İlk Gece Korkusu

ay bide bişe okudum çikolota..töbe töbe..nimeti nereme götürcem..millet yemeğe bulamıyor bne şeyime sürücem...ooolduuuu çarpılırım alla sen delikafadulden

insanın bilmediği yaşamadığı şeyden korkması merak etmesi ve bunla ilgili sorular sorması gayet normal
ben evlenmeden önce bi jinekoloğa uğrayın derim.çünki ilk gecenizin nasıl geçeceği kızlık zarınızın yapısıyla alakalı.zor da olabilir kolay da.

bırsam aslında dogru onceden doktora gıdılse daha ıyı olur

ama zor dese daha cok strese gırer ınsan :)

nilt hemsom sende strese girmişindir yaa dügünün yaklastıkcaaa eee nasılsın ne düşünüyon bu konuda

sorma hemşom yaa,az günüm kaldı ama pek korkmuyorum açıkçası,nişanlım da beni rahatlatacağını söylüyo çok afedersiniz:asigim:bazı güzel duyumlar da alıyorum bu konuyla ilgili,hafif bi tedirginlik var ama öyle aşırı bi korkum yok,aşkımla beraberim nasılsa şekerim..hihoyyyt

bende oyle bir korku yok.. 2 yildan sonra askima kawusmusum neden korkayimm.. mutlu bir yuwa için SIKCAZ artik disimizi :)))

bana saçma geldı
korkcak bıseyın olduğunu sanmıyorum enazından sonu kötu ve korkunc olsa bu kadr kız koşa koşa evlenrı mı:roflol:
ben cocuk doğurmaktandan korkmuyorum menepoza kadr her yıl doğurcam asker lazım :nazar:

manyaqqq kariiiii sonra TVleere çıkarsın çatır çatır doğuran karı diyeee

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

ya bende evli değilim yani kesin bi bilgim yok ama yani kızlar cinsellik sadece erkeğin ihtiyacı değil ki :eek: yani afedersiniz ama siz hiç mi istemiyosunuz :eek: delikafadulden
yani yurt dışında falan kaç yaşında kızlar yapıyo korkulacak yada utanılıcak bişey olduğunu hiç sanmıyorum ama tabii hafif bi çekingenlik oluyodur heralde başlamadan önce ama abartığınız kadar bi şey olduğunu hiiç sanmıyorum

biraz şey oldu yorum afedersiniz valla:eek:

ya korkmuyodum bunları okuyunca korktum yaaaa..panikledimmmm :1shok: allahtan daha çok war..çünkü koca adayı bilem yokkk daha :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar korkmayın sakın ben korktum kastım vajinismus oldum. tedavi oldum kurtuldum. cidden kendinizi rahat bırakınca hiç ama hiç acımıyoooo. boşuna kasmışım ben şahsen. rahat olun anın tadını çıkarın :KK66:

kızlar afedersiniz ama vajinanıza hiç aynayla baktınızmı? ben kızlık zarına bakmaya çalıstım göremedim görünmüyo orası tamamen kapalı oraya o şey nasıl girck yaa cok korkuyorum

kızlar biliyorsunuzki ilk gecede 2 rekat şükür namazı kılınıyor tabi bu isteğe bağlı istemeyen kılmaz ama bu namazın çok önemli olduğunu ve o gecede edilen bütün duaların kabul olduğunü söylüyorlar kılınmazsa günahı yok ama kılınırsa da sevabı çok benden size arkadas tavsiyesi o gün alkol almayın çünkü namazınız kabul olmaz alkol kandan tamamen 42 saat sonra cıkıyor bu şekilde Allahın huzuruna geçmek doğru olmaz gelinliğinizle kılmanın daha güzel olcagını düşünüyorum eşinizin 2 adım arkasında birlikte kılıp birlikte dua etmek çok güzel birşey umarım bütün dualrımız kabul olur fikirlerim umarım yanlıs anlasılmaz sadece bir tavsiye

ılk gece adamın başka birşey yapıyo olması gerekmiyor mu, oranın tadını alması, ilişkinin daha ileriki aşamalarına denk gelmez mi, biraz acele olmuyo mu:KK70:

sorma hemşom yaa,az günüm kaldı ama pek korkmuyorum açıkçası,nişanlım da beni rahatlatacağını söylüyo çok afedersiniz:asigim:bazı güzel duyumlar da alıyorum bu konuyla ilgili,hafif bi tedirginlik var ama öyle aşırı bi korkum yok,aşkımla beraberim nasılsa şekerim..hihoyyyt
tabi cnm kendini kasmak daha kötü seylere yol acar :1hug:
dimi ama sevdigimiz insandan ne korkcaz yerimseniben
bende oyle bir korku yok.. 2 yildan sonra askima kawusmusum neden korkayimm.. mutlu bir yuwa için SIKCAZ artik disimizi :)))
en güzel yorum bu olsa gerek azcık sıkalım dişimizi nolcak ölmeyiz ya :1closedeyes:
kızlar biliyorsunuzki ilk gecede 2 rekat şükür namazı kılınıyor tabi bu isteğe bağlı istemeyen kılmaz ama bu namazın çok önemli olduğunu ve o gecede edilen bütün duaların kabul olduğunü söylüyorlar kılınmazsa günahı yok ama kılınırsa da sevabı çok benden size arkadas tavsiyesi o gün alkol almayın çünkü namazınız kabul olmaz alkol kandan tamamen 42 saat sonra cıkıyor bu şekilde Allahın huzuruna geçmek doğru olmaz gelinliğinizle kılmanın daha güzel olcagını düşünüyorum eşinizin 2 adım arkasında birlikte kılıp birlikte dua etmek çok güzel birşey umarım bütün dualrımız kabul olur fikirlerim umarım yanlıs anlasılmaz sadece bir tavsiye

evet cnm şükür namazı kılınca bencede kesinlikle kılınmalı dua edilmeli a.s.
inş bütün dualarımız kabul olur :Saruboceq:
yanlıs anlasılcak bişi yok olması gereken budur yerimseniben

kızlar afedersiniz ama vajinanıza hiç aynayla baktınızmı? ben kızlık zarına bakmaya çalıstım göremedim görünmüyo orası tamamen kapalı oraya o şey nasıl girck yaa cok korkuyorum
ay ya çok güldüm valla çok komiksin,evlenmeden önce bende senin gibi düşünüyodum canım,bi şekilde o iş oluyo,ıyyy hala kasıyorum kendim,kaç ay geçti aradan :a015:

:1shok::1shok::1shok:

fazla düşünmemeye çalışın bence kurcalamayın konuyuda
başka şeyleride kaydirigubbakcemile3

ayy ölcezmi sanki yaa kim ölmüş kim hastanelik olmuş o gece? 16yaşında kızlar evleniyorlar bi düşünsenize?? onlarda bizim gibi 9 aylık onlarda bizim gibi etten kemikten yahu ne korkuyoruz yaa sevdiğimiz adam aşık olduğumuz insan en çok istediğimiz onunla beraber aynı evin içinde olmak beraber uyumak sarılmak doya doya sınırsızca öpmek değilmidir eveeet ee daha neden korkuyoruzki?? korkuyu beyninize yerleştirmeyin yerleştirrmeyelimki o gecenin büyüsünü berbat etmeyelim düğün günü ve düğün öncesi bunları düşünüp kasmayalım kendimizi sıkmayalım kendimizi..
VER COŞKUYU GıTSıN :):)

X