İkinci buluşma farklı şehirler :)

😁😁😁😁yorumunuz için teşekkür ederim , güldürdünüz beni :) evet otel ayarlayacaktım onda kalmam söz konusu olamaz zaten :) kendi isterse gelir istemezse de keyfi bilir… erkeklerde bir acayip olmuş son zamanlar da denk geldiğim hep bir Garip …
özellikle sosyal medya erkeklerdeki merak duygusunu elinden aldı bence
normalde yeni birini tanımayı severiz, merak edip hakkında bişiler öğrenmeyi severiz
onun için ufak da olsa fedakarlıklar yapmayı severiz. en azından erkeklerin doğasında var olan bişey bu
ama sosyal medyada her şey o kadar açık seçik ortada ki insanlar birbirini merak etmiyor
e keşfetme kısmı pas geçilince de özellikle erkekler hemen sonuca ulaşmak istiyor
en azından benim fikrim bu yönde
bende keşfedemiyorum artık insanları. adam herşeyini instagram hesabında yayınlıyor zaten
sabah sporu, yediği yemek, iş toplantısının yapıldığı plaza, evine gelen misafir, kedisiyle köpeğiyle geçirdiği zaman
sosyaleşşirken yanında olan arkadaşları (etiketleme) her şeyini görüyorum storylerinde ve merak edecek bişey kalmıyor bana mesela
ilgi duyacağım varsa da duyamıyorum
hemcinslerimin sosyal medyalarına da bu gözle bakıyorum son zamanlarda. ve kendimi erkeğin yerine koyuyorum, düşüncem yine değişmiyor
ŞAHSİ FİKRİM tabi

X