Ilk hamilelik belirtisi nedir?(regl gününe gelmeden)

en son 1 kasımda regl oldum. şuan göğüste şişlik yoğun akıntı var koyu sarı... göğüslerim şiş ve biraz tombişim yani regl düzensizdi kilo sebebiyle ama evleni,nce düzene girmişti 1 aralıkta olması gerekirken olmadı... korunuyorduk ama bel ağrısı bulantı kasık ağrısı şişlik göğüste şişme var 2- 3 güne idrar testi yapacağım. aslında daha önce yapacaktım ama korunuyoruz diye yapmadım. 3 aylık evliyim. korkuyorrum eşimi 5 gün önce askere gönderdim...

cok zor hemde cok zor kimine gore tabi kimisi bir denemede kaliyor ben iki bucuk yildir biktim umutlanmaktan ama herseyde bir hayir vardir deyip bekliyorum,,,

kızlar mrb benim adete 7 gün var daha ama bel agrısı ve kasık agrısı var yuksek ateş,birde akıntım fazla.acaba bu hamilelik belirtisimi?nolurr yardımcı olunnnn:KK43:

hher sabah dişlerimi fırcalarımm ama bigunn midem bulandı kusacak gibi oldum işte o benim ilk hamilelik belirtimdi. sonnrasında ise göğüslerin şişmesi halsizlik ....

Merhaba arkdaslar bende araniza yeni katıldım bnde cikilota kisti var 1 bucuk yıllık evliyim 20 gün önce HSG çekildim tüplerimin açık olduğunu söylediler.ama adetime 15 gün kala kasiklarimda ağrı yüzümde sivilceler çıkmaya başladı çokta umitlenmek istemiyorum açıkçası belkide adet belirtiside olabilir bilinmez.

günümdü. Ancak 14-15-17 ekimde ilişkim oldu. Son adetim 27 eylül. 35 günde bir adet görüyorum. Göğüslerimde bi hassasiyet yok henüz. Ancak 3 gündür kaşık bölgemde iğne batması gibi bi durum var sık sık oluyor can acıtmıyor. Ayrı yeten koku alma duyum oldukça yüksek. Dün annemler balkonda domates yerken kokusu arka odaya kadar geldi koştum dayanamadım yedim. 4 aydır deniyoruz hamile kalamadım henüz. Lütfen bilgilerinizi benimle paylaşıp bana yardımcı olur musunuz.Adet günü geçmeden yani bugün test yaptırdım bhcg 0.3 çıktı. Erken mi yoksa ümitlenmiyeyim mi bilemedim. Bir sonraki adet dönemim 1 kasım.

Bende 1 bucuk yıldır evliyim 1 yıldır deniyorum ama yok tedavi de gördüm yok cikilota kisti cıktı en son HSG oldim bu ay tüplerimin açık olduğunu söylediler bakalim.bnde 34 günde bi adet görüyorum.istersen bi uzmana görün derim canım

Bende 1 bucuk yıldır evliyim 1 yıldır deniyorum ama yok tedavi de gördüm yok cikilota kisti cıktı en son HSG oldim bu ay tüplerimin açık olduğunu söylediler bakalim.bnde 34 günde bi adet görüyorum.istersen bi uzmana görün derim canım
2 aydır ayda bi sefer jinekoloğa gidiyorum yumurtalıklarımda bir sorun görmedi korunmasız ilişki dedi. Belki de ben çok takıyorum ondan olmuyor

Benmde adet bittikten sonraki gün yumurtlamam oldu iki gün sürdü akıntı bir hafta sonra çok garip salatalıkla fındık ezmesini karıştırıp yemek istedim adet zamanımı bekliyorum inşaallah bebiştir bide bazen iğne gbi batma oluyor ama sürekli değil bu ay meryem süresini okuyorum inşallah Rabbim dualarımızı bizlere kavuştursn

Arkadaslar meraba lütfen yardımci olun yeni evliyim ve korunmuyoruz yumurtlama dönemimde 2 gun deneme yaptik. 3 gun sonrasi kasiklarimda agri oldu ve akintim basladi goguslerimdede sislik var . Kadin doguma gittim acile hamilelikten suphelenmedigi icin alttan baktilar ve ultrasonla baktilar. Doktor rahim duvarinda kalinlasma var hamile olabilirsin dedi ve kan testi istedi korunmadigim icin gecen aydan suphelenerek. Ama beta hcg 1.87 cikti hamile degilsin ama adet donemini bekleyelim dikkat et dedi. Ve daha 1 hafta var adet donemimde kasik agrim gecmedi. Ve cok halsiz hissediyorum kendimi. Sizce hamile olabilir miyim ?

Benim adetim düzensiz olduğu icin yümurtlama dönemimi takip edemiom acaba ezcaneden yumurtlama testimi alsam.cikilota kisti olduğu icin hangi gün yumurtluom bilemiyorum.gun aşırı ilişki önerdi doktorum sadece..ama hala bisey yok..

2 aydır ayda bi sefer jinekoloğa gidiyorum yumurtalıklarımda bir sorun görmedi korunmasız ilişki dedi. Belki de ben çok takıyorum ondan olmuyor
Bende çok takıyorum o yüzden belkide olmuyor doktor bile desi stres ve takıntı yapma beyin kendini otomatikmen hormonlari etkileme yapıyormuş.ama insanim elinde değil yani.her ay acaba hamilemiyim şüphesindesin.

Kızlar klomen kullandım karnım şuan pıtır pıtır ediyor şuanda duphaston kullanıyorum neden böyle bir şey olur

Arkadaşlar ilk hamilelik belirtisi nedir? :smiley-cool:

Canım herkesin "ilk" i başkadır bünyeden bünyeye değişiyor kimisinin hiç belirtisi olmaz falan.. herkesin herkesin ortak ve en şüpheli keskin belirtisi adet gecikmesi.. adetten önceki belirtileri irdelememek gerek onda olan sende olmayabilir falan fiistuuuukk

Bende çok takıyorum o yüzden belkide olmuyor doktor bile desi stres ve takıntı yapma beyin kendini otomatikmen hormonlari etkileme yapıyormuş.ama insanim elinde değil yani.her ay acaba hamilemiyim şüphesindesin.
Ben hala adet olmadım biliyor musunuz stresten gecikmiştir değil mi bugün 6. Günüm

Arkadaşlar adetim 2 gun gecikti ve siskinlik cok var yumurtaliklarimda sanci oluyor basim donuyor midem bulaniyor akintim var istahimda cok ve goguslerim agriyor sizce hamilee miyim test yaptim negatif cikti ama o testlere guvenmeli miyim ?

X