İlk öpüşme :(

• Konu Sahibi aloneprincess
  • Başlangıç Tarihi
ne güzel bende 3 yıl çıktım ama öpüşmedik hiç hemdee :kızgın: ayy ayyy ne güzell ilk aşk ilk öpücük yaşamak isterdimm :eek: :eek: :eek:

ayy çok şeker yaa, bu çok özel bişey ama aynısını bende yeni yaşadım. anlatayım durunkaydirigubbakcemile2ben nişanlımla 2 senedir beraberim ve hiç öpüşmemiştik izin vermiyordum yani. (bu arada ben 25 yaşındayım, o 28) farklı şehirlerdeyiz bide.nişandan önce telefonda muhabbeti açıldı ben artık seni öpmek istiyorum dedi, bende olur demek zorunda kaldım ama içim pır pır ediyo nası yapıcam diye. neyse efendim nişan günü bu beni yalnız yakaladı, gözlerimin içine baktı tam yaklaştı falan değmesiyle salonun kapı sesinin duyulması ve ayrılmamız bir oldu, eltim geldi. -tatlicadiarzu- tabi o korkuyla ne romantizm kaldı ne bişey, neyse düğünden sonra öpüşürüz artıkın hihhiikaydirigubbakcemile3

karşı bişey yapmayınca bende tuttum kendimi ne yapayımm :sm_confused:

Çok ılgınc geldı ya bız 19 aydır beraberız bızde opusmedık ustelık 7 senedırde tanıdıgım bırı yanı guvenım sonsuz.ıkımızde 22 yasındayız.bende hıc bısey yasamadım buanlamda oyle sanıyorumkı sevgılımde bıze budurum hıc ılgınc gelmıyo ustelık evlenmemıze cokta zamn var..bencede herkez ıcın o gece herseyın ılkı olmalı ona aıt oldugumu benım ıcın ılk oldugunu hıssederse ona enguzel dugunhedıyesı olmazmı....ben Şahsen opustugum bırıyle evlenmezsem ayrılınca Çok pısmanlık duyarım.

Çok ılgınc geldı ya bız 19 aydır beraberız bızde opusmedık ustelık 7 senedırde tanıdıgım bırı yanı guvenım sonsuz.ıkımızde 22 yasındayız.bende hıc bısey yasamadım buanlamda oyle sanıyorumkı sevgılımde bıze budurum hıc ılgınc gelmıyo ustelık evlenmemıze cokta zamn var..bencede herkez ıcın o gece herseyın ılkı olmalı ona aıt oldugumu benım ıcın ılk oldugunu hıssederse ona enguzel dugunhedıyesı olmazmı....ben Şahsen opustugum bırıyle evlenmezsem ayrılınca Çok pısmanlık duyarım.

aynı fikirdeyimkaydirigubbakcemile5

planlamayla olmaz canım bu ya
duygular çoşar heyecan artar falan filan
inş.böyle güzel bir ilki
hakeden biriyle yaşamışındır.

kızlar bende eşimle 7 yıl çıktım 4.yıl dabeni yanağımdan öperken dudağıma kaydı ve o an ilk kez beni öptü ve o anı asla unutamam ayaklarım yerden kesildi sanki havada uçmaya başladım benim için ilkti ve eşim içinde hala hatırladıkça kalp atışlarım hızlanıyo ilkler her zaman özel ve güzeldir

ilkler özeldir güzel, özel ve güzel insanlarla yaşanmalıdır. her güzel şey bir gun alalade olacak insanlarla paylaşılmamalı

olayın sonu ne oldu aceba?

yanlış anlamayın ama yazılan bazı şeylere çok güldüm. ilk geceyi erkeğe hediye etmek falan. allaha aşkınıza bu kadar cahil olmayın ya. erkeğe niye hediye olsun ki sizin ilk geceniz. adam zaten acıttım mı acıtacammı diye stres altına girer. birde o sizin için ilk olabilir heyecan duyabilirsiniz ama siz onun için ilkmisiniz. adam daha önce tecrübe ettiği birşey için niye heyecanlansın ki. ayaklarınız yere bassın ilk geceden yuları ellerine verirseniz sonrasını hayal edin rahatça. burada yazılanları okumadan açılmış bir başlık gaiba.

