İkiz gebelik de kanama

Merhabalar çok geçmiş olsun 😞 nasıl bi ihmal var anlatırmısınız dikkat edelim
13+6 haftalikken rahmim kisalarak dogum yaptim dikis atilmasi gerekirken atilmadi onemseyip atmadilar rahim agzini kontrol etmeleri gerekiyor bunlara kesinlikle baktirin 12.haftadan itibaren dikis atiliyor

13+6 haftalikken rahmim kisalarak dogum yaptim dikis atilmasi gerekirken atilmadi onemseyip atmadilar rahim agzini kontrol etmeleri gerekiyor bunlara kesinlikle baktirin 12.haftadan itibaren dikis atiliyor
Anladım ben 8 haftalığım daha kanama durumum var durdu şimdilik ama içerde kanama alanı varmış risk devam ediyo allah sizede sabır versin 😞

Wc harici kalkma ayağa Allah kucagina almayi nasip eder İnsallah benim nasibim de yokmus:KK43:
Her zaman demene şansın var benim yumurtalıkalrom yok şansım sondu bunları kaybedersem donmuş embriyolarımdı bidaha olma şansı yok lütfen böyleee olabilirdin kendini aşırı yıpratma 😞

Her zaman demene şansın var benim yumurtalıkalrom yok şansım sondu bunları kaybedersem donmuş embriyolarımdı bidaha olma şansı yok lütfen böyleee olabilirdin kendini aşırı yıpratma 😞
Strese girme olumlu dusun kendini yorma full yat wc disinda kalkma 12.haftada doktorla gorus serklaj iste dikis atilsin onlem amacli yiyecek ekmegi varsa zaten dogar umarim kucagina alirsin

X