İlk defa alttan muayene ve fitil

Defalarca gittim hiç acımadı. Ki ben vajinismus tedavisi de görmüştüm yani daha hassastım bu konuda.
Bence enfeksiyon sebebiyle acımış. Her seferinde böyle olmaz merak etmeyin.

Vajina genişlemesine de sebep olmaz. Acıdığı için size büyük geldi sanırım ama o alet normal bir penisten daha ince.
spekulum ultrasondan cok daha acıttı vallahi. enfeksiyon çıkmadı. alttan muayene yaparken de yanma falan olmadı o hissi nasıl tarif ederim bilmiyorum karnım sancılandı resmen

sanki ondan sonra kendimi bi ortadan ikiye yarılmış gibi hissettim yalan yok🤣 o kadar hızlıydı ki özele gittim bir de ilgili olsunlar canım tatlı diye
En son bana da doktor öyle bi soktu ki o çubuğu ahhh çok acıyooo diye bağırdım daha öncedende alttan muayene olmuştum o kadar acımamıştı uzun süredir eşimle birlikte olmamıştım dedim heralde kapandı bu kadar acımasının sebebi bu 🤣 kadın sağa sola çevirdi içimde resmen deşti sonuçta hiçbir şey söylemeden ilaç yazdı sorun sıkıntı neymiş bilmeden yazdığı ilaçları kullanıyorum insan en azından bi iki kelime söyler şu var şundan yazıyorum ilacı diye 😬

Hafif kaşımtı ve yanmam vardı ama zamanla azalmıştı bende ne olur ne olmaz diye doktora gitim akıntım hafif sarıydı. Alttan muayene oldum çok fazla acıdı. Doktor fitil verdi 7 tane neo penotran ve bir adet zalain. sonra sürüntü testi almış testin sonuçları temiz çıkmış enfeksiyon ve mantar yok fitilleri akıntım için vermiş doktor hanımla da adam akıllı iletişim kurmak zor hastası çok ve hızlı davranıyor ben telfonda konusmamıza ragmen gidip tekrar ugradım asistanı iceri almadan ad soyad sorup sonuclarımın temiz oldugunu fitillere devam etmem gerektigini söyledi ama bu fitillerin prospektüsünü okudum genelde mantar ve enfeksiyon için. sizce kullanmaya devam etmeli miyim? yoksa gereksiz yere mi kullanıyorum.
Gecmiş olsun mantardan dolyıda yanma acıma hıssetmıs olabılırsınız o an

X