Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları İkea Bebek Karyolası (resimli)

kullananlara bir kaç sorum olacak cevap verirseniz sevinirim.
bebeğim 5 aylık ve bu ikea karyoladan düşünüyorum.tereddütüm bebeğim sağına soluna dönmeye başladı ahşap olduğu için korumalık bir şeyler takmak zorundayım böyle oluncada bebeği gece kontrol ederken sürekli kalkıp üstten bakmam gerekecek.
sorum evet ilk aylar rahattır muhakkak peki ilerleyen aylarda bu tarz zorluklar yaşadınız mı?

arkadaşlar ben ikinci bebek istediğim için bakıyorum. bursa mağazasında gördüm bana çok kalitesiz göründü. benim kızım 3 yaşında belis büyüyen beşik ile büyüttüm. ama yanına sepet almak zorunda kaldım sallamak için. uyku her bebeğin kendine has bir şey. benim kızım gündüz kreşte ve evde kendi uyuyor ama gece imkansız bir şey sallanmadan uyumuyor. lk doğduğunda da sallamayacağım dememe rağmen sallamak zorunda kaldım. yeter ki uyusun diyorsunuz çünkü kafayı yeme noktasına geliyorsunuz.

biz kızımıza aldık şu anda 19 aylık hala bu yatakta yatıyor ben memnun kaldım diğer bebek yatakları çok pahalı gelmişti o zaman park yataklarda görüntü olarak çok kaba gelmişti o yüzden bunu tercih ettik .

bende çok begendim beşigi ama sallanmaması düşündürüyo açıkçası..ya sallamaya mecbur kalırsak diye..uff ne zor şey karar vermek..kafam çok karışık

benim de iki kızım var Allah bagışlasın :nazar: aralrında da sadece 2 yaş fark var.Buyugunu park yatakta buyuttum,herkeslere ove ove bitieremedim cok rahat ettik,kızım 2 yıl heryerde her zaman sadece park yatagında yattı kardeşi dogmadan hemen once ona oda yaptık ve ikeadan normal karyola aldık ve tabbi park yatak da bebişe kalacaktı.Bu bizim planımızdı tabii ama uygulanamadı cunku kucuk kızım bırakın sallanmayı o park yatagın hafif oynamasına bile tahammul edemiyor,azcık debelenince park yatak oynuyor ileri geri mecburen bu sefer bebe cırpına cırpına iyice panik oluyor,şok oldum.ne yapalım mecbur kabullendik ve gittik sallanmayan sabit bit beşik aldık ikeadan(resimli modelin baş ve ayak kısımları ahşap olandan-1.resim).cok hoş cok kullanışlı tabii ama bir sure sonra bebiş gece surekli emmek ister olunca bu sefer komple benim yatagıma taşındı.Eşim de buyuk kızın odasına,şimdi sabırla kendi beşiginde butun gece uyuyacagı geceleri bekliyoruz :)

ben ikeanın butun urunlerinden cok memnunum,genelde 5-10 yıl arası garanti veriyorlar ve bu benim icin gayet yeterli,omurluk olmasa da olur.

ben de bu beşikten almayı düşünüyorum, yorumlarınız için çok tşkler.. estetik açısından da güzel duruyor, yan yastıklı bi uyku seti de içinde fena durmaz die düşünüyorum..

Bende bu yataklardan almak ısıtıyorum yesılı cok tatlı bebısım kısın doğacak sobalı evım taşıması kolay olsun ısıtıyorum cokta tatlı üstünde tül alınca harıka olur dıye düşünüyorum kullananlar yazabılırmı acaba deneyımlerını kaç yasına kadar kullandınız bırde sallanıyorum cok yoksa kalıtesı ıyımı esın marangoz eğer cok saklanıyorsa fılan sağlamlastırır dıye düşünüyorum cok hoşuma gıtıbebek karyolası < SOMNAT | IKEA Türkiye

