İlişkiye Giremiyorum

mrb canım bendede aynı sorun var bende 2 sene oldu ama hala ilişkiye giremedik bende doktora gittim ve pskyatr dedi ama bende gidemiyorum doktora eşimiin işi yüzünden köydeyiz ve ilçeye gitmemiz çok zor kendi kendime nasıl çözebilirim biri bana yardım etsin özelden mesaj atın lütfen:KK59::KK59::KK59::KK59:bende bebişimin olmasını istiyorum artık

arkadaşlar ben doktor saygına gidiyorum. ayrıca vajinusmuslu bayanların sayfasına girip o sayfaları okursanız size yardımcı olur yorumlar. orada bu sorunu yenen çok. ilk önce oranın genişleyen bir yapısı olduğunu bilin. lastikli bir etek düşünün ince biri giyince olur ama şişman birinede olur. parmak ya da çeşitli aletlerle günlük düenli çalışın bu insanı güçlendiriyor. ve güveniniz artıyor. bende bir yıllık evliyim ve ilişkiye giemedik ama artık inancım güçledi son seansıma gidicem ve yapıcam. bakın önce yatın sırtüstü bacaklarınızı kırarak göbeğinize doğru çok fazla açın işaret parmağı boyutunda bir kalem ya da işaret parmağınıza fito krem sürün bolca bunu doktor önerdi. bebe yağı ve bepanten de sürün kaleme prezarvetif gb birşey geçirein derin nefes alın vrirken itekleyin ve girmez düşüncesini atın kafanızdan. nefesinizi verirken itekleyin ben günlerce sokamadım ağladım bende problem va die ama doktor açı problemi var dedi ve açıyı düzelttim tv karşısında yaptım. kendime ödüller koydum şu kadarını alırsan kahve çikolata gb. bakın ertelemeyin erteleme hastalığı vajinusmus bölümünde 6000 tane sayyfa var okuyun ben okudum çok yararlı bilgiler var ben kendim yapamadığım için dr a gittim ama aslında zor değil yaparsınız.

arkadaşlar ben doktor saygına gidiyorum. ayrıca vajinusmuslu bayanların sayfasına girip o sayfaları okursanız size yardımcı olur yorumlar. orada bu sorunu yenen çok. ilk önce oranın genişleyen bir yapısı olduğunu bilin. lastikli bir etek düşünün ince biri giyince olur ama şişman birinede olur. parmak ya da çeşitli aletlerle günlük düenli çalışın bu insanı güçlendiriyor. ve güveniniz artıyor. bende bir yıllık evliyim ve ilişkiye giemedik ama artık inancım güçledi son seansıma gidicem ve yapıcam. bakın önce yatın sırtüstü bacaklarınızı kırarak göbeğinize doğru çok fazla açın işaret parmağı boyutunda bir kalem ya da işaret parmağınıza fito krem sürün bolca bunu doktor önerdi. bebe yağı ve bepanten de sürün kaleme prezarvetif gb birşey geçirein derin nefes alın vrirken itekleyin ve girmez düşüncesini atın kafanızdan. nefesinizi verirken itekleyin ben günlerce sokamadım ağladım bende problem va die ama doktor açı problemi var dedi ve açıyı düzelttim tv karşısında yaptım. kendime ödüller koydum şu kadarını alırsan kahve çikolata gb. bakın ertelemeyin erteleme hastalığı vajinusmus bölümünde 6000 tane sayyfa var okuyun ben okudum çok yararlı bilgiler var ben kendim yapamadığım için dr a gittim ama aslında zor değil yaparsınız.

