uzman beş dk. iğne epi yapmıştı bir hafta dışarı çıkmamıştım. Cemile Hanım da bir saat yapttı, bir gün sonra fotoğraf çektirdim. Aradaki farkı söylüyorum. Bir hafta içinde de tamamen kabuklar dökülüp cildim pürüzsüz oluyor. İnşallah vücudumdaki tüm tüylerden kurtulacağım artık. Sevgiler...

Cemile hanımın telefon numarasını veya adresini verebilirmisiniz lütfen

40 dk tek koltuk altı icin mi? ben daha uzun surer sanıyordum.

herkesin süresi farklidir. Benim ilk gittigimde bir koltuk alti yarim saat sürmüstü arkadasiminki 1 bucuk saat ! ama hemen ikinci gittigimizde daha az sürmüstü cok cabuk sonuc aliniyor.

Kızlar bu iğneli yaptırdıktan sora gözeneklerr çok belirginleşiyormuş küçük delik delik? Bilgisi olan var mı?

asla öyle bir sey yasamadim evet ilk basta kabuk tutuyor ve igne izi oluyor ama kisin yaptirirsan hic farkedilmez ayricada yaza kadar hemen geciyorr.

ya öyle bir sey yok kesinlikle her kalinliktaki ve renkteki tüye igneli epi yapiliyor. sakin inanmayin böyle seylere.Tekrar ediyorum asla lazer gibi sonuc vermeyen bir yöntem degildir.

Merhaba Croiselle,
Mesajında bahsettiğin Çorlu' daki iğneli epilasyon yapan kadının adres ve telefon bilgilerini verir misin? Teşekkürler...

Arkadaslar yeni kayit oldum. Bu tüy sorunu berbat bir sey ya. Ara ara okudum buraya yazilanlari. Bacaklarima lazer düsünüyorum cunku batiklara da iyi geliyor. Alexi övüyorlar ama kafam karisti yazilanlardan. Bidaha cikiyrmus falan. Alexde mi kesin cözüm degil? Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaslar yeni kayit oldum. Bu tüy sorunu berbat bir sey ya. Ara ara okudum buraya yazilanlari. Bacaklarima lazer düsünüyorum cunku batiklara da iyi geliyor. Alexi övüyorlar ama kafam karisti yazilanlardan. Bidaha cikiyrmus falan. Alexde mi kesin cözüm degil? Önerilerinizi bekliyorum.
Selam. Ben bacaklarım icin 3 seanstır lazere gidiyorum. Batıklara iyi geldigi dogru ama tamamn bitmiş degil. Benim ozellikle bacagımın arka taraflarında batıklar var. Onlar hala gecmedi. En son Mayıs'ta gitmiştim. Daha tam olarak yeni cıktılar. Baya gec cıkıyorlar. Cok da inceler. Ama yine de bitecek gibi durmuyorlar.Zaten inceldiler.Artık etki eder mi bilmiyorum. Sonucta ince tuylere yapamıyorlar.
Kısacası, tuylerin siyah ve sertse kesinlikle etki ediyor.Ama yok olma gibi bir durum fazla yok. İncelip, renkleri acılıyor. Daha az rahatsız ediyorlar.

iğneli epilasyonda kıl kökü çukuru izinin kalma ihtimali var. hele hele bilinçsiz birine yaptırıyorsanız.
alex lazer en iyisi bence. kıl batmasına tüm lazerler etki eder sonuçta, illa ki iğneli olması gerekmez. sonuçta kılları tamamen yok ediyor.

Lazeri deniycem. Sonucta batiklara daha iyi gelecek bir sey yok gibi. Kremdi keseydi bunlarda biktiriyor bir süre sonra.Tamamen bitmeyecegine bende ihtimal verimiyorum ama en azindan cok kötü görünmez. TSk arkadaslar

cemile hanımın adres ve telefon bilgisini verebilecek yok mu ben de çok çektim 5-6 yer denedim izler kaldı ve yaptırmam da lazım biri numarayı ve adresi gönderebilir mi acaba

Uskudar'da yaptırıyorum. 3 kez gittim.cenemde ve favori bolgemde sert tuyler vardı.onlar icin gidiyorum ama sert diiller artık.zaten onlar bitince tum yuzume yaptırıcam ayva tuylere de. benim seanslar genelde 1.5 saat suruyor.

Merhaba ben de Üsküdar'da oturuyorum, çok araştırmama rağmen güvenebileceğim bir yer bulamadım bu iğneli epilasyon işi için. Cemile Hanım'a gidenler memnun galiba, ismi buralarda çok geçiyor. Acaba tam adresi nedir, nasıl randevu alabiliriz? Beni de bilgilendirebilirseniz çok memnun olurum.

öncelikle meraba arkadaşlar herkesin geçmiş bayramı mübarek olsun.
Sormak istediğim hangi epilasyon daha iyi merak ediyorum.Elbet yaptıran arkadaşlar vardır umarım bana yardımcı olurlar.Ben koltukaltı,genital,göbek ve göğüs bölgesine yaptırmak istiyorum ama hangisi yaptıracğıma karar vermiş değilim.Balıkesirde yaşıyorum burada epilasyon yaptıranlar varsa cevap atarlarsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler herkese.

arkadaşlarrrrrr o kadar yazınızı okudum iğneli epilasyona kesin karar verdim sonunda ama işlem sonrası kabuklanma sivilcelenme kızarıklık durumu nedir olması normal midir?? ne kadar süreye geçer geçmesi için uyguladığınız ayrı tedbirler var mı? internetten de baktım kabuklanma fotoğrafı hiç göremedim o kadar kötü mü ki işlem sonrası kabuklanma fotoğrafı yok diye de düşündüm...:44:

X