İlk Beta Hcg değerlerimizi yazalım 🌸😇

Stardust-

🌸🐣🌸
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
707
929
Tüp bebek transferi sonrası transferin kaçıncı gününde test yapıp kaç beta hcg ile öğrendiğimizi yazalım. Çok düşük değer ile öğrenenler umut olsun 🙏🏻🤗

Ben transferin 5.günü idrarda çok silik 6.günü beta 22,63 ile öğrendim.Henüz ikinci kan testini vermedim.

Tüp bebek transferi sonrası transferin kaçıncı gününde test yapıp kaç beta hcg ile öğrendiğimizi yazalım. Çok düşük değer ile öğrenenler umut olsun 🙏🏻🤗

Ben transferin 5.günü idrarda çok silik 6.günü beta 22,63 ile öğrendim.Henüz ikinci kan testini vermedim.
Benim 3. Gün embriyosuydu. 11. Gün 17 ile öğrendim.

Merhabalar benimde gebeliğim yeni de pazartesi günü gittim 296 çıktı biliyordum gebe olduğumu sonra Çarşamba günü gittim yanı bugün doktor şuan çok erken dedi göremedi kan istedi 3000 olduğunda gel dedi haftaya randevu verdi de bugün de 746 çıktı 2 gün sonra yani normal midir

Merhabalar benimde gebeliğim yeni de pazartesi günü gittim 296 çıktı biliyordum gebe olduğumu sonra Çarşamba günü gittim yanı bugün doktor şuan çok erken dedi göremedi kan istedi 3000 olduğunda gel dedi haftaya randevu verdi de bugün de 746 çıktı 2 gün sonra yani normal midir
Gayet normal canım

İlk değerim 97 çıktı, 2. Değer 215, 3. Değer 450. Şükür şimdilik katlayarak devam ediyor. Tüp bebek sürecindeyim 11. Gün yapmıştım testi. Katlayarak artması önemli diyorlar.

• Beğen
Reactions: ztt
Artışınız gayet iyi. Hayırlı uğurlu olsun inşallah böyle devam eder. 3000 olunca kese görünüyor. 10000 civarındada kalp atışı oluyormuş sanırım.

• Beğen
Reactions: ztt
X