İkinci evlilik öncesi kararsızlıklarım 🙁 kafam karmakarışık lütfen okuyun

İnşallah canım ama umudum kalmadı gerçek seven kalmamıs bence bu devirde hep menfaat
Canım benim seni çok iyi anlıyorum ben de boşanalı 8 seneyi geçti bir tane doğru düzgün erkek çıkmadı karşıma.Mesela bana da denk gelenlerin hepsi saplantılı,paranoyak ya da bencil tiplerdi.Zor kurtuluyordum adamlardan.Artık biraz kafa dinlemeye karar verdim hep aynı tarz insanları çektiğim için.Sana da paragöz olanı denk gelmiş.

Canım benim seni çok iyi anlıyorum ben de boşanalı 8 seneyi geçti bir tane doğru düzgün erkek çıkmadı karşıma.Mesela bana da denk gelenlerin hepsi saplantılı,paranoyak ya da bencil tiplerdi.Zor kurtuluyordum adamlardan.Artık biraz kafa dinlemeye karar verdim hep aynı tarz insanları çektiğim için.Sana da paragöz olanı denk gelmiş.
Aynen öyle canım

Canım ben ona benim ev küçük kiraya verelim büyük bi eve geçelim senin oğluna da ayrı oda olsun dedim. Adam ne gerek var senin oğlunun odasına ranza atarız dedi. Zorla büyük eve geçmeye ikna ettim bu sefer de eşya almak istemedi eski eşimin yatak odasını bile kullanmak istedi. Evimde yaşayacak bari eşyaları alsın. Ben nasıl fedakarlık yapmıyorum anlamadım . Adam tek kuruş ödemeden bavulunu alıp gelmek istiyor paylaşımı okuduysan
O zaman en başta bunları yaz ben ilk mesajı okuyarak yazdım. Böyle dediyse haklısın eski eşin yatak odasını kullanmak neyin nesi?

X