İğneli Epilasyon Iğneli Epilasyon Yaptiranlarin Paylasim Alani

gulgul sende yaptırıyosun galiba nasıl memnun musun bi de nerelere yaptırıyorsun.Kılların çıkma süresi ne mesela ilk seanstan sonra kaç gün içinde çıkıyo. bi de kılların çıkma süresi bölge bölge değişiyo mu mesela koltuk altı ve çene aynı sürelerde mi çıkar?

selam.mersinde yaptırıyorum.

bi de bi arkadaş sormuş iğne ile mi yapılıyo evet iğneyi kıl köküne sokuyo sonra elektirik akımı veriyo ama iğnenin girdiğini hissetmiyosun sadece verilen elektirik hissediliyo.

e peki bu hassas bölgelerde sorun yaratmıyo mu ya da tavsiye edilen bi cihaz ismi var mı bilinen

gulgul sende yaptırıyosun galiba nasıl memnun musun bi de nerelere yaptırıyorsun.Kılların çıkma süresi ne mesela ilk seanstan sonra kaç gün içinde çıkıyo. bi de kılların çıkma süresi bölge bölge değişiyo mu mesela koltuk altı ve çene aynı sürelerde mi çıkar?

evet ben de kaşlarıma ve bıyık bölgeme yaptırıyorum artık bitti sayılır mart sonu gibi başlamıştım ilk zamanlar 2 hafta 3 hafta arayla gidiliyor ama diğelim bıyık çalışılıyor 1 saatlik bir işi var ama1 saat çalışmıyor yarım saat kadar böyle olunca yüzün çok fazla şişmemiş oluyor birde ilk seanstaki izler daha geç iyileşiyor ama sonrakiler kabuklarla beraber 1 hafta sonra tamamen iyileşiyor ben çok memnunum artık güneşte bile insanların yüzüne rahat bakabiliyorum artık kaş aldırma derdimde yok kuaförün yolunu unuttum ben ekim ayı gibi bacaklarımada başlatıcam inşallah herkes bu dertten bir an önce kurtulur

merhaba arkadaşlar. ben iki hafta önce yanak ve çene bölgemdei tüyler için başladım iğneli epilasyona. dakikası 1 lira ve 8 lirada iğne parası verdim. gümüş iğne kullanıyolar. ilk seansımdan 2 hafta geçti şuan kabuklar, izler tamamen geçmiş durumda ve henüz çıkan tüy falan yok.cımbızla alınacak boyuta geldiklerinde tekrar gel dedi kuaförüm. yüzüm bittikten sonra göbek ve koltuk altıma başlıcam inşallah. biraz acıyo ama bence değer.

Merhabalar...Kocaeli'de iğneli epilasyon yaptırıp memnun kalan var MI??? Varsa baana adresini özelden yazabilir Mİ?

Arkadaşlar iğneli epilasyonla genital bölgeyi yaptıran hiç yok mu?

Genellikle yüz bölgesini yaptıran arkadaşların yorumlarını okudun burdada..

Yoksa ben yanlış yerde miyim?:KK15:

Ben de genital bölgemi yaptırmak istiyorum yaptıran arkadaşların önerilerini almak istiyorum..

merhaba
bende yüz için iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum fakat Anadolu Yakasında güvenilir birini arıyorum yüz bölgesi için tavsiye ettiğiniz yerlerin iletişim bilgileri yazarsanız çok sevinirim birde Formmed polikliniği var giden varmı oraya ?

ooooo iste en sevdigim konu :))

tatlim ben yaklasik 2 sene önce yaptirdim bacaklarima , kol altina ve de bikini bölgesine ..

sonuc inanilmaz ama 2 senedir kol alti ve bikini bölgesinde hic mi ama hic kil, tüy vs cikmiyor
yani kökünden kazidim. ama bacaklarimda maalesef tamamen bitiremeden yurtdisina geldim ama onlarda cok az yani cimbizla filan hallediyorum hemen bitiyor.

