İlk aşılamam

Merhaba .amin . Hayırlı olsun ınsallah sizin için. yaşınızı takmayın kendınızı strese sokmayın bünyeden bünyeye degısıklık oluyor her postu okumayın hatta burada yazıları okumak yapacağınız en büyük kötülük olur kendınıze burda yazı okuyana dek açın çocuk ıcın olan dualardan okuyun . Ben burda yazı okuya okuya piskolojimi bozdum o yüzden dedim kendınıze kötülük olur die 😂😂afedersınız osuruktan nem kaptım . İlk günden kendınızı sakın kasmayın ınsallah hamiş kalırsınız 🥰ağrılar tutanda da oluyor tutmayanda da siz bol bol su ıcın müzık dınleyın sevdıgınız seylerı yapın belkı vücudunuza enerji yuklemesı yapmak daha mantıklı olur ben kendime kızdım mesela neden böyle yapmadım die . Zaten ınsan kendi yapamadığını aklı sonra dan gelince başkasına akıl verırmıs umarım benim soyledıklerımı akıl vermek gıbı degılde size fıkır vermıs gibi anlarsınız 😘ılaclarınızı aksatmayın ben oruç tuttum eğer sonradan tutabılırım borç bırakmam dıyorsanız tutmayın kendınızi halsiz bırakmayın . Günlük hayatınıza devam edebılırsınız diyorlar . Edıyorum derken elinize süpürge alıp ileri geri kendınızı kasmayın bırakın bı hafta dağınık kalsın. Ben bu dönemde en en en cok kendımıze ilişkiyi görev edınme seklıne cok kızdım eşinize kendınıze gorevımız yapmamız gerekıyor gibi deel de hissedip isteyerek davranın bırbırınıze 😂😂gece gece enerjiiiiii 😂😂
Günaydın. 🥰 ne güzel pozitif yazmışsın. Dilerim hepimizin kucağı tez zamanda dolar. Dediklerinizi yapıp kafaya takmamaya çalışacağım. On gün sonra test vereceğim. Bakalım hayırlı haberlerle inşallah 🙏🙏

Progestan ağızdan aldım fitil olarak kullan dedi ama bende tahrıs yaptı ağızdan alınca da sürekli ağız kuruluğu ateş basması ve baş donmesi yaptı bilmiyorum belki oruçla birlikte olunca cok etkilemiştir . Son 3 gündür bırakıverdım çünkü ıkı gün üst üste hastanelik oldum baş donmesınden ateş basmasından . Bizde öyle dedik vardır bi hayır umarım rabbim oğluma hayırlı ömür versin kardeşi de rabbım ne zaman isterse o zaman gelsin. Umarım senin test pozitif çıkar bizde tatlı minnoşun teyzesi oluruz 🥰
Kuzum test yaptım bugün 14. Günüm görebiliyor musun kan verdim en net orda görürüm diye

Eklentiler

• IMG_7426.jpeg
    IMG_7426.jpeg
    80,9 KB · Görüntüleme: 52
Kuzum test yaptım bugün 14. Günüm görebiliyor musun kan verdim en net orda görürüm diye
Sorunun muhatabı değilim ama ilk hamileliğimde benim de sizinki gibi silik çizgi çıkmıştı ilk olarak. Yok yere ümitlendirmek istemem ama sanki silik bir çizgi görünüyor. Geç döllenme olduysa bu şekilde çıkması normal.. Kan testi sonucunuz ne zaman çıkacak?

Sorunun muhatabı değilim ama ilk hamileliğimde benim de sizinki gibi silik çizgi çıkmıştı ilk olarak. Yok yere ümitlendirmek istemem ama sanki silik bir çizgi görünüyor. Geç döllenme olduysa bu şekilde çıkması normal.. Kan testi sonucunuz ne zaman çıkacak?
2 saate çıkar dediler beklemedeyim 🥹

Kızlar bugün benim aşılamanın 13. Günü kan testi verdim kızlar dua edin olsun inşAllah 4 yıldır deneyemediğimiz yol kalmadı artık 🙏🤲🤲

Merhaba öncelikle hepimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Ben de dün ilk aşılamamı oldum. Bende sağ tarafta 4,5 boyutlu bir çikolata kisti var. İki yıl denedik çocuk olmadı . Yaş 36 bu arada. Önce bir hafta ovelaop pen diye bir iğne kullandım 37,5 dozda. Sonra perşembe akşam saat 22.00 de ovetrelle çatlatma iğnesi oldum. Dün sabah yani hemen ertesi gün saat 9.30 da aşılama yapıldı. kadınlar klübündeki hemen hemen her postu okudum ve açıkçası umudum köreldi. Hiç bir belirti yok bende daha çok erken ama insan yine de birşeyler arıyor. Sizde durum nedir acaba?
Merhabalar test yaptınız mı durumunuz nedir Bu arada umutsuz olmayın Ben de şu anda 13 günümdeyim bende de hiç belirt yok Sadece çok adet sancısı çekiyorum alttan

Merhabalar test yaptınız mı durumunuz nedir Bu arada umutsuz olmayın Ben de şu anda 13 günümdeyim bende de hiç belirt yok Sadece çok adet sancısı çekiyorum alttan
Merhaba. Hayır sabah ilk idrarla evde test yapacağım ama bugün karın ve bacak ağrısı yaşıyorum. Regli günüme 5-6 gün var ama sanki olacakmışım gibi hissediyorum. Siz bu arada hiç test yaptınız mı ya da ne zaman yapacaksınız?

X