İkinci buluşmada otel ?

Otel linki atip da bi de sana yakin olsun dedim demis...yani bu su demek oluyor: sen de hemen yakinlastin bana ok oldun, sex icin kosturdugumu anladin sen de olumlu baktin...Basta etkilemek icin ugrasiodum sen biranda hizli yakinlasinca tahmin etmedigim kadar, cok ta gerek kalmadi, direkt otele geceli....

Otel linki bu kadar cesurca atilmaz yani hem asiri abaza hem de tecrubesiz...tam bi ..salak
Yaklasımı cok cesurcaydı evet ya da hadsızce ama daha oncekı yorumlarımda var .. temmuzda tatıl konusu oldu , ıznını ayarla vs dıye ben de ılımlı yaklastım o zamana kadar tanırım duruma göre de giderim belki dıye dusundum. Sanırım bu cesaret verdı.
Ama konustugumuzda ben senden gercekten etkılendım ve evet herseyı senınle yasamak istedim.
İçimden gelen buydu ama senı kıracagımı gercekten dusunmedım dedi özür diledi.
Bir daha da acmam konuyu senden bır adım gelene kadar dedı.
Bilemedim sevişmek ıstedıkten sonra cok kolay degıl mi birini bulmak...

Otel linki atip da bi de sana yakin olsun dedim demis...yani bu su demek oluyor: sen de hemen yakinlastin bana ok oldun, sex icin kosturdugumu anladin sen de olumlu baktin...Basta etkilemek icin ugrasiodum sen biranda hizli yakinlasinca tahmin etmedigim kadar, cok ta gerek kalmadi, direkt otele geceli....

Otel linki bu kadar cesurca atilmaz yani hem asiri abaza hem de tecrubesiz...tam bi ..salak...boyle birinin nesinden etkileniyorsun? Bi de ustune sen acana kadar acmiycam konuyu demis, sonucta yataga baglayalim diyo yine...iyyy
Yataga baglayalım derken aslında cinsellık yasanmasına karsı değilim ki ..
sadece zamanlama yanlıstı , ona göre yanlıs degıldı ama bana göre yanlıstı..
Bir de yakın olsun konusu da , yüzyüze görusecegımız zaman 1 saat trafıkte kaldım ve gercekten sıkıldım trafıkten ve yoruldum dedim.
Cunku ben işim icinde uzun süre yolda oluyorum.

Yaklasımı cok cesurcaydı evet ya da hadsızce ama daha oncekı yorumlarımda var .. temmuzda tatıl konusu oldu , ıznını ayarla vs dıye ben de ılımlı yaklastım o zamana kadar tanırım duruma göre de giderim belki dıye dusundum. Sanırım bu cesaret verdı.
Ama konustugumuzda ben senden gercekten etkılendım ve evet herseyı senınle yasamak istedim.
İçimden gelen buydu ama senı kıracagımı gercekten dusunmedım dedi özür diledi.
Bir daha da acmam konuyu senden bır adım gelene kadar dedı.
Bilemedim sevişmek ıstedıkten sonra cok kolay degıl mi birini bulmak...

Cok kolay falan degil birini bulmak oyle hemen...
Senin tatile ok olman demek sexe ok olman demek erkek gozunde...O da o zaman beklemeyelim otele gecelim demis...Insta abazasi belese sex yapicak...

Otel linki bu kadar cesurca atilmaz yani hem asiri abaza hem de tecrubesiz...tam bi ..salak...boyle birinin nesinden etkileniyorsun? Bi de ustune sen acana kadar acmiycam konuyu demis, sonucta yataga baglayalim diyo yine...iyyy...bin tane olsa birini vermem derler ya tam oyle hem de geldigi yer insta
Siz sürekli yorumu duzenleyip yenı cumleler eklıyorsunuz ,ben de sürekli cevap verıyorum...
Ne kadar kızdıysanız artık duruma😅

Yataga baglayalım derken aslında cinsellık yasanmasına karsı değilim ki ..
sadece zamanlama yanlıstı , ona göre yanlıs degıldı ama bana göre yanlıstı..
Bir de yakın olsun konusu da , yüzyüze görusecegımız zaman 1 saat trafıkte kaldım ve gercekten sıkıldım trafıkten ve yoruldum dedim.
Cunku ben işim icinde uzun süre yolda oluyorum.