seans ina gelince ; kil yapisina göre degisior mesela bir ark ile beraber
gitmistik onun ki benimkinden alan olarak da daha fazlaydi ve
kil kökleri güclüydü zavallim benden bir sene fazla gitmek zorunda kaldi.
ben ise 1 bucuk sene gittim toplamda yani her gittigimde hangi
bölgemde cikmissa onlari aliyordu. Bikini bölgem elbette digerlerinden
daha uzun sürdü ama mesela kol altim hemen 3-4 kerede bitti. zaten
bir gittin mi hemen faydasini göreceksin bazende 2 ay cikmadigi oluyor mesela kil yapisina göre yani

aciyor mu evet hemde delicesine
ücret fazla mi evet fazla
vaktinden gidiyor mu evet gidiyor

bir süre sonra alistigin icin artik aci da normal geliyor
yaptiriken evet bayagi tuttu ama 2 senedir ne agda
ne jilet derdim var sonsuza kadar da olmayacak dolayisiyla paramda gitmecek
ve su an epilasyonla ugrasmadigim icin bütün vakitler benimmm

neden mi en sevdigim konu ? cünkü burada defalarca hemen her topic e bunu yazdim
ama kimse beni iplemedi
nihayet yine anlatma firsatim cikti

oleyyy ben kurtuldum herkes kurtulsunnn

ben corlu da yaptirmistim cevresinde hatta istanbulda oturanlarin bile muttlaka gitmesi gerektigini düsünüyorum isteyene bilgilerini verebilirim

kadinin almanya dan bile müsterisi vardi hatta biri de ben oldum simdi :)) zira bacaklarimi tamamlamayi düsünüyorum

baska topik e yazmistim ordan kopyaladim zira bu kadar uzun tekrar aciklayamazdim :KK16:

Son düzenleme:
ya kızlar çok fazla msj yazılmış bulamadım cemile hanıma gidenlerin son durumu nedir bilgilendirirler mi bi? bir de fragmann nerelerdesin, nasıl oldun?

Son düzenleme:
ben de bugün koltukaltıma yaptırdım
40 dk sürdü
çok acıdı yaa
ama annemden yapılıp da çok güzel sonuç alındığını gördüğüm için (bacak bölgesi)
değer dedim, dayanmaya çalıştım :)

arkadaşlar aranızda tüm göğsüne yaptıran var mı?
benim hem göğüs aram hem ucum çok kötü durumda...:KK43:
göğsümün genelinde de tüylenme var mutlaka bi çare bulmam gerek
ankarada iğneli yaptıran var mı?
nolur bi yardım edin yaptırdınız mı ya da duydunuz mu:KK43:

ya kızlar çok fazla msj yazılmış bulamadım cemile hanıma gidenlerin son durumu nedir bilgilendirirler mi bi? bir de fragmann nerelerdesin, nasıl oldun?
Selam. Ben 1 ay once başladım. 1 ayda 3 kez gittim yuzum icin. cenemde cımbızla kalınlaştırdıgım baya sert tuyler vardı.şimdi onlar cok inceldi ve gec cıkıyorlar.

ben de bugün koltukaltıma yaptırdım
40 dk sürdü
çok acıdı yaa
ama annemden yapılıp da çok güzel sonuç alındığını gördüğüm için (bacak bölgesi)
değer dedim, dayanmaya çalıştım :)
40 dk tek koltuk altı icin mi? ben daha uzun surer sanıyordum.

Selam. Ben 1 ay once başladım. 1 ayda 3 kez gittim yuzum icin. cenemde cımbızla kalınlaştırdıgım baya sert tuyler vardı.şimdi onlar cok inceldi ve gec cıkıyorlar.

Kızlar bu iğneli yaptırdıktan sora gözeneklerr çok belirginleşiyormuş küçük delik delik? Bilgisi olan var mı?

Kızlar bu iğneli yaptırdıktan sora gözeneklerr çok belirginleşiyormuş küçük delik delik? Bilgisi olan var mı?
onu ben de sordum yaptırdıgım kişiye. bitince hicbi iz kalmaz, korkma dedi. şu an oyle gozenek fln yok. minik minik kabuklar var.

X