Ikinci kızına hamile olan veya dogmuş olan hanımlar buyrun sohbete

mrb arkadaşlarrrrr benımde 1 kızım var 9 yaşında ve 2.kızıma hamileyım çok şukur onu çok uzun yıllar bekledık bız cınsıyetı ne onemı var hep hayırlısını ıstedım rabbımden evladında tabıkı bızım ıçın hayırlısı bu demek babamız hıc uzulmedı başından berı kızım olucak dıyodu ama ben nedense erkek hıssetmıştım ama babamız bildi :KK70: mevlam onlara sağlık sıhhat versın mınık kuşlarım benımmmmmmmmm mevlam hepimızın evlatlrını bağışlasın...

mrb arkadaşlarrrrr benımde 1 kızım var 9 yaşında ve 2.kızıma hamileyım çok şukur onu çok uzun yıllar bekledık bız cınsıyetı ne onemı var hep hayırlısını ıstedım rabbımden evladında tabıkı bızım ıçın hayırlısı bu demek babamız hıc uzulmedı başından berı kızım olucak dıyodu ama ben nedense erkek hıssetmıştım ama babamız bildi :KK70: mevlam onlara sağlık sıhhat versın mınık kuşlarım benımmmmmmmmm mevlam hepimızın evlatlrını bağışlasın...

ahh arkadaşım ne güzel yazmışsın.senle hamilelik haftalarımız aynı.benimde 2.kızım geliyor.1.si 4 yaşında.

istanbul canım :) 2.kız annesi olmak nasıl birşey sence ben çok heycanlıyım nasıl olcak diye :))

bende heyecanlıyım zaten çok bekledım onu acaba ablasınamı benzıcek dıye çok duşunuyorum inş. benzerrrr kuzummm benım 2 kız ne guzeel bı duygu dımı anneye yarr olan 2 kız ınş.mevlam hayırlı evlat nasip etsın...

bende heyecanlıyım zaten çok bekledım onu acaba ablasınamı benzıcek dıye çok duşunuyorum inş. benzerrrr kuzummm benım 2 kız ne guzeel bı duygu dımı anneye yarr olan 2 kız ınş.mevlam hayırlı evlat nasip etsın...
Aynen tatlim 2 kiz gitgide cazip gelmeye basladi cook hosuma gidiyorr.bu sefer bana benzesin istiyorum.ilk kizim babasina benziyor cunki :KK1:

Meraba benim 7aylik kizim var ikinciyr hamile kaldim 3 aylik hamileyim buda kiza benziyo dedi doktor hayrlisi ve saglikli olsun bilmiyorm iki kiz annesi olmak iyimi nasil bisi zamnla anlicaz buraya artik yazan pek yok galiba ben yazayim didim

Helencim duygu ben. Nerden nasıl ulaşabilirim sana hAberleşmesek bile her duamda aklımdasın keşke yeniden konuşabilsek inşallah hayatında herşey yolundadır:)

Arkadaşlar çin takvimi bence doğru,ama çok kişi yaşına bakamıyor, Ocak ve Şubat doğumlular 2 diğer aylarda doğanlar 1 ekleyecek yaşlarına ve sonra gebe kaldıkları aya bakacaklar yani iliski ayına ,öyle Bakarsanız tuttuğunu göreceksiniz,ona göre yapabilirsiniz yani

Aradan çok zaman geçmiş. 2. Kızına hamile olanlar ne yaptılar acaba? Alıştılar mı? 3. Yü yaptılarmı? Bende 2. Kızıma hamileyim.

Aradan çok zaman geçmiş. 2. Kızına hamile olanlar ne yaptılar acaba? Alıştılar mı? 3. Yü yaptılarmı? Bende 2. Kızıma hamileyim.
aynen ben de 2. kızıma hamileyim buradaki yorumları okuyunca yalnız olmadığımı herkesin ikinci cocukta farklı bir cinsiyet istediğini gördüm kızı olanın oğlan da oğlu olanın kız da aklı kalıyor hala bi umut doktor yanilmis olabilir diye bekliyorum ama nafile sanırım Allah sağlıklı versin inşallah bize nasip olmadı :KK43:(((

kızı olacağı için içi burulan,bozulan,üzülen sığ kadınlar anne olmayı haketmiyo ve burada onlarcasını görüyorum.siz anne oluyosunuz da bir bebek için yıllarca kanla gözyaşı döken kadınların kucağı bomboş.

bi de erkek diye 3.yü deneyeceklermiş,önce 2 tanesinin masrafına yüksünmemeyi öğrenin.çocuklar aç aç sokakta büyüyo sonra erkek olsun diye 5.yi 6.yı doğuranlar oluyo.

Üstünden cok zaman gecmis ama yazmadan edemedim pes diyorum ici burulmak ne yaa Rabbim aratmamis bunaltmamis evlat vermis sukredilecegi yerde icim buruluyo denmis iki kizim var mis gibi saglikli hergune baslarken her aksam yattigimda sukur sebeplerim aksine dusunmeye yuzumde olmaz zaten kucagi boş kalan evlat diye senelerce cirpinan insanlari gördükçe

Yorumlarınızı okudum . Ama bence önemli olan kız ya da etkek doğurmak değil . Marifet vatana millete , anasına Babasına hayırlı bir evlat yetiştirmek . Hepsinden tatmak guzel birşey belki ama Allah iki kız veriyorsa da demek ki bu senin için hayırlı olan .

X