Aşılama ilk kez ve ocak ayında aşılama yaptıranlar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
meraba ben de senin sonucunu bekliyordum hayırlı olsun ben de ocak 2 de yaptırdım asılamayı dr bugun icn kan testi istedi ama ben korktum gitmedim sen de ne gibi belirtiler var benim bazen su gibi akıntım geliyo ama o da ilactandır diye dusunuyorum belirtilerini yzarmısın

Neden gitmedin keşke gitseydinnnn. Evet aynı şekilde benimde akıntılarım var. Bende ilaç diye düşünüyorum. 3. günden sonra ciddi ağrılarım vardı. Sağ kasığımda sanki misket gibi bir yer sürekli ağrıyordu. Ama 3-4 gündür yok. Çok gazım var onunla alakası var mıdır bilemiyorum. Ama bugün hamilelik gaz yapar diye duydum. İnşallah seninde vardır

Neden gitmedin keşke gitseydinnnn. Evet aynı şekilde benimde akıntılarım var. Bende ilaç diye düşünüyorum. 3. günden sonra ciddi ağrılarım vardı. Sağ kasığımda sanki misket gibi bir yer sürekli ağrıyordu. Ama 3-4 gündür yok. Çok gazım var onunla alakası var mıdır bilemiyorum. Ama bugün hamilelik gaz yapar diye duydum. İnşallah seninde vardır

acıkcası benim pek umudum yok onun icin test yaptırmadım gaz bende de var ama adet oncesi belirtiler daha cok var sanki ayrıca gogus hassasiyeti de kayboldu bilmiyorum ya baska belirtin varmıydı

acıkcası benim pek umudum yok onun icin test yaptırmadım gaz bende de var ama adet oncesi belirtiler daha cok var sanki ayrıca gogus hassasiyeti de kayboldu bilmiyorum ya baska belirtin varmıydı

Umutsuzluğa kapılma test yaptırmadan. Evet adet öncesi ağrılar bende de çok oldu ve hala var. Gögüs hassasiyetim benimde azaldı. Yani mümkünse en azından idrar testi yap bence

bence canım umudun olmasa bile en azından bunu sonuçlandır hadi tam tersi ise boşuna kendini strese sokmuş olursun.

bence canım umudun olmasa bile en azından bunu sonuçlandır hadi tam tersi ise boşuna kendini strese sokmuş olursun.

bakalım eger pazartesi olmazsam yaptırırım yarın kan testi yaptıramam eczanelerde kapalı bakalım hayırlısı dua edin bana :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

bakalım eger pazartesi olmazsam yaptırırım yarın kan testi yaptıramam eczanelerde kapalı bakalım hayırlısı dua edin bana :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

neden canım nöbetçi eczaneler var. bence yarın ilk işin en azından idrar testi yapmak olsun. internetten nöbetçi eczaneyi bulabilirsin. inşallah nazlı gibi sende hamilesindir. allah hayırlısını versin tabi:Saruboceq:

Merhaba benim tuttu:CüvCüv: umarım hayırlısı olurhihoyyyt
Darısı başınıza inşallahhhhh
Tabi daha sevnmek için çok erken inşallah sonuna kadar ulaşabilicem:enbuyukkk:

1. orkide0038..........1.aşılama.......menogon
2. pembesekerrr......1.aşılama.......klomen
3. bircan..................1.aşılama
4. RENO................1.aşılama
5. encıla
6. simge_wxyz.......1.aşılama.......menegon .........16 Ocak
7. DeliMavi............1.aşılama
8. nrcnylmz...........1.aşılama........gonal f
9. larra..................1.aşılama........1 Ocak
10. cerensesil..........1.aşılama
11.siber..................1.aşılama........29 Aralık
12. ilkasli.................1.aşılama.......7 ocak
13.yabangülüm.........1.aşılama
14. figenk24.............1.aşılama....................12 Ocak

Aşılama ile hamile kalanlar;
nazlıozger

5. encıla
6. simge_wxyz.......1.aşılama.......menegon .........16 Ocak
7. DeliMavi............1.aşılama
8. nrcnylmz...........1.aşılama........gonal f
9. larra..................1.aşılama........1 Ocak
10. cerensesil..........1.aşılama
11.siber..................1.aşılama........29 Aralık
12. ilkasli.................1.aşılama.......7 ocak
13.yabangülüm.........1.aşılama
14. figenk24.............1.aşılama....................12 Ocak

nazlıozger

merabalar arkadaslar listeye benıde eklermısınız ben 2.asılamamı sanırım carsamba gunu yaptırcam puregon kullanıyorum beklenen adet tarıhi 3-4 subat

merhaba, ben sırf saklamak için dü idrar testide aldım. Günüm gelmemesine ragmen çok silik olarak çıktı. Yani bir an önce test al çıkıyor.

