İki Lafın Belini Kıralım Dedik !

ulen o bebeler de gözlerine kaçırırlarsa o balonu anaları yıkar valla benim derdim degil :KK19: onu da mı ben düşüneyim :KK37:

yumurtaları haşlasak direk hiç öyle akıtmakla kurutmakla uğraşmasak olmaz mı :KK53::KK53:

ayrıca mustakbel görümcecigimm, o bahsettigin kişi ben olamam :KK19: benim sevgilim var da bekar takılyıor degilim, sadece sevgilim olup olmadıgından emin degilim ikisi farklı şeyler :KK60:

Oldu , yumurtaların yanına iki salatalık iki domates keselim de kahvaltı yapalım bari hahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52:

Yumurtaları haşlayalım dedi yaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52: bu kadar acıktığını bilsem seni bu sabah bize kahvaltıya çağırırdım haaa:KK52::KK52:

Yahu yengeciğimmm şimdi siz bu eski sevgilinle ne kadar süre çıktınız ne oldu da ayrıldınız
Nişan attın diye hatırlıyorum ben ama doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum..

Eniştene her daim dua ediyorum ben :KK52:
Oyyy anam çok az kalmış be..
Nereye gideceği belli oldu mu kısa dönem mi yapacak ?

:) onlar olmadan kimin başlarının etini yicez demiiii:KK35::KK35: evet tatlım oldu olmaz mııı:KK14: Kütayha Merkez :KK1: Uzun uzun balım :KK50:

benden memnun oldum :KK17: :KK42:

Bende kendimi tanıtayım :KK1: bende İstanbul'dan katılan 23 yaşında mikrop mikrop işlerle uğraşan biriyim ::) mikrop dediime bakma mikrobiyoloji laboratuvarında çalışıyorum ondan öyle dedim:KK9::KK9:

:) onlar olmadan kimin başlarının etini yicez demiiii:KK35::KK35: evet tatlım oldu olmaz mııı:KK14: Kütayha Merkez :KK1: Uzun uzun balım :KK50:

Bende kendimi tanıtayım :KK1: bende İstanbul'dan katılan 23 yaşında mikrop mikrop işlerle uğraşan biriyim ::) mikrop dediime bakma mikrobiyoloji laboratuvarında çalışıyorum ondan öyle dedim:KK9::KK9:

Vallahi mechom alışıyor insan..
Yani başta geçmiyormuş gibi gelsede günler öyle hızlı hızlı geçiyor ki..
Bizimki acemi birliğini konyada yapmıştı kışın çok soğuktu oralar yaa..

Yemin törenine gitmiştim istanbuldan sabahın köründe konyada olunca..
Tir tir titredimmmm
Şallara şapkalara montolara sarıldım vallahi..

Mikrop mikrop işlerle mi uğraşıyorsun puhahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52:

Oldu , yumurtaların yanına iki salatalık iki domates keselim de kahvaltı yapalım bari hahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52:

Yumurtaları haşlayalım dedi yaaaa:KK52::KK52::KK52::KK52: bu kadar acıktığını bilsem seni bu sabah bize kahvaltıya çağırırdım haaa:KK52::KK52:

Yahu yengeciğimmm şimdi siz bu eski sevgilinle ne kadar süre çıktınız ne oldu da ayrıldınız
Nişan attın diye hatırlıyorum ben ama doğru mu hatırlıyorum bilmiyorum..

kahvaltımı ettim üstüme dondurmamı bile yedim ben aç degilim :KK56: sadece biraz tembelim, şimdi içini akıt, dışını kurut falan zor geliyoo :KK52::KK52:

