İlk aşılamam

Ben bu ay 22 martta hsg cektirmistim suanda daha regl olmadım ama olacagım galiba öyle hissediyorum test yaptım negatif cıktı. Ben 3 yıl önce kürtaj olmustum ozaman yaşım 21di bir de tek seferde hamile kalmıstım o yuzden hemen olacak sanmıştım yine, kürtajdan dolayı tüpler tıkanık olabilir dedi doktorum ve hsg istedi onu cekilince sol tüpümde cok hafif tıkanıklık varmıs acıldı cekim esnasında. Belki onun etkisiyle hamile kalırım diyordum ama hic umudum yok bu yüzden ilk fırsatta aşılama düşünüyorum cok fazla olumsuz yorum gördüm ama siz bana umut oldunuz

Ben bu ay 22 martta hsg cektirmistim suanda daha regl olmadım ama olacagım galiba öyle hissediyorum test yaptım negatif cıktı. Ben 3 yıl önce kürtaj olmustum ozaman yaşım 21di bir de tek seferde hamile kalmıstım o yuzden hemen olacak sanmıştım yine, kürtajdan dolayı tüpler tıkanık olabilir dedi doktorum ve hsg istedi onu cekilince sol tüpümde cok hafif tıkanıklık varmıs acıldı cekim esnasında. Belki onun etkisiyle hamile kalırım diyordum ama hic umudum yok bu yüzden ilk fırsatta aşılama düşünüyorum cok fazla olumsuz yorum gördüm ama siz bana umut oldunuz
Benim kadar umutsuz insan yoktur O kadar moralim bozuldu ki dedim ya bu tutmazsa ya tup bebek tutmazsa o kadar çok moralim bozuldu ki bu ay gebelik olmayabilir Çünkü Rahim filminden dolayı enfeksiyon ilaçları falan kullanılıyor Yani bir şekilde o yumurtlama zamanını kaçırıyor insan sıkıntı etmeyin dert etmeyin Bir de size tavsiyem çok dua edin teheccüde kakin teheccüde Enbiya Suresi Meryem Suresi okuyun Yani ben bu şekilde yaparak elimden geldiğince uyanıp okumaya çalışarak Allah'a dua ederek oldu benimki yani biz tedavi yapıyoruz ama Allah nasip eden sensin diye hep dua ettim

Çok teşekkür ederim rabbim sağlıkla kucagınıza almayı nasip etsin🥰 bende yaptıracağım suanda maddi acıdan sıkıntılı oldugumuz icin üniversite hastanesinden randevu aldım orada sıra gelmesi uzun sürüyormuş ama bekleyecegim belki sıra gelene kadar durumumuz el verir ozaman beklemeden özelde yaptırabilirim. Siz nerede yaptırdınız ortalama nekadar tutuyor fiyat
Amin Teşekkür ederim ben tamamen özelde yaptırdığım bana 15.000 tuttu ama doktorum demişti ki eğer ki 23 yaşına geçtiysen sana rapor yaparız iğneler için demişti o zaman daha ucuz olurdu Ben Beklemedim Ben daha seneye 23 olacağım yaptım

Amin Teşekkür ederim ben tamamen özelde yaptırdığım bana 15.000 tuttu ama doktorum demişti ki eğer ki 23 yaşına geçtiysen sana rapor yaparız iğneler için demişti o zaman daha ucuz olurdu Ben Beklemedim Ben daha seneye 23 olacağım yaptım
Inşallah Hiç gerek kalmaz Kendi kendinize hamile olursunuz Allah size de isteyen herkese nasip etsin

Merhaba. Benim yaşım 37, 8 yaşında bir kızım var. Şimdi iki yıl denedik olmadı. Sol tarafta 5 cm e yakın bir kistim var.(çikolata kisti) ama tüpler tıkanık değildi diye doktorum aşılama önerdi. Bu sabah yaptım test negatif çıktı. 11. Günüm bugün. Ama sen daha gençsin ve olur bence asla ümitsiz olma. Ben İsviçre de yaşıyorum ve sağlık sigortam karşılıyor diye tam olarak fiyatını bilemiyorum zaten orayla da aynı olmaz ücreti. Aşılama da korkacak ağrılı tek bir işlem yok. Korkmayın ama belki hiç bir şey yapmadan da kalabilirsiniz. Ben psikolojik olarak düşünmeden, kafaya takmadan duramıyorum ama bu işin büyük bir kısmı da psikolojik olarak rahat olmak. İnşallah bir an önce siz de hamile kalır ve sağlıkla bebişinize kavuşursunuz 🤲

15.000 çok da değilmiş devletle uğraşmaktansa yaptırabiliriz aslında ben daha yüksek fiyat sanıyordum bende beklemeden yaptıracagım aşılamayı ozaman. İnsallah bendede ise yarar gerçekten cok istiyorum her ay hüsrana uğramak cok üzücü oluyor psikolojik olarak rahatlayamıyorum bi türlü sürekli benim de aklımda bu var kafadan atamıyorum

15.000 çok da değilmiş devletle uğraşmaktansa yaptırabiliriz aslında ben daha yüksek fiyat sanıyordum bende beklemeden yaptıracagım aşılamayı ozaman. İnsallah bendede ise yarar gerçekten cok istiyorum her ay hüsrana uğramak cok üzücü oluyor psikolojik olarak rahatlayamıyorum bi türlü sürekli benim de aklımda bu var kafadan atamıyorum
eger ki 23den buyukseniz doktoruna diyin o size rapor cikariyor daha uyguna gelir size 🥰 doktoruma 5 bin ödedim eşim labavotuarda test verdi 3 bin, 8 bin de igneler tuttu , igne icin rapor cikarsa daha uyguna gelir , bende sizin gibiydim takmayin stres yapmayin diyorum ama elde degil malesef bol bol dua edin allahtan isteyin olur ben öyle yaptim🤲☺️ rabbim size de isteyen herkese nasip etsin

Cok sagolun sayenizde bilgi sahibi oldum 🥹💜 icim birazcık rahatladı dediginiz gibi rapor isterim bi tık daha uyguna gelir
Aşılama zaman kaybı para kaybı direkt tüp bebek yapın gibi çok yorum okudum bu site de çokta moralim bozuldu pişman olmuştum ama bakın ilk denemede tuttu sizde o yorumları okuyup moral bozmayın benim halam tüp bebek yaptı olmadı sonra kendi kendine oldu her şey Allahın nasibi kısmeti çok dua edin isteyin olur🤲🥰

Evet bende o tarz yorumlar cok gördüm korktum açıkçası. Haklısınız dua etmeyi hiç bırakmıyorum rabbimden bıkmadan usanmadan istiyorum inşallah bende de işe yarar🥰

Evet bende o tarz yorumlar cok gördüm korktum açıkçası. Haklısınız dua etmeyi hiç bırakmıyorum rabbimden bıkmadan usanmadan istiyorum inşallah bende de işe yarar🥰
Dediğim gibi bide tehecüde kalkabiliyorsanız kalkın Meryem suresı enbiya süresi okuyun Aslında Meryem Suresi Enbiya Suresi İbrahim suresinin son sayfası normal günlerde okunuyor Ben teheccüde daha çok inandığım için daha çok kabul olacağını düşündüğüm için teheccüde kalkıp teheccüde okuyorum Siz de gece kalkamıyorsanız gün içinde okuyun

X