Ikili Testte Bhcg Ve Cinsiyet

Benim 10 kusurdu kizim olacak. Ayrica 24. Haftada ayrintili ulttasonda ogrendik ki o ayrintilida ki dusuk bhcg mom degeri pihtilasmaya delaletmis. Ayrintiliyi yapan perintolog apar topar kan sulandiriciya baslatti beni. Sonrasinda genetik testlerde pihtilasma cikti.
Cinsiyet tahmininden daha onemli bu bilginiz olsun.

Benim 10 kusurdu kizim olacak. Ayrica 24. Haftada ayrintili ulttasonda ogrendik ki o ayrintilida ki dusuk bhcg mom degeri pihtilasmaya delaletmis. Ayrintiliyi yapan perintolog apar topar kan sulandiriciya baslatti beni. Sonrasinda genetik testlerde pihtilasma cikti.
Cinsiyet tahmininden daha onemli bu bilginiz olsun.
Ay cnm şimdi biraz tedirgin oldum bak belli bir aralığı var mı bildiğin kadarıyla bunu doktoruma sormak istiyorum ben de.

Ay cnm şimdi biraz tedirgin oldum bak belli bir aralığı var mı bildiğin kadarıyla bunu doktoruma sormak istiyorum ben de.
Test sonucunda bir aralik yazmiyordu. Ayrintilida perintologun dikkatini cekti. Bebegi besleyen damarda direnc goruncede generik test onerdim pihtilasma cikti.

Benimde 2. Oğlumda 100 küsürdü. papp-a ise çok düşüktü. İlk gittiğim doktor perinatologtu. Sonuçlara bakınca zayıf bebek doğurma ihtimalin çok yüksek dedi. Ayrıntılı da ise soldaki bebeği besleyen damarda çentik tespit edildi. Oğlum 37 haftalık doğdu. Suyum geldi ve 2190 gr doğdu.

Ya bende beta 108 yazio sizde nasil 10 20 50 yazio onu anlamadim karsisindada 2,26 yazio siz nereye bakionuz arkadaslar

Benim de free bhcg yüksek çıktı 145 herkesin baya düşük aynı endişe bende de var neden yüksek ki bilgisi olan var mıdır acaba doktor tek başına bişey ifade etmiyor dese de ilginç bu kadar yüksek olması :KK43:

Benim de free bhcg yüksek çıktı 145 herkesin baya düşük aynı endişe bende de var neden yüksek ki bilgisi olan var mıdır acaba doktor tek başına bişey ifade etmiyor dese de ilginç bu kadar yüksek olması :KK43:
Telaslanacak bi durum degil onemli olan riskli tarafinda yazanmis onu kafaniza takmayin banada doktorum soyledi her hastaneye gore degisio dedi saglikla gelsin bebisiniz cinsiyetine bisey dedi mi

Saol cnm insan elinde olmadan endişeleniyor bu kadar yüksek çıkan duymayınca herneyse boşa stress işte cinsiyeti kız :)

Kizlar free beta hcg yazip konunuza geldim free beta hcg degerim 300. Hic bukadar yuksek gormedim. Ultrason sonuclarim cok iyi cikmisti. Yarin gidecegim doktora insallah bebegim sagliklidir cok korkuyorum

birde bhcg düşük olan annelerde mide bulantısı da daha az oluyormuş.dolayısıyla bulantısı az olanların oğlu olabilir diyorlar.
çok eski bir konu ama buna yorum yapayım. valla bu bulantı olayı yalan. ikili test yaptırdım şuanda 15 haftadayım. 6. haftanın sonundan beri bulantı ve kusmalarım var ilaçla atlatabiliyom. gerçi ilaç almama rağmen her sabah kusuyom ama hiç yoktan iyidir tüm gün kusmaktansa. Beta hcgm de 26 daha cinsiyet öğrenemedik.

bnm kızıma baktım da free betası 35,3 müş yani bu teoriye göre erkek olması lazımmış şimdi yine hamileyim bakalım ikili test sonucuna o nasıl olacak

X