E Yasa o zaman insta abazasi bol

Cok kolay falan degil birini bulmak oyle hemen...
Senin tatile ok olman demek sexe ok olman demek erkek gozunde...O da o zaman beklemeyelim otele gecelim demis...Insta abazasi belese sex yapicak...
Tatıle ok dım zaten, evet sekse de okeydım.cunku daha 3 ay vardı.. o zamana kadar tanırım dıye dusunmustum..
Bu kadar hızlısına ben de hazır değildim sadece..

İnanılmaz klişe laflar bunlar. Olta atıp başarısız olan her erkeğin söylediği şeyler.

Belli ki adamdan hoṣlandın ve samimiyetine inanmak istiyorsun. Yaklaşım tarzı farklılıkları olduğuna inandırmak istiyorsun şu an kendini.

Tanıştıktan hemen sonra seks yapıp sevgili olanlar elbette var ve bunda bir sorun yok. Ancak bu tür durumlar spontane, akışında yaşanır. Iki taraf da ister ve olur. Fakat aranızda öyle bir etkileşim ve muhabbet olmadan cinsellik konusunu açan erkek benim gözümde sapık ve iradesizdir. Her şeyin yeri ve zamanı var. Birden otel linki atan adamın cinsel organ fotoğrafı atan birinden bir farkı yoktur gözümde.
Evet bence de burda itici olan otel linki atılması. Yoksa ikinci buluşmada bir otel önünden geçerken bunu teklif etse bu kadar sorun olmaz. İlk buluşmadan sonra WhatsApptan link atması sorun bence. Karşılıklı yazisirken yukselseler, eve davet etse ev olmaz dese otel linki atsa neyse. Giriş gelişme vs hiçbir şey yok direkt sonuç

Kendisinden etkılenmemıs olsam zaten hıc kafa yormaz engellerdım dırekt, üstüne düsünmezdim bile.
İnanmak ıstedigim dogru , yanı kendimce ona da sebepler bulmak istedim.
Ama akısında olması konusunda da hak verıyorum size , cunku ben de aynısını düşünmüştüm.
Yani bir yakınlasma olur sonrası da gelir.
Planlı olarak su saatte surada sevısecegız gibi olması bana da uymadı.Ama özür dileyip anlattıgında da bazı seyler içime sindi.
Neden ben de ısrarcı olsun? Eger o da etkılenmemıs olsa , cok kolay bulamaz mı yatabılecegı birini sizce? Cunku bu konular artık biliyorsunuz eskısinden daha kolay artık..Bu da aklımı bulandırdı.
Yasayıp görmeye karar verdım.
Eger ısrarcı olursa farklı ilerlerse silerim ben de yoluma bakarım..

Bol oldugunun farkındayım inanın , tanısmak ıcın sürekli istek msj gelıyor hepımıze tahmın edıyorum.
Ama bir tek onu kabul ettım sebebımi de anlattım.
Etkılendıgım ıcın kafam karısmıstı aslında..

Cok cok ozur dileyerek yaziyorum, belki de ben asiri guvensizimdir erkeklere karsi bilemiyorum ki cok cok bi iliskim de olmadi ne yalan soyleyim.

Alintiladigim mesajlarında demissin ki, sevismek isteyen cok, bulamaz miydi, evet bulabilirdi ama onlar kolaydi, kolay olan zevk vermiyor olabilir bu beyefendiye.

Ikinci olarak neden insta? Bu beyefendi anlattiklarindan anladigim kadariyla gayet sosyal, isi gucu hali vakti yerinde biri, yuz yuze iletisim kurarak da bircok kisiyle tanisamaz miydi? Bence tanışabilirdi.

Bahsettigimiz kolay bulunabilen kisiler zaten bi arabaya, cepteki paraya kanmiyor mu? Evet amaci sadece seks degil belki ama adam seks + cinsel guvenlik beklediginden evlilik gecmisi olan bir kadini tercih ediyor olabilir (malum cinsel hastaliklar bu kolay iliskilerden yayiliyor)

Yani demem o ki seni (belki de bizler yaniliyoruz) kolay olmadigin icin cezbedici bulup bu telefonu edip ters kose yapmış olabilir. Belki engellemeseydin sadece istediği guvenli seksi alip toz olacakti ama engelledin ve cezbettin.

Ve evet bana da o telefon konusmasi cok klise geldi.

