İğneli Epilasyon iğneli epilasyonda iğne çok önemli. en iyi iğneli epilasyon iğnesi nasıl olmalı?

iğnenin altın mı başka şeyden mi olduğunu nerden anlayacağız?ankarada olanlar iğneleri nerden kaça alıyor adres ve tel istesem mümkün mü?

arkdslar ben daha once lazer yaptırdım yuzume arttırdı alex tipi lazer kesınlıkle tavsıye etmem lazerı ve az once ıgnelı epilasyona gıttım..yuz ıcın uygunmus ıgnelı epilasyon..yuzumde baya yogundu yuzumun ancak yarısı bıttı 7.5tl ıgne ucretı tuttu 40 dkka surdu toplam ama 10dkkasını almadılar..37.5 ödedım yuzumun yarısına bana pahalı geldı baya sız ne dusunuosunuz???

iğnelinin seans ücreti dk 1tl diye yazıyolar bi çok yrde ama senin yüzünde çokmu fazla olmuştu tüylenme 40 dk diyosun yarısı için bide canım hastanedemi yaptırdın...bende yüzüm için düşünüyorum ama korrkuyorum cildim hassas benimde iz ve leke kalır deniyo korkuyorum sende iz ve leke yaptımı cevaplarsan sevinirim...

offff ya igneli beni 3 yil yaslandirmistir..cok aciyodu dayanamiyodum bunye meselesi galiba

uyuşturucu krem sürerek yapıldığı söyleniyodu sen nereye yaptırmıştın canım bide sonuç nasıl oldu çektiğin acıya değdimi iz yada leke kaldımı sendede yaa off nasıl kurtulucam ben bu yüzümdeki tüylerden sonunda yağmurdan kaçarken doluya tutulmakta varr :KK43:((((

Arkadaşlar şimdi anlayamadığım iğnenin çeliği mi yoksa altını mı makbül? Ve konuştuğum bi yer yüzde 2 numara iğne kullanıyoruz dedi sizce uygun mu? yüz için uygulanan seansın ortalama süresi ne kadar? Fikir sahiplerinin cevaplarını bekliyorum :)

Arkadaşlar şimdi anlayamadığım iğnenin çeliği mi yoksa altını mı makbül? Ve konuştuğum bi yer yüzde 2 numara iğne kullanıyoruz dedi sizce uygun mu? yüz için uygulanan seansın ortalama süresi ne kadar? Fikir sahiplerinin cevaplarını bekliyorum :)

çelik de altında iş görür. hatta izoleli denilen bir çeşidi var. uzmanın eline bağlı. hangisini rahat kullandığına. altın daha az acıtıyor ve kabuklar da daha az oluşuyor. yalnız çelik kadar uzun ömürlü olmuyor. çabuk deforme oluyor. bu yüzden sık değiştirmek gerekiyor. ben eskiden seanslarım uzun olduğu için çelik iğneyle yaptırıyordum şimdi hem seanslar kısa hem de kabukların çabuk iyileşmesi için altın iğneyle yaptırıyorum.

iğnenin kalınlığı kılın kalınlığına bağlı. kıl ne kadar incelirse iğnede o kadar incelir. yüzde genelde ya k3 yada k2 kullanılır. ben yüzüme ilk başladığımda tüyler biraz daha koyu ve kalındı. k3le başladım. zamanla k2ye geçtim. tabi iğne inceldikçe biraz acı oranı da artıyor sanırım =/ çünkü bacaklarımda daha ince iğne kullanıldığında hissettiğim acı da artıyordu.

yüz için uygulanan seanslar tüylerin alınıp alınmadığına ne kadar süredir alındığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. ben dudak üstü ve kaşın üst kısmında -alına doğru - ve favorilerimdeki tüyleri aldırmıştım. dudak üstü daha önce alındığı için geç bitti. favori ve kaşın üst kısmı hiç dokunulmadığı için 2 seansta çok azaldılar. 4-5 seansta bittiler gibi.

çelik de altında iş görür. hatta izoleli denilen bir çeşidi var. uzmanın eline bağlı. hangisini rahat kullandığına. altın daha az acıtıyor ve kabuklar da daha az oluşuyor. yalnız çelik kadar uzun ömürlü olmuyor. çabuk deforme oluyor. bu yüzden sık değiştirmek gerekiyor. ben eskiden seanslarım uzun olduğu için çelik iğneyle yaptırıyordum şimdi hem seanslar kısa hem de kabukların çabuk iyileşmesi için altın iğneyle yaptırıyorum.

iğnenin kalınlığı kılın kalınlığına bağlı. kıl ne kadar incelirse iğnede o kadar incelir. yüzde genelde ya k3 yada k2 kullanılır. ben yüzüme ilk başladığımda tüyler biraz daha koyu ve kalındı. k3le başladım. zamanla k2ye geçtim. tabi iğne inceldikçe biraz acı oranı da artıyor sanırım =/ çünkü bacaklarımda daha ince iğne kullanıldığında hissettiğim acı da artıyordu.

yüz için uygulanan seanslar tüylerin alınıp alınmadığına ne kadar süredir alındığına bağlı olarak değişkenlik gösterir. ben dudak üstü ve kaşın üst kısmında -alına doğru - ve favorilerimdeki tüyleri aldırmıştım. dudak üstü daha önce alındığı için geç bitti. favori ve kaşın üst kısmı hiç dokunulmadığı için 2 seansta çok azaldılar. 4-5 seansta bittiler gibi.

Bitsin bitsin... Kurtulalım inşalllah...:) Darısı hepimizin başımıza. Verdiğin bilgiler için coook tşk ediyorum:) Çok saol..

ede yara.ayrıca senelerımıde vermedım cok kısa sürede bıttı.evet ıgne cok onenmlı ama yapan uzmanda cok önemlı.bır gun su degmıyor.pudra krem v.s hic bır şey surmüyosunuz.cünkü gerek kalmıyor.bebek gıbı yapılan yerler

cnm benim uzmanım 24 saat değdirme ve bir de bol bol pudrala diyor ektradan bir şey kullanmana gerek yok diyor hepsi bu kadar..hıı bir de güneşte kalmayacaksın

ben 1 gün su değdirmiyorum sadece, ertesi gün banyo yapıyorum, güneşe de korumalı kkrem sürerek çıkıyorum şimdiye dek bir sorun olmadı çok şükür...

merhaba, siz nerede yaptırıyorsunuz acaba iğneli? şimdiden teşekkürler:)

ben 1 gün su değdirmiyorum sadece, ertesi gün banyo yapıyorum, güneşe de korumalı kkrem sürerek çıkıyorum şimdiye dek bir sorun olmadı çok şükür...

merhaba, siz nerede iğneli yaptırıyorsunuz? özel msj atamıyorum burdan yazabilrsiniz:)

Son düzenleme:
X