şimdi cigerim biz bu herifle 1 yıl çıktık, 28 haziran için nişan tarhini kararlaştırdık, o kendi ailesine söyleyecekti ben benmkilere derkne, dingil de ilgisizlik başladı. bikaç kere sordum, sen abartıyosun dedi vs derken 7 nisanda bizim yıldönümümüz geldi çattı. o gün buluştuk, dekolte yüzünden kavga çıkardı gerzek :KK53: sinemaya gittik surat astı derken, ben unuttu herhalde diyordum ki tam arabayla beni eve bıraktı ben arabadan inecekken, " bu arada yıldönümümüz kutlu olsun, benm elimden ancak bu gelir " dedi. bende ona kutu hazırlamıştım, içine 2 tane anahtarlık ( hani güya ileride evimiz oluncai kimiz birden kulanacagız :KK53: ) gs li çakmak, bide o askerdeyken ki msj laşmalarımızı renkli kagıdaç ıktı olarak alıp onları koymuştum. en üste de mektup yazmıştım işte romantik oldum guyaaa :KK19:

neyse o kutuyu çıkarttım adamın kucagına attım " al benim elimden de bu geliyor " diye.

neyseeeee sonra 10 dk sonra bu aradı beni " aşkım ben seni çok seviyorumm, ne güzel şeyler düşünmüşsün falan filan " bende baya bozuktum ama zaten, hem günümün içine etti, bide öküzlüğün danıskasını yaptı yani :KK53: bu hala vıdı vıdı konuşuyordu ama. en son " ben hiç romantik olamıyorum sen ikimizn yerine de romantik olmuşsun " deyince benim şalter attı :KK47: bagırdım çağırdım buna tel de, nasıl bi insansın sen, hiç bişey yapamıyorsan bugun kavga çıkarmasaydın bari diye :KK53::KK53:

tabi altta kalır mı paşa, o da bagırdı bana " kabahat seni arayıp teşekkür edende " diye :KK53::KK53:

bende kabahat sana deger verip hazırlık yapanda dedim çattt diye kapadım teli :KK53::KK53:

sonra da bir msj döşedim herifçioğluna " elimden bişey gelmiyor deme bana, o msj ları yazan adam bişeyler yapar falan filan. içimdeki sevgi bitmeden dilerim toparlarsın kendini " dedim

o da buyurmuşlar ki " kafamı dinlemem lazım biraz, sorunlarım var. bana zaman ver. herşey güzel olacak" :KK53::KK53:

20 gün oldu bunu diyeli bu arada :KK8: şimdi ben ayrıldım mı ayrılmadım mı sen söyle bakalım hadi :KK53:

bu arada o nişan bozma mevzu eskidendi, yaniii 2011 de ayrıldım ben nişanlımdan, bu başka birisi :KK34:

:)

ooo baya eglenceli bir işin varmış :KK53: aman kendini koru mikroplardan dikkat et de hasta filan olma :KK33:

Vallahi mechom alışıyor insan..
Yani başta geçmiyormuş gibi gelsede günler öyle hızlı hızlı geçiyor ki..
Bizimki acemi birliğini konyada yapmıştı kışın çok soğuktu oralar yaa..

Yemin törenine gitmiştim istanbuldan sabahın köründe konyada olunca..
Tir tir titredimmmm
Şallara şapkalara montolara sarıldım vallahi..

Mikrop mikrop işlerle mi uğraşıyorsun puhahahaha:KK52::KK52::KK52::KK52:

Görcez balım nasıl işlicek zaman bizim aleyhimizde :) ayyy Allah'tan bizimkinin yemin töreni yazın :KK52::KK52:

He yaaaaa :KK52::KK52:

ooo baya eglenceli bir işin varmış :KK53: aman kendini koru mikroplardan dikkat et de hasta filan olma :KK33:

ayyyy bana sor bidee :p yok ya bağışıklık kazandım artık :) mikropları alıp konuştum beni hasta ederseniz size kim bakacak diye :KK70: söz dinledi yavrucaklar hhehehehe :KK70:

kahvaltımı ettim üstüme dondurmamı bile yedim ben aç degilim :KK56: sadece biraz tembelim, şimdi içini akıt, dışını kurut falan zor geliyoo :KK52::KK52:

şimdi cigerim biz bu herifle 1 yıl çıktık, 28 haziran için nişan tarhini kararlaştırdık, o kendi ailesine söyleyecekti ben benmkilere derkne, dingil de ilgisizlik başladı. bikaç kere sordum, sen abartıyosun dedi vs derken 7 nisanda bizim yıldönümümüz geldi çattı. o gün buluştuk, dekolte yüzünden kavga çıkardı gerzek :KK53: sinemaya gittik surat astı derken, ben unuttu herhalde diyordum ki tam arabayla beni eve bıraktı ben arabadan inecekken, " bu arada yıldönümümüz kutlu olsun, benm elimden ancak bu gelir " dedi. bende ona kutu hazırlamıştım, içine 2 tane anahtarlık ( hani güya ileride evimiz oluncai kimiz birden kulanacagız :KK53: ) gs li çakmak, bide o askerdeyken ki msj laşmalarımızı renkli kagıdaç ıktı olarak alıp onları koymuştum. en üste de mektup yazmıştım işte romantik oldum guyaaa :KK19:

neyse o kutuyu çıkarttım adamın kucagına attım " al benim elimden de bu geliyor " diye.

neyseeeee sonra 10 dk sonra bu aradı beni " aşkım ben seni çok seviyorumm, ne güzel şeyler düşünmüşsün falan filan " bende baya bozuktum ama zaten, hem günümün içine etti, bide öküzlüğün danıskasını yaptı yani :KK53: bu hala vıdı vıdı konuşuyordu ama. en son " ben hiç romantik olamıyorum sen ikimizn yerine de romantik olmuşsun " deyince benim şalter attı :KK47: bagırdım çağırdım buna tel de, nasıl bi insansın sen, hiç bişey yapamıyorsan bugun kavga çıkarmasaydın bari diye :KK53::KK53:

tabi altta kalır mı paşa, o da bagırdı bana " kabahat seni arayıp teşekkür edende " diye :KK53::KK53:

bende kabahat sana deger verip hazırlık yapanda dedim çattt diye kapadım teli :KK53::KK53:

sonra da bir msj döşedim herifçioğluna " elimden bişey gelmiyor deme bana, o msj ları yazan adam bişeyler yapar falan filan. içimdeki sevgi bitmeden dilerim toparlarsın kendini " dedim

o da buyurmuşlar ki " kafamı dinlemem lazım biraz, sorunlarım var. bana zaman ver. herşey güzel olacak" :KK53::KK53:

20 gün oldu bunu diyeli bu arada :KK8: şimdi ben ayrıldım mı ayrılmadım mı sen söyle bakalım hadi :KK53:

bu arada o nişan bozma mevzu eskidendi, yaniii 2011 de ayrıldım ben nişanlımdan, bu başka birisi :KK34:

Cıx cıx cıx..
Bu cümleleri kim kursa karşı taraf yanlış anlar be kuzum.. Şöyle dese daha doğru kaçardı bence..
Hayatım bugun böyle oldu. Keşke elimden daha fazlası gelseydi de bu günde seni daha mutlu edebilseydim ama elimden bu kadarı geliyor hayatım..
İyi ki varsın - gibi cümleler kursa eminim sorun etmezdim..

Yani o ne öyle kapıdan inerken bugun yıl dönümümüz elimden bu kadarı gelir de ne demek yahu..

Neymiş ki sorunları iş mi maddiyat mı ailesiyle ilgili mi sıkıntıları varmış..
Erkeklerin çoğu böyle zaten iş ciddiye bindimi bi anormal oluyorlar..

Yok daha ayrılmamışsınız sadece ara vermişsiniz geri döneceğim manasında söylemiş ..

Görcez balım nasıl işlicek zaman bizim aleyhimizde :) ayyy Allah'tan bizimkinin yemin töreni yazın :KK52::KK52:

He yaaaaa :KK52::KK52:

Ama usta birliği kışa denk geliyor
Dua ette kışı sert geçen bir yere çıkmasın usta birliği..
Önemli olan orası..

Bizimkinin usta birliği tekirdağ çıkmıştı..

