Aşılama ilk kez ve ocak ayında aşılama yaptıranlar buraya

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba öncelikle hayırlı olsun. benim bütün testlerimde herşey normaldi. Bi son aylarda çatlama problemleri başlamıştı. Eşimde sayısı oldukça iyiydi. 45-50 milyon arası. Ama olmadığı için aşılama yaptırdık. ve ilk denemede hamileyim. Tabi daha çok yeni sadece kan testi yapıldı. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah...:1hug:

arkadasım meraba Rabbim sağlıklı bı sekılde kucagına almak nasıb etsın.bizede dua edermisin hamilelerin duası kabul olurmus.bu arada ilk başlarda ne gibi belirtiler oluyo benim 2.asılamam 22 ocakta yapıldı bugun 3.gunum kasıklarım ve belım agrıyo sankı adet olbcakmısım gıbı bıde gogus lerım acıyo bazen uclarına dokunamıyorum bana yardımcı olurmusun

merhaba öncelikle hayırlı olsun. benim bütün testlerimde herşey normaldi. Bi son aylarda çatlama problemleri başlamıştı. Eşimde sayısı oldukça iyiydi. 45-50 milyon arası. Ama olmadığı için aşılama yaptırdık. ve ilk denemede hamileyim. Tabi daha çok yeni sadece kan testi yapıldı. Hepimiz için hayırlısı olsun inşallah...:1hug:

canım allahım tamamına erdirsin işallah..bişey soracam aşılamadan sonra göğüs uçlarında sızlama yada karında gerginliğin varmıydı?

kızlar merhaba herkese..
yazdığım birkaç başlık vardı ama bu başlığı yeni farkettim..bende ilk aşılamamı 20 ocakta yaptırdım ve klomen kullandım + ovitrelle iğne..
eklerseniz listenize beni de sevinirim..
belki şanslı gelirim bu topiğe ve sırayla hamş kalırız kimbilir:)
sevgilerimlee

canım hayırlı olsun Alah kucağına almanı nasip etsinn hayırlı yazılar yazsın...benim yumurta hala çatlamadı doktorum doğal yolla çatlamasını bekliyor 1 saat sonra gidicem bakalım çatlamışmı çatlamışsa bugün aşılamayı yapıcak ,dua edinde hayırlısıyla çatlasında bugün aşılama olsun ve kısmetse tutsun....darısı başıma inşallah benimkide senin gibi ilk seferde tutar

simge canım nerdesin.ne yaptın test günün ne zaman.işallah müjdeli haberi senden alırız.sabırsızlıkla bekliyoruz...

kızlar merhaba herkese..
yazdığım birkaç başlık vardı ama bu başlığı yeni farkettim..bende ilk aşılamamı 20 ocakta yaptırdım ve klomen kullandım + ovitrelle iğne..
eklerseniz listenize beni de sevinirim..
belki şanslı gelirim bu topiğe ve sırayla hamş kalırız kimbilir:)
sevgilerimlee

1. orkide0038..........1.aşılama.......menogon
2. pembesekerrr......1.aşılama.......klomen
3. bircan..................1.aşılama
4. RENO................1.aşılama
5. simge_wxyz.......1.aşılama.......menegon ................16 Ocak
6. DeliMavi............1.aşılama
7. nrcnylmz...........1.aşılama........gonal f
8. cerensesil..........1.aşılama
9.yabangülüm.........1.aşılama..............................19 Ocak
10. figenk24.............1.aşılama...............................12 Ocak
11.rose77................1.aşılama..............gonal f........16 Ocak
12. tgd....................1.aşılama
13. bsp...................1.aşılama
14.cerot..................1.aşılama...............klomen...........20 Ocak
15.asude.................2.aşılama.........puregon...........21 Ocak
16. gulcan1977........2.aşılama.........gonal f

Aşılama ile hamile kalanlar;
nazlıozger

benim doktorum adetin 4.günü beni çağırdı,1 ay önce aşılama yapılacakdı ama araya kurban bayramı girdi yumurtamda çatlamadığı için diğer aya kaldık.2.ay gittim rahim filmi istedi,film temiz çıkdı bu ay tekrar ilk kontrole geçen çarşamba gittim herşey normal salı günü gel yumurtana bakalım verdiğim ilacın etkisine bakalım ona göre gün belirleyelim dedi benide hem heyecan hem korku sardı rabbim inş.bizede evlat sahibi olmayı nasip etsin.