Bosanmis bir kadin olarak elbette iliski yasayacaksin, gencsin, kanin kaynıyor, belki sen de sadece seks isteyeceksin buna kimse yorum yapma haddine sahip degil.

Neden sen tercih eden olmayasin?

Adamla alakali aklina bir kere suphe dustu, cidden hoslanmis olsan bence o suphe dusmezdi. Sonucta tecrübesiz bi genc kiz değilsin, birseylerin yanlis oldugunu hissetmiş olmalisin ki rahatsizlik duydun, engelledin ve buraya yazdin.

Ben beyefendiye olumlu bakamadim, uzgunum.

Ekleme: link attigi oteli inceledin mi?

Cok cok ozur dileyerek yaziyorum, belki de ben asiri guvensizimdir erkeklere karsi bilemiyorum ki cok cok bi iliskim de olmadi ne yalan soyleyim.

Alintiladigim mesajlarında demissin ki, sevismek isteyen cok, bulamaz miydi, evet bulabilirdi ama onlar kolaydi, kolay olan zevk vermiyor olabilir bu beyefendiye.

Ikinci olarak neden insta? Bu beyefendi anlattiklarindan anladigim kadariyla gayet sosyal, isi gucu hali vakti yerinde biri, yuz yuze iletisim kurarak da bircok kisiyle tanisamaz miydi? Bence tanışabilirdi.

Bahsettigimiz kolay bulunabilen kisiler zaten bi arabaya, cepteki paraya kanmiyor mu? Evet amaci sadece seks degil belki ama adam seks + cinsel guvenlik beklediginden evlilik gecmisi olan bir kadini tercih ediyor olabilir (malum cinsel hastaliklar bu kolay iliskilerden yayiliyor)

Yani demem o ki seni (belki de bizler yaniliyoruz) kolay olmadigin icin cezbedici bulup bu telefonu edip ters kose yapmış olabilir. Belki engellemeseydin sadece istediği guvenli seksi alip toz olacakti ama engelledin ve cezbettin.

Ve evet bana da o telefon konusmasi cok klise geldi.

Bosanmis bir kadin olarak elbette iliski yasayacaksin, gencsin, kanin kaynıyor, belki sen de sadece seks isteyeceksin buna kimse yorum yapma haddine sahip degil.

Neden sen tercih eden olmayasin?

Adamla alakali aklina bir kere suphe dustu, cidden hoslanmis olsan bence o suphe dusmezdi. Sonucta tecrübesiz bi genc kiz değilsin, birseylerin yanlis oldugunu hissetmiş olmalisin ki rahatsizlik duydun, engelledin ve buraya yazdin.

Ben beyefendiye olumlu bakamadim, uzgunum.

Ekleme: link attigi oteli inceledin mi?
Tesekkür ederim vakıt ayırıp uzun uzun yazdıgınız ıcın..
ben de tecrubelı sayılmıyorum maalesef :KK43: cok temkınlıydım aslında .. yazdıklarınız da doğru .. özellikle titizlik konusunda takıntılıya yakındı , belki de onun ıcın tercıh etmıyordur.
Otelı de inceledim , zaten buyuk bılınen bir otel..

Evet bence de burda itici olan otel linki atılması. Yoksa ikinci buluşmada bir otel önünden geçerken bunu teklif etse bu kadar sorun olmaz. İlk buluşmadan sonra WhatsApptan link atması sorun bence. Karşılıklı yazisirken yukselseler, eve davet etse ev olmaz dese otel linki atsa neyse. Giriş gelişme vs hiçbir şey yok direkt sonuç
Ben de akısında olmasını tercıh ederdım..haklısınız..

Tesekkür ederim vakıt ayırıp uzun uzun yazdıgınız ıcın..
ben de tecrubelı sayılmıyorum maalesef :KK43: cok temkınlıydım aslında .. yazdıklarınız da doğru .. özellikle titizlik konusunda takıntılıya yakındı , belki de onun ıcın tercıh etmıyordur.
Otelı de inceledim , zaten buyuk bılınen bir otel..

2 kiz cocugu annesiyim, anladigim kadariyla seninde kizin var. Ister istemez kizlara / kadınlara karsi bir koruyucu, kollayici, sakinan bir tavir edindim. O sebeple paranoyakca bakiyor olabilirim ama yuregin bu adama guveniyor mu, yoksa duygusal bi bosluktan inanmak mi istedin, bence en onemli dusunmen gereken sey bu. Kadinlar hisseder, bence sen bosuna engellemedin bu adami.

