Ikisi de erkekmiş kızlar

Canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin bende 18+3 günlük hamileyim ve senin gibi benimde ikiside erkek ama ayrıntılı ultrasona haftaya giricem.Senin ne kadar oldu hamileliğin?

19+4 deyim bebekler 1 hafta öndelerrr

valla kızlar arkadaşıma 9 aya kadar iki erkek dediler 9. ayda 1i kız çıktı şimdi bi kızı bi oğlu var..................................

valla kızda olsa çok sevinirim fark etmezzzzzz ne gelirse gelsinn hayırlu gelsin vaktinde gelsinnn

rabbim hayirli olsun ins saglicakla kurtulun

sağol cnmm

Canim ya cok sevindim cok sevindim ne guzel ikisde erkekmis benim oglanlara arkadas geliyor.Sen cok sanslisin benimde annem ben 6 haftlik hamileyken geldi 3 ay kaldi burda ama biz cok bunaldik yurtdisnda oldugum icin kimsemiz yoktu ben irde bulantilardan araba felan da kullanmadim 19 haftamda gitti turkiyeye sonra ben 28 haftama girince tkrar geldi bu sefer 6 ay kaldi.simdide yanlizim bidiklarla.

Canim ya cok sevindim cok sevindim ne guzel ikisde erkekmis benim oglanlara arkadas geliyor.Sen cok sanslisin benimde annem ben 6 haftlik hamileyken geldi 3 ay kaldi burda ama biz cok bunaldik yurtdisnda oldugum icin kimsemiz yoktu ben irde bulantilardan araba felan da kullanmadim 19 haftamda gitti turkiyeye sonra ben 28 haftama girince tkrar geldi bu sefer 6 ay kaldi.simdide yanlizim bidiklarla.

cnm benim çok sağol benim annemde çalışıyor evde yok ama rvde olmakdan daha iyi halam çok yakın babamın işyeri yürüyerek 10 dk.
bebekler doğuncada annem çok kalamaz heralde
zaten doğsunlar yanlız bakmaya alışmam lazımm

selam nasilsin bende baska sitelere bakiyordum hala ordamisin oglanlari uyuttum benimde uyumamm lazim ama nasilsa yarin cumartesi diye takildim net basina.

selam nasilsin bende baska sitelere bakiyordum hala ordamisin oglanlari uyuttum benimde uyumamm lazim ama nasilsa yarin cumartesi diye takildim net basina.

orada saat kaç cnm ?bide sen bana demiştinki sünnetlerini doğdu zaman yaptır eşim kendilerini bilsinler öle olsun diyor en azından 4-5 yaşlarda amanın didim

Ne güzel kızlar ben de sağlıklıbir kız bir erkek ikizlerimin olmasını çok istiyorum.Çatlatma iğnesi ile ikiz sahibi olan var mı? Dırımkızı çok tebrik ederim,sağlıkla kucağına al canım.Mikroenjeksiyonla mı oldu? sürecten bahseder misin biraz merak ettim.

Ne güzel kızlar ben de sağlıklıbir kız bir erkek ikizlerimin olmasını çok istiyorum.Çatlatma iğnesi ile ikiz sahibi olan var mı? Dırımkızı çok tebrik ederim,sağlıkla kucağına al canım.Mikroenjeksiyonla mı oldu? sürecten bahseder misin biraz merak ettim.

cnm mikroenjeksiyonla oldular baya uğraştık aşılama vs.ileee sonra tüp bebeğe karar verdik ilk denemede tuttu cnm allahım izin verdi...inş.zamanında doğurmayıda nasip eder

canım allah tamamına erdirsin inşallah

sağol cnm

ya sen yeni hamile kalmadınmıydı..sevincini daha dün hep birlikte yaşamıştık..zaman çok hızlı akıp geçmiş..bide ikizmiş bide ikiside erkekmiş ha..ne mutlu sana...

orada saat kaç cnm ?bide sen bana demiştinki sünnetlerini doğdu zaman yaptır eşim kendilerini bilsinler öle olsun diyor en azından 4-5 yaşlarda amanın didim

Valla canim ben basta pek istemiyordum cok kucuk olduklari icin ama iyikede yaptirmisiz inan sunnet olduklarinini bile anlamadilar 4 gunde iyilesti cok o yasta aciyi hissetmiyorlar.ilerde senin icin cok zor olucak ikisde agliyicak belki mikrop kapicak dertleri felan siz bilirsiniz tabi.

iyi akşamlar öncelikle hayırlı olsun bebişlerin, ben yeni üye oldum 8 haftalık hamileyim ikiz olabilir dedi doktor ama bitmeyen bir kanama var yaklaşık 3 haftadır senin kanaman nasıldı merak ettim. Cevap yazarsan cok sevinrim tekrar iyi akşamlar.

iyi akşamlar öncelikle hayırlı olsun bebişlerin, ben yeni üye oldum 8 haftalık hamileyim ikiz olabilir dedi doktor ama bitmeyen bir kanama var yaklaşık 3 haftadır senin kanaman nasıldı merak ettim. Cevap yazarsan cok sevinrim tekrar iyi akşamlar.

cnm benim 16 haftamda oldu kanamam 3 gün durmadan su gibi kıpkırmızı kan geliyordu sonra pırtıda geldi.....ama hastananede yatırdılarrr serum fitil ancak geçti sonra birdaha geldi ama kan gibi değildi kahve rengiydi ....allaha şükür durdu cnm yatıyorum sürekli şimdii...

allah şifa versin cnm inş... bişey olmaz korkmaa

maşallah oğluşlarına dırımkızı ikiside birbirinden yakışıklı :dance::nazar:
seni hatırlıyorum hamile kalmak için baya uğraşmıştın allah uzun ömürler versin yavrularınaa.s.

X