bende bu siteye 1 haftadır bakıyorum ve parmak egzersizlerini yapmaya çalıştım ama olmadı bana zor geldi sanki direk yapsam daha kolay yapıcakmışım gibi geliyor ...ki zaten buraya baktından sonra girdigimiz ilişki daha kolay oldu tam girmesede baya girdi ve eşim bundan çok mutlu oldu ...:KK66::KK66::KK66:sanki bidaki yapmama bitecek gibi bu iş:KK66::KK66:inşaallah en büyük sıkıntım bu ve artık bebek istiyoruz bana dua edin en yakın zaman da halleder bebek sahibi olurum inşaallah:KK49::KK49::KK49:

bu sayfanın sayesinde gelişme kateddime inanıyorum en azından baya korkumu yendim ...inşaallah tez zaman halledebiliriz :KK34:

onuda denedik ama malesef oda işe yaramıyor :KK43:

merhaba asena evet canım korkum çok vardı çok kasıyordum kendimi ama şuan okadar çok kasmıyorum ama genede giremiyor sizdede öylemi oldu yani girmeye çalıştığında giremiyormuydu :KK43: kızlık zar'ım mı dar acaba diye düşünüyorum öyle olabilirmi sizce sen nasıl yendin korkunu doktoramı gittin ?

bendede aynısı oluyor p.. kayıyor içeri bir türlü girmiyor. kayganlaştırıcılar kaydırıyor sanırım 15 aydır yapamadık diye eşimdede sertleşme sorunu oluştu. inşallah geçer :KK43:

kayganlaştırıcı ile denedik olmadı sıvı vazelin işe yararmı acaba yani vajinam deliksiz yada rahim dar olsada yararmı :KK43:

deliksiz olsa adet kanı nereden gelecek. yanlış düşünme oradan bebek çıkacak kadar genişleyen bir yapı vajina

canım jinokoloğa gittim vajinismus olmadığımı söyledi ama muayene etmedi konuştuk sadece oruçtan sonra tekrar gitcem muayne olmak için ama korkuyorum muayene olmaktanda ve belki dr gitmeme gerek kalmadan kendim çözebilirim bu sorunu diye uğraşıyorum ben parmak egzersii bile yapamadım :KK50: :KK5:

doktorda tedavi görmeme rağmen bende parmağımı sokamıyorum. parmak kalınlığında bir şeye prezervatif koy onunla dene. sonra daha kalınına geç. bu sitede bir arkadaş mum sokmuş. ama prezervatif geçirmeyi unutma. penis boyutuna kadar bi şeyler içeri sokmayı dene.

%100 Vajinismus..
%100 Psikolojik Bir Hastalık..

Sıradan Bir Jinekoloğun Çözeceği Hastalık Değil..
Bir An Önce Haydar Dümen'e Gitmeni Öneririm..:KK34:

ilişkide altta olunca bir anda canının acımasından korkabilirsin, üstte olmayı dene aynı problemi yaşamış biri olarak bunu tavsiye edebilirim.

cinsel yönden sorunları olan arkadaşların kendilerine güvenerek ve kendilerini kasmayarak bu sorunların üstesinden geleceğinden eminim
pek uygun ve doğru bir örnek olmayacak ve bunun için şimdiden özür diliyorum ama sorunların psikolojik olduğunu bir nebze de olsa gösterebilmek için şunu söyleyeceğim:
yabancı milletlerde cinsellik çok küçük yaşta başlıyor malumunuz daha 14 yaşında faal bir seks hayatları oluyor ve onların ki sadece seks tabi duygudan uzak bu nokta değil konumuz tabi demem şudur ki 14,15,16,17,18 yaşında olan kızlar bile bunu rahatça yaşayabiliyorlarsa , sizde kendinizi kasmayın
üstelik sevdiğiniz insanla,eşinizle size bahşedilen bir gerçeği yaşamaktan millet amaçsız halde bunu rahatlıkla yaşarken...
velhasıl kelam beyninizde ne karar verirseniz bedeniniz onu uygular
sevgiler..

mrb canım bendede aynı sorun var bende 2 sene oldu ama hala ilişkiye giremedik bende doktora gittim ve pskyatr dedi ama bende gidemiyorum doktora eşimiin işi yüzünden köydeyiz ve ilçeye gitmemiz çok zor kendi kendime nasıl çözebilirim biri bana yardım etsin özelden mesaj atın lütfen:KK59::KK59::KK59::KK59:bende bebişimin olmasını istiyorum artık

