İlk Gece Korkusu

kızlar afedersiniz ama vajinanıza hiç aynayla baktınızmı? ben kızlık zarına bakmaya çalıstım göremedim görünmüyo orası tamamen kapalı oraya o şey nasıl girck yaa cok korkuyorum
:roflol:
Öyle aynayla bakmakla görülmez ki,vajinanın yaklaşık 1-2 cm içerisinde kızlık zarı.
Bence şimdiden böyle düşünüpte kasma kendini. :nazar:

kızlar biliyorsunuzki ilk gecede 2 rekat şükür namazı kılınıyor tabi bu isteğe bağlı istemeyen kılmaz ama bu namazın çok önemli olduğunu ve o gecede edilen bütün duaların kabul olduğunü söylüyorlar kılınmazsa günahı yok ama kılınırsa da sevabı çok benden size arkadas tavsiyesi o gün alkol almayın çünkü namazınız kabul olmaz alkol kandan tamamen 42 saat sonra cıkıyor bu şekilde Allahın huzuruna geçmek doğru olmaz gelinliğinizle kılmanın daha güzel olcagını düşünüyorum eşinizin 2 adım arkasında birlikte kılıp birlikte dua etmek çok güzel birşey umarım bütün dualrımız kabul olur fikirlerim umarım yanlıs anlasılmaz sadece bir tavsiye

Katiliyorum sana arkadasim.. mutlu bir yuwanin adimi alkolle atilmaz.. duayla namazla atilir.. Rabbim dualarimizi kabul etsin.. :asigim:

ay ayol bakmayın aynaya o kendi yolunu bulur elbet boşverin düşünmeyiverin garii :) bakın ben de eskiden çok korkardım fakat sevdiğim aşık olduğum beraber uyumayı yalnız kalmayı istediğim deli gibi sevdiğim adamla beraber ilk gecem en mutlu gecem olucak nie korkuyorumki elbette canımı yakmicak de düşünüyorum artık..

Hee şu çikolata meselesine gelince ayol ilk geceden olmaz o iş birz antreman isterrr tecrübelinince bu konuda ihtisas yapınca tez olarak bunu uygularız :)) ay allah benim iyiliğimi versin ne alem kızım yaa:)

çikolataya ne gerek var.. adam onu görünce çikolata yemis kadar olurrr.. kaydirigubbakcemile3 hem günah yahu.. sürülürmü heç o oraya töbe töbeee -tatlicadiarzu-

Sevdiğin adamla beraber olmak gibisi var mıdır ya ? :icecream:
Neden korkalım ki ? :nazar:
Bazen çok fazla büyütüyoruz bayanlar rahat olun bence. :1rolleyes:

yok anam ben surmedim daha bi sey, biz direk olaya geciyoz :roflol: ama nereye surdunuzu bi anlayamadim vallaha, kafam biraz bozuk da bu aralar?

değişik bi fantazii ilginççç yanee bide tuhaff arkadaşlar fikir kimden çıktıysa hayal gücü ve istekleri ilginçç tebrik etmek lazımm :1closedeyes::içelim:

hiç gözünüzde büyütmeyin ben yıllarca korktum bu yüzden boşunaymış kaydirigubbakcemile3 sadece rahat olun

X