bizim beşiğimizde ikeadan bu fotograftakı, genel olarak uygun fiyatlı oldugu için tercih etmıstık bırde sade diye ama bilginiz olsun ikeanın tum yatak ürünleri inanılmaz gıcırdıyor.. bızım kendı yatak odamızda ıkeadan ve gorsenız sankı 50 yıllık yatak odası takımı gıbı gıcır gıcır ses devamlı. ve sak gıbı ama bu fotograftakı besık bıle gıcırdamaya basladı ve oglum daha 15 aylık ve sadece 10 kılo :) yanı ıkeanın urunlerı ucuz ve yalın ama tabı boyle bır eksisinin oldugunu fark ettık. belkı besık ıcın cok sorun olmaz zaten en fazla 2 sene kullanıcaksınız ve bence sallanması gerekmıyor bır besıgın. ben oglumu hıc sallamadım mesela, yatagına koyardım kendı uyurdu. nasıl alıstırısanız oyle gıder.

Bizim beşiğimizde bu beşiğin aynısı..ben henüz olumsuz bir yanını görmedim..şu an için gayet sade ve şık içinide süsledim içime çok sindi tavsiye ederim..

Kullanan arkadaşlara bir sorum olacak; beşikte ki yatağı ilerleyen aylarda aşağı indirebiliyor muyuz? Yoksa hep böyle orta yükseklikte mi kalıyor?

bu besıgı bende oglumun odasına uygun dıye almak ıstıyorum ancak bunun yan korumaları yok bu besıgı alanlar ıcını nasıl dızayn ettıler?

Resimdeki beşikten biZde aldık ikeadan yanları tahta ama koruma şiltesi var kenar parmaklıklarına takmak için biz onu da aldık yumuşak bişey çarpsada zarar vermez. Ayrıca yanını çıkartıp yatak odası yatağınada birleştirilebiliyo. Çekmeceleri yok ama biz onun içinde 3 kapılı bi dolap aldık Carrefour dan 150 lira fiyatına göre çok güzel

Bencede sallanmaya alışmamış bir bebeği sallamaya alıştırmayın hem onun gelişimi açısından iyi olur hemde siz çok rahat edersiniz.Her uykuda sallamak çok zor gerçekten kendi kendine uyumaya alışmış ve bunu öğrenmiş bir bebek en iyisi.Resimdeki beşikten benim kuzenimde var çok memnun olduğunu söylüyor.

bi de bugün eşimle ikea bayrampaşadan sundvik aldık 299 tl ye kenarı çıkabiliyor 3,5 yaşında yeğenim var onu yatırdık oluyor bana 2 yaşına kadar gitse yeter. Yatağı nereden alsam karar veremedim bir türlü? yatsan dan mı yataş mı

Altı cekmeceli renklı modellerı var cok guzel gorunuyor ama kullanıslımı bilmiyorum kalıte olarak:ıslık:

konuyu canlandırmış oldum ama bende epeydir arıyordum sizinde işinize yarar diye düşündüm

Merhaba,
Ben de hensvik beşik düşünüyorum. Siz almış mıydınız kaç yaşına kadar kullanılabiliyor bunlar. Boyutu 60x120 olduğu için çocuk büyüyünce biraz sıkıntı olur mu acaba diye düşünmedim değil.

Merhaba,
Ben de hensvik beşik düşünüyorum. Siz almış mıydınız kaç yaşına kadar kullanılabiliyor bunlar. Boyutu 60x120 olduğu için çocuk büyüyünce biraz sıkıntı olur mu acaba diye düşünmedim değil.
3yaşına kadar kullananlar varmış ön koruluklarını çıkararak daha rahat edilebilir görselde vardı cocuk 2 3yasına girince o şekılde kullanıla bilir diye düşünüyorum

Benim arkadaşım istanbuldan aldı biraz araştırdık suan memnum yakında önü acık kullanmaya başlar görerek tespıt edebılırsın cnm uygun fiyatı

X