çocuk istemek çok insani bir dilek ama ben evlililiklerde çocuk istemenin zamanlamasının çok önemli ve elzem olduğuna inanan insanlardanım
yani daha cinsellikle ilgili sorunlarınızı istediğiniz gibi aşamamışken çocuk istemenin doğru zamanlama olduğundan emin misiniz
2 yıldır bende de bu sorun var demişsiniz hamile kalmayı düşünmeniz için öncelikle sorununuzu aşmayı ve yaşayamadığınız şeyleri uzun bir zaman belki 1 yıl doyasıya yaşamayı deneseniz hamilelik kafanızda daha anlamlı gelecektir belki
en kısa zamanda üstesinden geleceğinizden eminim jinekolog bir arkadşım hep der ki cinsel münasebete girememe gibi bir hastalık yok tamamen psikolojik..sevgiler

bende 1.5 aylık evliyim hala ilişkiye giremedik bende :S bacaklarım kasılıyor, nefes almakta zorlanıyorum ve artık olmuycak die denemekten bile vazgeçtik

bende 1.5 aylık evliyim hala ilişkiye giremedik bende :S bacaklarım kasılıyor, nefes almakta zorlanıyorum ve artık olmuycak die denemekten bile vazgeçtik

korkuyormusun yoksa acıdan dolayımıdır bilmem ama eğer acıdan dolayı ise vazelin sörmeyi dene faydası olur

korkuyormusun yoksa acıdan dolayımıdır bilmem ama eğer acıdan dolayı ise vazelin sörmeyi dene faydası olur

daha önce yani çocukken bisikletten düştüm ve vajınamdan kan geldi doktor bişiy olmadıgını söyledi ama bilinçaltıma öyle kazımısımki acıycak, çok kan gelicek die çok korkuyorum

daha önce yani çocukken bisikletten düştüm ve vajınamdan kan geldi doktor bişiy olmadıgını söyledi ama bilinçaltıma öyle kazımısımki acıycak, çok kan gelicek die çok korkuyorum

yağmurum tasalanma oncacıktan bişiy olmaz .ama sana nacizane bi tavsiye.ben oğluma hamileyken doktorum suda doğumu tavsiye etti.acı ve ağrıyı hissetmemek rahatlamak için . bence sende onu dene eşinle bir termal otele git sıcak su içindedene vücudun gevşeyeceği için anlamazsın bile .ben bi arkadaşıma tavsiye ettim kendimde uyguladım sonucunu göreceksin inş
:KK31:

Merhaba arkadaşlar ben 1 buçuk aylık evliyim ama halen ilişkiye giremedik başlarda vajinismus olduğunu düşünüyordum ama doktora gittik sorular sordu cevapladım ve hiçbir sorunumuzun olmadığını acilen balayına çıkmamız gerektiğini söyledi ilk gece bile olabilir dedi şehir dışı yaptık ama ordada olmadı sürekli deniyoruz ama bir türlü içime giremiyor eşim girme olayına kadar herşey çok güzel isteksizlikte yok ama girmeye çalışınca giremiyor bebeğimizin olmasını çok istiyoruz benim gibi olan ve bu durumu düzelteniniz varmı aranızda yada herhangi bir fikri olan varsa yazsın lütfen :KK43: :2:​

Arkadaşlar merhaba ben bu sorundan dolayı 3 koca yıl çok üzüldüm eşim çok anlayışlı ama bir süre sonra artık insan kafayı yiyecek gibi oluyr. ben çok geciktim tedavi için ama sadece 2 günde tedavi oldum. benim sorunum ilk gece başlamıştı içime girene kadar her şey mükemmel sonra donuyordum. koca 3 yılımızı heba ettik ama siz gecikmeyin ben ankarada bir kliniğe gittim ama mutlaka vajinusmusla ilgili olsun doktorunuzun asıl alanı şimdi her şey yolunda benim bebiş istiyoruz insan önceleri inanmıyor ama kesinlikle çözülüyor

