İki Lafın Belini Kıralım Dedik !

Evde benden başka kimsenin durduğunu yok ki :KK52::KK52::KK52::KK52: doğal olarak bende yapmazsam tozlu dumanlı yerlerde yaşayıvericezzzz:KK52:
Ay bir uyumuşum bir uyumuşum
Bugun otobüsün kliması çarptı beni
başım fena ağrıyorrr:KK50: gel bi ov bakayım :KK51:

sen yokken napıyorlar kızım
ağzının salyası akmıştır kesin :KK53:

sen yokken napıyorlar kızım
ağzının salyası akmıştır kesin :KK53:

Ha siyyyyyeeee ordan lan :KK52: bigün benimkinin kucağında uyurken yeni aldığı bluzu salya sümük etmiştimmmm:KK52::KK52::KK52::KK52:

Geçen kanalları zaplarken flash tv de hani çalgılı çengili programlar varya orda bir türkücü kadını sana bi benzettim bi benzzettim ki anlatamam yaaaaaaa
:KK52::KK52::KK52::KK52:

Hoşgeldin yengecimmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52:

Şimdi senin şu tarif ettiğin şey içine halka gibi bir şey sokuyorsun saplı
Sonra onlarda köpüklü balon çıkarıyo onlardan mı diyorsun ?

heh aynen onlardan diyorum bacım :KK34: 1tl kız dışarıda, resmi de yapışkan kağıda çıkarttırsan 50 kr tutar resim başına. ama tanesine 4 tl dediler :KK53:

bu arada tanımayanlara kendimi tanıtayım :KK42:

28.5 yaşında, sakaryadan yarışmanıza katılan mimar bir kulunuzum :KK42: margaritokin baktım ki beni bütün topiklerde takip ediyor, onunkine geleyim de peşimi bıraksın dedim buraya da damladım :KK33::KK33:

dadlumm:KK16: ben buraya yazıyodum da beni gören yoktuuu ondan gelmiyom buralaraa hıııı:KK4::KK19:

Bebeğim bir süredir matinin yani benimkinin yanındaydım
Orada olduğum için pek giremiyordum
Ama artık kendi evime geçtim o yüzden rahat rahat konuşuruz burdan..

Anlat bakalım ne var ne yok senin ki askere mi gidecekti ? yanlış mı hatırlıyorum kız..

heh aynen onlardan diyorum bacım :KK34: 1tl kız dışarıda, resmi de yapışkan kağıda çıkarttırsan 50 kr tutar resim başına. ama tanesine 4 tl dediler :KK53:

28.5 yaşında, sakaryadan yarışmanıza katılan mimar bir kulunuzum :KK42: margaritokin baktım ki beni bütün topiklerde takip ediyor, onunkine geleyim de peşimi bıraksın dedim buraya da damladım :KK33::KK33:

Hahahahaha :KK52: Allah cırcır etmesin seni haaaa
Senin takipçi kitlen benim yengeeeee :KK52::KK52::KK52:

Yahu ondan yapacağınıza yumurta alıp boyasınızaaaaaa dur bak ben resimlerini gösteriyimmmm
Odalarına süs eşyası diye koyar annesi..

Bak şöyle boyayabilir misin keçeli kalemlerle..
https://www.google.com.tr/search?q=...2Fwww.kavga.net%2Fyumurta-suratlar%2F;700;525

Hahahahaha :KK52: Allah cırcır etmesin seni haaaa
Senin takipçi kitlen benim yengeeeee :KK52::KK52::KK52:

Yahu ondan yapacağınıza yumurta alıp boyasınızaaaaaa dur bak ben resimlerini gösteriyimmmm
Odalarına süs eşyası diye koyar annesi..

Bak şöyle boyayabilir misin keçeli kalemlerle..
https://www.google.com.tr/search?q=...2Fwww.kavga.net%2Fyumurta-suratlar%2F;700;525

ohaa çok tatlı bunlarrr :KK53::KK53: ama daha kullanışlı bişey istiyor sanırım bebelerin annesi :26: yumurtayı velet sürüsü kırabilir :KK53:

bi seçenek de bonibon lar var ya onları süslemek olarak aklıma geldi :26: güya mimar olacagım yaratıcılıgım yerlerde :KK37:

bağaaa yengee demee, bağaa kuzenlerini göster aralarından seçeyim :KK33: gerçi önce sevgilimden ayrılıp ayrılmadııgmdan emin olmam lazım :KK53: 7 kocalı hürmüz olmayım sonra :KK60:

ohaa çok tatlı bunlarrr :KK53::KK53: ama daha kullanışlı bişey istiyor sanırım bebelerin annesi :26: yumurtayı velet sürüsü kırabilir :KK53:

bi seçenek de bonibon lar var ya onları süslemek olarak aklıma geldi :26: güya mimar olacagım yaratıcılıgım yerlerde :KK37:

bağaaa yengee demee, bağaa kuzenlerini göster aralarından seçeyim :KK33: gerçi önce sevgilimden ayrılıp ayrılmadııgmdan emin olmam lazım :KK53: 7 kocalı hürmüz olmayım sonra :KK60:

Yahu hem anası kullanışlı bişi istiyor diyorsun hemde düşündüğün şey balon yapma şeyleri yaaaa :KK52:
Ya yavrucaklar Allah korusun oynarken onun köpüklü suyunu içerlerse, o baloncuklar gözlerine gözlerine gelirseee...
Hiç düşünmüyorsun

Ama bu yumurtalar o çocukların odalarında durur
Yapımıda çok kolay
Yımırtaları yıkıycan
Altlarını iğneyle delcen..
İçindeki akı yıkıycan akıcak zaten kendilinden..
Sonra kurutcan bir gün falan
Sonra boyaması senden artık kaş mı yapıyon göz mü yapıyon bilememmmm

hahahaha daha sevgilimden ayrılıp ayrılmadığıma emin olayım dedi yaaaa

bak ben luckin topiğinde ne dedim aranızda sevgilisi varda bekar takılan arkadaşlar var dedim ahanda dediğim çıktııııııı:KK52::KK52::KK52::KK52:

Bebeğim bir süredir matinin yani benimkinin yanındaydım
Orada olduğum için pek giremiyordum
Ama artık kendi evime geçtim o yüzden rahat rahat konuşuruz burdan..

Anlat bakalım ne var ne yok senin ki askere mi gidecekti ? yanlış mı hatırlıyorum kız..

hıııı o zaman affedildin enişteye dua et margiiiii:KK9::KK9: evet tatlımm:KK5: 7Mayısta yolcu var yolcuuuu:KK5: bende napayım sevdiceğimle dolu dolu vakit geçiriyorumm:KK1:

Merhabaa memnun oldummm:KK3::KK16:

Yahu hem anası kullanışlı bişi istiyor diyorsun hemde düşündüğün şey balon yapma şeyleri yaaaa :KK52:
Ya yavrucaklar Allah korusun oynarken onun köpüklü suyunu içerlerse, o baloncuklar gözlerine gözlerine gelirseee...
Hiç düşünmüyorsun

Ama bu yumurtalar o çocukların odalarında durur
Yapımıda çok kolay
Yımırtaları yıkıycan
Altlarını iğneyle delcen..
İçindeki akı yıkıycan akıcak zaten kendilinden..
Sonra kurutcan bir gün falan
Sonra boyaması senden artık kaş mı yapıyon göz mü yapıyon bilememmmm

hahahaha daha sevgilimden ayrılıp ayrılmadığıma emin olayım dedi yaaaa

bak ben luckin topiğinde ne dedim aranızda sevgilisi varda bekar takılan arkadaşlar var dedim ahanda dediğim çıktııııııı:KK52::KK52::KK52::KK52:

ulen o bebeler de gözlerine kaçırırlarsa o balonu anaları yıkar valla benim derdim degil :KK19: onu da mı ben düşüneyim :KK37:

yumurtaları haşlasak direk hiç öyle akıtmakla kurutmakla uğraşmasak olmaz mı :KK53::KK53:

ayrıca mustakbel görümcecigimm, o bahsettigin kişi ben olamam :KK19: benim sevgilim var da bekar takılyıor degilim, sadece sevgilim olup olmadıgından emin degilim ikisi farklı şeyler :KK60:

hıııı o zaman affedildin enişteye dua et margiiiii:KK9::KK9: evet tatlımm:KK5: 7Mayısta yolcu var yolcuuuu:KK5: bende napayım sevdiceğimle dolu dolu vakit geçiriyorumm:KK1:

Merhabaa memnun oldummm:KK3::KK16:

Eniştene her daim dua ediyorum ben :KK52:
Oyyy anam çok az kalmış be..
Nereye gideceği belli oldu mu kısa dönem mi yapacak ?

X