Senin askerlik zamanındaki isyanlarını hayal edebiliyorum

ay sevgilim aramadı bugun
ay sevgilim tersledi bugun
ay deli olcam bir gündür konuşamadık falan :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

genelde böyle oluyo:KK52::KK52::KK52:

Önemli olan orası..

Zaten havacılıkta çok yer seçeneği yokmuş ya Kütahya yada Diyarbakır :)

Hislerime tercüman ol margariiiimmmm:KK16:

Deme tatlımm offf offf yandık ki ne yandık vakit:KK14::KK1:

Günaydınn kızlarr bende geldimmm :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

Merhabaa:KK3::KK3:

Zaten havacılıkta çok yer seçeneği yokmuş ya Kütahya yada Diyarbakır :)

Hislerime tercüman ol margariiiimmmm:KK16:

Deme tatlımm offf offf yandık ki ne yandık vakit:KK14::KK1:

Merhabaa:KK3::KK3:

Bu kadar olur benimki de havacı olarak yaptııııı
Ama tekirdağ çıktı
Evet geneli öyle
Kıbrıs çıkmasın bence :KK14:

ayyyy bana sor bidee :p yok ya bağışıklık kazandım artık :) mikropları alıp konuştum beni hasta ederseniz size kim bakacak diye :KK70: söz dinledi yavrucaklar hhehehehe :KK70:

heehh afferin akıllı mikropcuklarmış :KK53::KK53:

Cıx cıx cıx..
Bu cümleleri kim kursa karşı taraf yanlış anlar be kuzum.. Şöyle dese daha doğru kaçardı bence..
Hayatım bugun böyle oldu. Keşke elimden daha fazlası gelseydi de bu günde seni daha mutlu edebilseydim ama elimden bu kadarı geliyor hayatım..
İyi ki varsın - gibi cümleler kursa eminim sorun etmezdim..

Yani o ne öyle kapıdan inerken bugun yıl dönümümüz elimden bu kadarı gelir de ne demek yahu..

Neymiş ki sorunları iş mi maddiyat mı ailesiyle ilgili mi sıkıntıları varmış..
Erkeklerin çoğu böyle zaten iş ciddiye bindimi bi anormal oluyorlar..

Yok daha ayrılmamışsınız sadece ara vermişsiniz geri döneceğim manasında söylemiş ..

öküz anam öküz iştee :KK22::KK22: böyle degildi bu sonradan böyle oldu :KK47: 5 ay asker yolu bekledim ben, o zaman bile bu halinden daha iyiydi be, hatta o zaman çok iyiydi beni de öyle tavladu hain :KK47:

ben zaten ondan milyarlık hediyeler, devasa sürprizler beklemiyorum ki :KK20: iki güzel söz istedigim yahu, yıldönümünde insan dekolteden kavga edermi yani :KK53: çalışıyor, para kazanıyor, maddi olarak bir çiçek alamayacak durumda olması mumkun degil yaa, bunu da mı akıl edemedi :KK53: çok kırgınım ona çokk :KK19:

işin ciddiye binmesini isteyen kendisi kuzum, ben 2015 e erteleyelim düğünü dedim diye kaç gün burnumdan getirdi benim, neymiş ben istemiyormuşum, onu oyalıyormuşum :KK53: şimdi diyelim maddi sıkıntılar çıktı, yada sevgisi azaldı emin degil kendinden. insan gibi çık yüzüme söyle, bu kaçmak da neymiş :KK53:

3 hafta oldu artık işin cılkı çıktı şekerim, benim gözümde biz ayrıldık geri dönüşü zor. ancak eskisi gibi olursa geri dönebilirm, onu da k.çı yemez bu saatten sonra :KK50: sadece bi konuşmanın yapılması lazım işte. onu da o yapacak ben degil, çok fena inat ettim :KK47:

Günaydınn kızlarr bende geldimmm :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

hoşgeldinnn :KK3::KK3:

Önemli olan orası..

asker yolu beklemek kızların askerligi yaa :KK53: 155 gün askerlik yapmışlıgım var benmde yani :KK53: şimdiden kolaylıklar sizlere :KK42:

X