Arkadaşlar merhaba ben bu sorundan dolayı 3 koca yıl çok üzüldüm eşim çok anlayışlı ama bir süre sonra artık insan kafayı yiyecek gibi oluyr. ben çok geciktim tedavi için ama sadece 2 günde tedavi oldum. benim sorunum ilk gece başlamıştı içime girene kadar her şey mükemmel sonra donuyordum. koca 3 yılımızı heba ettik ama siz gecikmeyin ben ankarada bir kliniğe gittim ama mutlaka vajinusmusla ilgili olsun doktorunuzun asıl alanı şimdi her şey yolunda benim bebiş istiyoruz insan önceleri inanmıyor ama kesinlikle çözülüyor

merhaba 2 günde nasıl çözdünüz?nasıl bi tedavi yöntemi uyguluyorlar..uyuşturucu ilaç felanmı veriyolar...anlatabilirmisin acaba?bide ücretlerin çok uçuk olduğunu duydum doğrumu sen ne kadar ücret verdin?

merhaba
bende 2 yillik evli ve bakireyim:) evlenmeden once yada ilk gecemizde kesinlikle bir korkum yoktu. ama esim ilk gecemizde ve onu takip eden gunlerde o kadar aceleci davraniyordu ki ben daha hazir hale gelmeden, gereken kayganlik olusmadan girmeye calisiyor olmuyordu bir turlu. kendimi rahat birakmami falan soyleyip durdu kafaya takti gece gunduz ugrasti, hemen hamile kalmamida istedigi icin hergun iki defa iliskiye giriyorduk( giremeden). ben aci falanda hissetmiyordum ona engel olmuyordum ama o hep zorluyor ilerleyemiyor disariya bosaliyordu yada bir kac cm iceriye. 3 ay sonra hamile oldugumu ogrenince ki bu nsil oldu hic bilmiyorum, israrindan vazgecti farkinda olmadan basardik diye dusunuyordu herhalde. hamile kaldiktan sonra nisbeten daha rahatti iliskilerimiz ama hicbir zaman tamamen icime giremedi. hamileligimin son gunlerinde cati muayenesinde doktor daha muayene bile olamadigimi normal dogum yapamayacagimi soyleyince bende baska bir doktora daha muayene olmak istedim. oda muayeneden sonra cinsel iliskide zorluk yasayip yasamadigimi sordu. catimin dar oldugunu normal dogumun cok riskli oldugunu falan soyledi ve sezeryanla dogum yaptim.
uzattim konuyu ama benimde kafama cok takiliyor bu mesele. orasi penis giremeyecek kadar dar olabilirmi? bir ara biz bu isi becerebildik sonradan mi tekrar yapamamaya basladik? esim yeteri kadar sertlesmiyor olabilir oyle hissediyorum o yuzden mi iceri giremiyor ilk zamanlar daha iyiydi cunku. onunlada konustum o birseyin farkinda degil olmasi gerektigi gibi yaptigimizi dusunuyor. Allahim ne kadarda cahilim bu konularda. penisin boyu uyarilmadan 8 cm mis ki ben adim gibi eminin 8 cm iceri girmedi.

sevişirken her normal fakat içime giremiyo demişsin de tam o esnada kasılmalardan dolayı mı giremiyo yoksa sen izin vermiyosun korkuyo musun?

sevişirken her normal fakat içime giremiyo demişsin de tam o esnada kasılmalardan dolayı mı giremiyo yoksa sen izin vermiyosun korkuyo musun?

benim hissettigim herhangi bir kasilma yok. yani kasilma olsa hissederdim degilmi. ben ona engel olmuyorum cunku aci hissetmiyorum. o girmeye calisirken disari yanlis yonlere ilerliyor :KK17:

X