Ihlamurlar Altında (Kanal D)

yaa off aslıda arada kalıo keşke hiç aslıyla sözlenmeseydi yılmaz filizide çok sevio burda yılmaz iki arada kaldı yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum..

bende severek ızlıyodum.ama artık buyusu kactı.bır tane psıkopatla kac kısı bas edemıyo.sacmalık.artı fılızde cok susuyo.bukadar da olmazzzzz

cidden de artık izlenmiyor ilk başlarda müptelasıydım ama artık değill maleseff

[youtube]CZ1XKKEDPOc[/youtube]

Aboooo, Dağ gibi Yılmaz ölüyomu şimdi.:1shok: Yok canım daha neler. Handan cadısı ölmüştür belkiÇok üzgünüm çoook

Yaa bu diziyi çok keyifle izlemeye başlamıştım.Elif öldükten en fazla 5 bölüm sonra saçmalaya başlamıştı dizi.Söz vermiş aşklara diye diye Yılmaz'ı öldürdüler dizi de bu ne yaa Filiz ve Yılmaz birleşcek diye pek çok saçma bölüme,olaya sabrettik ama Yılmaz öldü pes yani.tam bir hayal kırıklığı bu izleyiciler için.

Ne garip değil mi ? Elif ve Yılmaz aşkı ile başladı dizi.Ne Elif kendi çocuğunu görebildi,ne de Yılmaz.

ya arkadaşlar bence yılmaz ölmeyecek fragmanda gösterilen ;belki filiz rüyasında görüyordur olamazmı hani tipik türk dizilerinde vardı ya her dizide mutlaka bu görüntü oluyor :bence ölmemeli yılmaz dizi çok saçma olur ozaman aslında bu gün izliyip anlayacagız.

Kızlar valla ben bu dizinin sıkı takipçisiyim.Dün akşam fragmanı izledikten sonra elimdeki çay tepsisini düşürdüm..sağ elimle alnımı tutup,yanıbaşımdaki duvara tutundum..tanrım dedim..olamaz..Yılmaz...yılmaz...ölemez...derhal Ayşe yi arayıp kötü haberi verdim ve dedim ki,bana yılmazın ölmediğini ölemeyeceğini söyle Ayşeeeee....
Yani tabi makara bir yana,dün geceden beri o mezarlıktaki Yılmaz mıdır,değil midir diye arkadaşlarla tartışıyoruz.Bana göre Filiz i bu kadar mezar başında ağlatacak tek kişi var,o da Annesi Handan hanımdır..kadın zaten kalp sorunları yaşıyordu.Üstelik arka planda Sema (pala bıyıklı Alinin eşi) görünüyordu ve Sema hiç ağlamıyordu.Yani gömülen Yılmaz olsa,Sema da ağlardı di mi..(Vaay be..tikkate bakınız..komiser kolombiye mübarek..)
sanmıyorum Yılmazın öleceğini..yıl-maz-lar öl-mez,dizi bölün-mez...yılmazlar öööl-mez...dizi bö-lün-meeez.

Hayır yaaa kesinlikle yılmaz ölmemeli çocuğunu görmeli ve filizle evlenmeli....senağlama

arkadaşlar benim dediğim çıktı ben söylemiştim tipik türk dizisi ama korkmadım değil çünkü çok seviyorum diziyi ölmediğine sevindim...

Evet ya rüyaymis :) Bir ohh cektimki sormayinn..
Eeee simdi nolucak peki ? Bahcede yilmaz filize sarilirken Aslimi görecek ?

dün çok güzel bitti ıhlamurlar altında.yılmazın ölmeyeceği belliydi zaten..çok yakışıyolar yaa birbirlerine..

öfff korkuttular bizi fragmanda üff çok kızdım onlara.Yılmaz ölmedi iyi hadi evlenin artık yaaa..

[youtube]XBC6Memy9DE[/youtube]

Vaaaay Yılmazla Filiz sarmaş dolaş.Bakalım neler olacak. Cuma günü misafirim var izleyemem kuvvetle muhtemel. Neyse Youtube'den izleriz artık.

Bu diziyi ilk bölümlerinden beri izliyorum ayyy delircem artık bu filizde de ne sabır varmış kardeşim inşallah bu hafta elle tutulur bişeler olur artık

dünkü bölüm harikaydı zaten dizinin son bikaç bölümü kalmış bence süper bir final olacak:teytey::çiçek:

ya evet benimde ilgimi çekmiyor artık.önceden sabırsızlıkla bekliyordum.şimdi ki favorim hatırla sevgili.

[youtube]Py4O1bd4UBc[/youtube]

Ya deli olucam valla. İyice saçmaladılar. Neymiş efendim hasta kıza acıdığı için evleniyormuş Yılmaz ağamız.Yok böyle birşey yaaa.geçen bölümü karnıma ağrılar girerek izledim. Bakalım bu bölüm ne kadar gülücem.Başkasının mutsuzluğu üstüne yuva kuramazmış Filiz hanım. Komik.

ya ilk filmin basında sacmaladılar bir kez elif ölmüyecekti artık kim kimle sapıttı film ya ama hala izliyorum da

X