Hoslanmissindir, buna lafim yok ama guzel bir suretten hoslanmamak cok zor zaten :)

2 kiz cocugu annesiyim, anladigim kadariyla seninde kizin var. Ister istemez kizlara / kadınlara karsi bir koruyucu, kollayici, sakinan bir tavir edindim. O sebeple paranoyakca bakiyor olabilirim ama yuregin bu adama guveniyor mu, yoksa duygusal bi bosluktan inanmak mi istedin, bence en onemli dusunmen gereken sey bu. Kadinlar hisseder, bence sen bosuna engellemedin bu adami.

Hoslanmissindir, buna lafim yok ama guzel bir suretten hoslanmamak cok zor zaten :)
Hoşlandım evet ama dıs görünüs inanın son sırada.. zaten görüp ne yakısıklı dıyeceginiz biri degil.
Muhabbeti sardı , cümleleri ozenli yazması ,yuzyuze gorustugumuzde ilgilisi .. düzgün bir işinın olması..belli bir mevkide olması..
4 gün cok kısa bir süre evet o kadar cok sey konustuk ki.. yanı aslında konustuk ve sıkılmadan..
Kendısı evlendıgı kısıylede ıle hafta otele gittigini yani bunun ona normal geldigini söyledi.
Hatta ınanın o benden daha cok sasırmıs gibiydi.
Benım 2 ciddi ılıskım oldu ve 2. İle de evlendim.:
eskı esımle de evlenmeden önce cınsellık yasamadım..Biraz daha tabularla büyüdük ya .. acaba gercekten ben evlıyken degıstı mı bu flortlesmeler diye de sorguladım.
Önemli olan benım ne hıssettigim tabii ,bu surecin degısıp degısmemesı degil de .. kafam karıstı..
Zamana bırakmak ıstedım..

Hoşlandım evet ama dıs görünüs inanın son sırada.. zaten görüp ne yakısıklı dıyeceginiz biri degil.
Muhabbeti sardı , cümleleri ozenli yazması ,yuzyuze gorustugumuzde ilgilisi .. düzgün bir işinın olması..belli bir mevkide olması..
4 gün cok kısa bir süre evet o kadar cok sey konustuk ki.. yanı aslında konustuk ve sıkılmadan..
Kendısı evlendıgı kısıylede ıle hafta otele gittigini yani bunun ona normal geldigini söyledi.
Hatta ınanın o benden daha cok sasırmıs gibiydi.
Benım 2 ciddi ılıskım oldu ve 2. İle de evlendim.:
eskı esımle de evlenmeden önce cınsellık yasamadım..Biraz daha tabularla büyüdük ya .. acaba gercekten ben evlıyken degıstı mı bu flortlesmeler diye de sorguladım.
Önemli olan benım ne hıssettigim tabii ,bu surecin degısıp degısmemesı degil de .. kafam karıstı..
Zamana bırakmak ıstedım..

Evlendiği kisiyle de boyle olduğunu soylemesi de sadece guven pekiştirmek icin. Ha tamamen durust olabilir, dedim ya belki bizler yaniliyoruzdur ama durustse de hoslandiysa da zaten peşinden kosacaktir bence :) oyle daha keyifli olur diye dusunuyorum.

Evlendiği kisiyle de boyle olduğunu soylemesi de sadece guven pekiştirmek icin. Ha tamamen durust olabilir, dedim ya belki bizler yaniliyoruzdur ama durustse de hoslandiysa da zaten peşinden kosacaktir bence :) oyle daha keyifli olur diye dusunuyorum.
Evet ben de öyle düsündüm ama komık bir durum var 😅😅Bu aksam da bizim bu taraftan ev alacakmıs onun lınkını atmıs , gidip bakalım mı diye 😅😅

Bakalım , yazacagım mutlaka :)
Yaa bu adam bana baya tekinsiz geldi. Soylediklerini samimi bulamadim. Bunlar iki gunluk flortunle konusulacak seyler degilki. Yani yaz tatili plani, hatta alacagi evi senle paylasmasi... Size de sacma gelmiyor mu? Daha kendinize dair seylerden konusmaniz gerekmiyor mu? Hobileriniz, sevdiginiz filmler, yemekler, anilar vs. yani cok tecrubeli de sayilmam neredeyse 10 yildir evliyim. Ama flortten hatirladiklarim bunlar.

X