İlişkiye Giremiyorum

canım benim de seninle benzer problemim vardı çok şükür aştım arkadasların dediği topiğe girmeni öneririm orada senin gibi ilişkiye girememiş ve bu problemi yaşayan insanların yardımı sayesinde çözmüş insanlar var bende birçok şeyi bu siteden öğrendim diyebilirim tam bende ilk başlarda eşimi itiyordum bacaklarımı falan kasıyordum sonra sonra bu durumu aştım bu konuda parmak egzersizleri var daha sonra rahat yani kasmadığım halde yine olmadı ama pes etmedim sonunda yendim istersen o topiğe bi uğra herşeyi ordan çok detaylı öğreniyosun

Kadın,erkek cinsellik konusunda yeterli bilgi ve eğitime sahip değiliz ne yazık ki...

Kendi bedenimizi tanımıyoruz,bilmiyoruz ki, diğer bedenleri tanıyalım ve cinsellikten zevk alalım.

Yapılan bir ankete göre 1469 kişinin; yüzde 3’nün ailesinden, yüzde 72’sinin arkadaşlarından ve yüzde 25’inin de kitap ve dergilerden ilk gece hakkında bilgi edindiği belirlenmiş.

Garip değil mi:44:

Konuyla ilgili,kulaktan dolma bilgilerle doluyuz.Kimi doğru,kimi yanlış...

Kadın,erkek cinsellik konusunda yeterli bilgi ve eğitime sahip değiliz ne yazık ki...

Kendi bedenimizi tanımıyoruz,bilmiyoruz ki, diğer bedenleri tanıyalım ve cinsellikten zevk alalım.

Yapılan bir ankete göre 1469 kişinin; yüzde 3’nün ailesinden, yüzde 72’sinin arkadaşlarından ve yüzde 25’inin de kitap ve dergilerden ilk gece hakkında bilgi edindiği belirlenmiş.

Garip değil mi:44:

Konuyla ilgili,kulaktan dolma bilgilerle doluyuz.Kimi doğru,kimi yanlış...

Benim eşimde erken boşalma sorunu var...Bu durumun da etkili olduğunu düşünüyorum.... Cinsellikten zevk almayan biri de değilim... Ama soğudum...Eşini Dr .a gönder diyeceksiniz...Çok uğraştım ama gönderemedim... Bir takım ilaçlardan,geciktiricilerden medet umuyor..İşin garibi eşim de bir dr......Ama öyleyken böyle işte..Sonbahar gibi aksilik olmazsa bel ve karından yağ aldıracak..Umarım bu da sorunumuza katkıda bulunur..Çünkü bu sorunu yaşayan erkeklerin genelinin ortak sorunu bel ve göbek çevresinde taşlaşmış yağlanma olayı......

Son düzenleme:
Benim eşimde erken boşalma sorunu var...Bu durumun da etkili olduğunu düşünüyorum.... Cinsellikten zevk almayan biri de değilim... Ama soğudum...Eşini Dr .a gönder diyeceksiniz...Çok uğraştım ama gönderemedim... Bir takım ilaçlardan,geciktiricilerden medet umuyor..İşin garibi eşim de bir dr......Ama öyleyken böyle işte..Sonbahar gibi aksilik olmazsa karından yağ aldıracak..Umarım bu da sorunumuza katkıda bulunur..Çünkü bu sorunu yaşayan erkeklerin genelinin ortak sorunu bel ve göbek çevresinde taşlaşmış yağlanma olayı......

Kişileri ve ilişkiyi derinden etkileyen,önemli bir sorun...

Arkadaşım dilerim hersey en kısa zamanda yoluna girer.:KK70:

Kişileri ve ilişkiyi derinden etkileyen,önemli bir sorun...

Arkadaşım dilerim hersey en kısa zamanda yoluna girer.:KK70:

Eşimi çok seviyorum,Allah a şükür çok mutluyuz..Ama bu açıdan da düzelse birşeyler daha iyi olucak tabi...

Teşekkür ederim,inşallah :KK70:

Son düzenleme:
o linki inceliyorum ve yorumları okudukca rahatlama hissettim kendimde yorumlarınız için çok tşk ederim linki detaylı bi şekilde incelemem lazım inş.ben ve benim gibi sorunu olan herkes atlatır bir an önce bu sorunu :KK43:

[video=dailymotion;xk6dpq]http://www.dailymotion.com/video/xk6dpq_vajinismus-nedir_lifestyle[/video]

Ezoom en kısa zamanda üstesinden gelmeni dilerim arkadaşım.:KK71:

İbn-i Sina'nın dediği gibi "Ruhsal bir hayal gücü vardır. Bu güç hastalıkları oluşturabildiği gibi var olan rahatsızlıkları da ortadan kaldırabilir. Beden, ruhsal hayal gücünün "imgeleme- emirlerine itaat etmek zorundadır.

İnanç + Çaba + Sabır

:KK16:

anlattıklarından aklıma başka bir şey geldi.sorun sen de değilde eşinde de olabilir.eğer sen rahatsan neden giremesinki sertleşme sorunu yoksa.belki de o da senin gerginliğinden etkilenip tam sertleşemiyordur sorun budur belki de.bence ikinizinde bir psikotyerapiye girmeniz iyi olabilir eğer onunda sağlık sorunları yoksa

Kilitlenme deyince insanın aklına direkt penetrasyon sonrası sıkışma geliyor,o nedenle düzeltme ihtiyacı hissettim.

:KK54:

Son düzenleme:
Kilitlenme deyince insanın aklına direkt penetrasyon sonrası sıkışma geliyor,o nedenle düzeltme ihtiyacı hissettim.

Kusura bakmayın yanlış anlatmışım demekki derdimi Ama sizinde söylediğiniz gibi sadece köpeklerde oluyorsa bunu düzeltem ihtiyacınız biraz gereksiz değilmiydi

Kilitlenme deyince insanın aklına direkt penetrasyon sonra sıkışma geliyor,o nedenle düzeltme ihtiyacı hissettim.

bir dr arkadaşım söylemişti..asistanken acile gayet üstü başı pak bir adam gelmiş...elindede bir kutu..kutunun içinde dişi bir köpek...adam kutuyu elinden bırakamıyormuş....anladınız siz...:KK17: yıllardır hala bunun bir şaka olduğunu düşünmeye çalışıyorum...:KK53:

Kusura bakmayın yanlış anlatmışım demekki derdimi Ama sizinde söylediğiniz gibi sadece köpeklerde oluyorsa bunu düzeltem ihtiyacınız biraz gereksiz değilmiydi

Kilitlenme hikayelerinin şehir efsanesinden ibaret olduğunu,gerçeklik payının olmadığını,insanlarda mümkün olmadığını birçok kişi bilmiyor olabilir değil mi? Hassas bir konu olması nedeniyle,yersiz tedirginliklere mahal verilmemeli...

mesala bende bu siteden sunu öğrendim ki vajenin girişi sanılanın aksine düz değil popo yönüne doğruymuş yani aşagıya doğru itelemek gerekiyomuş bu bilgi benim kurtarıcım oldu diyebilirim çünkü herşey yolundayken yani kasıntı yada kuruluk yokken bi türlü olmuyordu sanki kapı duvar hatta bazen kan bile geldiği oldu ama yanlış yapıyomusuz meğer konu sahibinin sorunuda bu olabilir o da rahatmış eğer öyleyse dediğim gibi popo yönüne doğru olması önemli bir ayrıntı bu konuda belin altına yastık koymakta işe yarayabilir

X