1. orkide0038..........1.aşılama.......menogon
2. pembesekerrr......1.aşılama.......klomen
3. bircan..................1.aşılama
4. RENO................1.aşılama
5. simge_wxyz.......1.aşılama.......menegon ................16 Ocak
6. DeliMavi............1.aşılama
7. nrcnylmz...........1.aşılama........gonal f
8. cerensesil..........1.aşılama
9.yabangülüm.........1.aşılama..............................19 Ocak
10. figenk24.............1.aşılama...............................12 Ocak
11.rose77................1.aşılama..............gonal f........16 Ocak
12. tgd....................1.aşılama
13. bsp...................1.aşılama
14.cerot..................1.aşılama...............klomen...........20 Ocak
15.asude.................2.aşılama.........puregon...........21 Ocak
16. gulcan1977........2.aşılama.........gonal f

Aşılama ile hamile kalanlar;
nazlıozger

simgecim teşekkür ederim canım..hayırlısıyla hepimizde bebişlerimize kavuşalım inşallah..
:1hug:

kızlar merhaba nihayet dün akşam hayırlısıyla aşılamam yapıldı artık bekliycez bakalım nolcak simgecim tarih olarak 26 ocak yazabilirsin bakalım uğurlu gelirsiniz inşallah

bide doktorum progestan hap verdi 5 şubatta çağırdı hadi hayırlısı artık belirti olunca sizlere sorarım

kızlar merhaba nihayet dün akşam hayırlısıyla aşılamam yapıldı artık bekliycez bakalım nolcak simgecim tarih olarak 26 ocak yazabilirsin bakalım uğurlu gelirsiniz inşallah

bide doktorum progestan hap verdi 5 şubatta çağırdı hadi hayırlısı artık belirti olunca sizlere sorarım

canım umarım ilk aşılamanda mutlu sonuca erersin...benim de 20 sinde yapıldı aşılamam..beklemek çok zor gerçekten de..
sevgilerimleea.s.

canım umarım ilk aşılamanda mutlu sonuca erersin...benim de 20 sinde yapıldı aşılamam..beklemek çok zor gerçekten de..
sevgilerimleea.s.

canım ya çok sağol umarım seninde mutlu sonla sonuçlanır.....demek önce seninle mutlu olucaz doktorun ne zaman çağırdı ve hiç belirtilerin başladımı?

canım ya çok sağol umarım seninde mutlu sonla sonuçlanır.....demek önce seninle mutlu olucaz doktorun ne zaman çağırdı ve hiç belirtilerin başladımı?

canım inşallah beraber verelim buradan müjdeli haberi:)) çünkü ben erkenden test falan yapmayacağım..dr um gerek olmadığını söyledi.hatta beklenen regl tarihin de geçsin öyle yaparız dedi..ben belki senden daha çok bekleyeceğim canım..hiç belirtim yok şu an ne regl olacak gibi ne de gebe gibiyim..:))
bööle bekliyorum kafamçokkarıştı
sevgiler canımm:1hug:

hayırlı olsun canım.işallah hamişler arasında senide görürüz..:CüvCüv::CüvCüv: :ecrin_bebek::ecrin_bebek: :emir_bebek::emir_bebek: :Saruboceq::Saruboceq:

canım inşallah beraber verelim buradan müjdeli haberi:)) çünkü ben erkenden test falan yapmayacağım..dr um gerek olmadığını söyledi.hatta beklenen regl tarihin de geçsin öyle yaparız dedi..ben belki senden daha çok bekleyeceğim canım..hiç belirtim yok şu an ne regl olacak gibi ne de gebe gibiyim..:))
bööle bekliyorum kafamçokkarıştı
sevgiler canımm:1hug:

canım ya allahtan hayırlısını dilemekten başka yapıcağımız bişey yok ama iyiyi düşünelim sonuç iyi olsun ....doktorumda bana progestan verdiği için 10 gün sonra bakalım dedi eğerki hamilelik durumu yoksa ilacı kesicek daha ilk gün ya sakinim ama önümüzdeki hafta nasıl olurum bilmem bu arada adetin ne zaman ona göre hep beraber adet gününün geçip gitmesini bekliyelim
a.s.

arakdaşlar bugün benim doğumgünüm ama benim tek isteğim aşılamamın tutması allahım bebeğimi bana doğum günü hediyesi olarak gönder yalvaryorum artık ne diyeceğimi bilmiyorum allahım herkesin istediğini versin

amin canım umarım allahım hayırlısıysa hepimize elbet birgün bebişlerimizi göndericek...sen ne durumdasın

işallah canım.bende aşılama yaptırdım bu cumartesi sonuç alacaz ama karnım acayip şiş taş gibi,ğögüs uçlarım sızlıyor korkuyorum valla.allah ümitlerimiz boşa çıkarmasın.normal oldumu üzülüyorsun olmasada ama aşılama yaptırıp tutmazsa düşünmek bile istemiyorum..

arakdaşlar bugün benim doğumgünüm ama benim tek isteğim aşılamamın tutması allahım bebeğimi bana doğum günü hediyesi olarak gönder yalvaryorum artık ne diyeceğimi bilmiyorum allahım herkesin istediğini versin

1095726165dogumgunu02sj0.jpg

:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool: :1hug::1hug:

X