merabalar arkadaslar listeye benıde eklermısınız ben 2.asılamamı sanırım carsamba gunu yaptırcam puregon kullanıyorum beklenen adet tarıhi 3-4 subat

5. simge_wxyz.......1.aşılama.......menegon ................16 Ocak
6. DeliMavi............1.aşılama
7. nrcnylmz...........1.aşılama........gonal f
8. cerensesil..........1.aşılama
9. ilkasli.................1.aşılama...................................7 ocak
10.yabangülüm.........1.aşılama
11. figenk24.............1.aşılama...............................12 Ocak
12.asude.................2.aşılama.........puregon...........21 Ocak

nazlıozger

Son düzenleme:
merhabalar arkadaşlar ben bu siteye ilk defa katılıyorum ve acemiyim. üstelik aşılama konusundada acemiyim neler yapacağımı bilmiyorum forumları iceledim herkez bi takım ilaçlardan bahsediyorlar bunların hiçbirini bilmiyorum bendede pko var üstelilik eşimdede bazı sıkıntılar var aşılama için 5 milyon sperm yeterliymiş 40 milyon var ama genede tedirginim adet görmeyi bekliyorum sonra başlıycazişlemlere ama şuana kadar hiçbir ilaç kullanmadım bunda bi terslik yok demi ben eskişehir tıp fak de yaptıracağım güvenilirliği ne

merhabalar arkadaşlar ben bu siteye ilk defa katılıyorum ve acemiyim. üstelik aşılama konusundada acemiyim neler yapacağımı bilmiyorum forumları iceledim herkez bi takım ilaçlardan bahsediyorlar bunların hiçbirini bilmiyorum bendede pko var üstelilik eşimdede bazı sıkıntılar var aşılama için 5 milyon sperm yeterliymiş 40 milyon var ama genede tedirginim adet görmeyi bekliyorum sonra başlıycazişlemlere ama şuana kadar hiçbir ilaç kullanmadım bunda bi terslik yok demi ben eskişehir tıp fak de yaptıracağım güvenilirliği ne

hoşgeldin canım umarım aşılaman hayırlı olur ve bir an önce anne olursun. şimdi zaten ilaç kullanmaya aşılama esnasındasın, doktor yumurtlamayı sağlamak için iğne veriyor. bu doktorun tercihi hangisini verirse. adetin 2. yada 3. günü vurulmaya başlıyorsun. sonra istenen yumurta ve yumurtalar 18. mm ulaşınca çatlatma iğnesi yaptırıyorsun. bundan da 36 saat sonra aşılama yapılıyor. tabi bu arada ilaçlar için rapor çıkartmanız gerekiyor. bunları yaptınızmı

yabangülüm seni çok merak ediyorum umarım aşılaman başarılı geçmiştir. okuyunca yazarsın canım. allah yardımcın olsun

yabangülüm seni çok merak ediyorum umarım aşılaman başarılı geçmiştir. okuyunca yazarsın canım. allah yardımcın olsun

canım benim teşekür ederim.aşılamam gayet kolay geçti sonucu bekliyecez artık..seninle sonuçlarımız aynı zamana geliyor hemen hemen.işallah hayırlı sonuçlar veririz.:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

canım benim teşekür ederim.aşılamam gayet kolay geçti sonucu bekliyecez artık..seninle sonuçlarımız aynı zamana geliyor hemen hemen.işallah hayırlı sonuçlar veririz.:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ayy canım inşallah ikimizde mutlu haberi veririz. allah büyük ya bizim sesimizi eminim duyuyordur.

arkadaşlar siteye ben de bugün üye oldum.ilk asılamamı yaptırdım bu ay.inşallah güzel haberler veririz birbirimize : )
bu arada asılama tarihim 16 ocak.gonal f igne kullandım bir kutu.ve tabi ardından catltma ignesi.cok stresliydim 2 gündür.burada yazmaya baslayınca rahatladım..

arkadaşlar siteye ben de bugün üye oldum.ilk asılamamı yaptırdım bu ay.inşallah güzel haberler veririz birbirimize : )
bu arada asılama tarihim 16 ocak.gonal f igne kullandım bir kutu.ve tabi ardından catltma ignesi.cok stresliydim 2 gündür.burada yazmaya baslayınca rahatladım..

hayırlı olsun arkadaşım.bende dün yaptırdım stres çok oluyor ya insan..işallah hepimiz mucizelerimizi görürüz..

hoşgeldin aramıza ayrıca aşılamanda hayırlı olsun. aynı gün aşılama yapılmış. hadi bakalım hayırlısı 16 ocak umarım uğurlu gelir. benim iğnem menogondu. :1hug:

X