ilk idrar olmadan yapılan idrar testi bakabilir misiniz

Akşama doğru test yaptım ben, kıpkırmızı ikinci çizgi çıktı, 3 haftalık hamileymişim. Sabah ilk idrar olayına pek takılmıyorum ben, belki daha koyu çıkar o kadar..
Ben de öyle düşünüyorum peki öncesinde yakın zamanda idrara çıkmış miydiniz hatırlıyor musunuz ben 1 saat önce çıkmıştım ama benim olsaydı 9 10 haftalik falan olacaktı yine çıkardi bence yani

Ben de öyle düşünüyorum peki öncesinde yakın zamanda idrara çıkmış miydiniz hatırlıyor musunuz ben 1 saat önce çıkmıştım ama benim olsaydı 9 10 haftalik falan olacaktı yine çıkardi bence yani
Siz hamile değilsiniz 2 kez regl olmuşsunuz neden takıntı yaptınız böyle ? Ayrıca yakın idrara çıkmış olsanız da çıkardı

Siz hamile değilsiniz 2 kez regl olmuşsunuz neden takıntı yaptınız böyle ? Ayrıca yakın idrara çıkmış olsanız da çıkardı
Tamamdir çok teşekkür ederim kusura bakmayın anksiyete hastasiyim asla ikna olmadim onca şeye rağmen hamile olmadığıma çok travmatik bir süreç oldu benim için o yüzden kafamdan atamıyorum şimdi de midem cok bulanıyor kötü hissediyorum o yüzden sormak istedim

X