boyle konularda konu hep yanlış yere gidio ama
off bende soylemeden edemicem bazılarımız elini bile tutmadan evlenio.bu kadar yıl yan yana bunu nasıl başariosunuz anlamıyorum.ben sevgilimle yanyanayken ona dokunmazsam hasret kalıyorum ya elini tutar ya koluna girerim.4.yıla gireceğiz artık ama hala bizim için hiçbişey eskimedi.evlendiğimiz gece de adamın tenine daha alişamamişim hoop ilk gece oluyor.sonra bir cok kadın kendini ilk gece için kasıyor.kasarsın tabi daha dun eli eline değmemiş ertesi gun kadın oluyorsun travma geçirirsin valla:KK70:
bi de bana biras ikili arasında tutku yok gibi gelio...

aman neyse herkese doğrularıyla mutluluklar sadece arada sırada bakış açınızı değiştirin bir de oyle düşünün diye yazdım.

Bizimki 1 yil 3 ay bekledi o ani:)
Sonundada öptü, muradina erdi.
Hayatima daha önce hic bir erkegi almadim bende ve dolayisiyla öpüsmenin ö'sünü bilmezdim:)
Ilk öptügünde baya bi tutuklu öptü, adam ne kadar zamandir sabretti:)
Sonra evlerimize döndük. Msnde bu konuyu konusuyoruz bana ne dese iyi?
öpüsmeyi bilmeyen sevdigim, seni öperken dislerini kitledin:))

ben hic hatirlamiyorum bunu ama:))

hos bir ani oldu bize, ve ilk defa bir erkegi öpmemde onun hosuna gitti.. hergele:))

insallah cok mutlu olursunuz canim..

kizlar ben hic opusmeden evlendim desem ne dersiniz kaydirigubbakcemile3

millet gider mersine ben giderim tersine hisabi :eek:

ama 15 yasinda bir koy kizi olarak evlenmeminde etkisi var bunda :çok üzgünüm:
ustelik esimde avrupada populer ve bir cok kizin aklini basindan almis bir erkekdi Çok üzgünüm çoook

sonuç noldu acaba?
bende 4 sene çıktım ama hiç öpüşmedik şimdi keşke öpeydim içimde kalmazdı diyorum
hatta eşyasını almak için evine gittik eli ayağına dolaşmış tı ne yapıcağını sapıttı eşyaların yerini bana soruyor falan ah canım ya 28 yaşındaydı ama liseli aşıklar gibiydik of yasenağlama
sonra lafı açıldı o anda herşeyi yapabilirdim biliyosun dimi dedi bende evet ama ben sana güvendim sende güvenimi boşa çıkarmadın dedim sonra öpseydim ne yapardın diye sordu bende'' olmuşla ölmüşe çare bulunmaz dedim '':roflol::roflol::roflol::roflol: bizimkinin rengi attı valla tühhh keşke dedi kaldı sırnaşık şeysırnaşık şey

bn geldim arkadaşlar yani başlığı açan kişi =) o gün olmadı öyle bişey, ama bugün oldu =)

öncelikle şunu söyliyim bazı arkadaşlarıma komik gelmiş ama ben kendimi ifade edemedim.seni öpücem demedi tabiki, laf arasında "seni öpsem napardın" dedi ben de o anki halime bağlı dedim we o akşam buluşacaktık öpeceğini düşündüm ama sonra elimi bile tutmamışken bunu yaşamak istemedim, herşey sırayla çünkü..düşündüm ki eğer elele tutuşursak filan yakınlaşırız daha rahat davranırız ben de bu stresi atarım dedim, ki öyle de oldu..

ayrıca bazı arkadaşlarım da 4 ayın kısa olduğunu söylemişler ama ben izmirde yaşıyorum, inanın burda birbirlerini gördükleri ilk gün çıkma teklifi edip aynı gün elele tutuşup, ertesi gün öpüşen we haftanın sonunda ayrılık haberlerini aldığımız çiftler var..4 ay bana göre kısa değil, sonuçta 4 ay boyunca birbirimize hiç dokunmadan tanımaya çalıştık, bunu günümüzde kim yapıyor bazı arkadaşların da belirttiği gibi?

kiminize çok tatlı gelmiş, bana değer verdiğini düşünmüşsünüz, böyle düşünmeniz beni çok mutlu etti =) çünkü gerçekten öyle, kimi erkekler sırf öpüşmüyor diye terk ediyorlar çıktıkları kızı, zaten o aşk falan değil..kendisi bana beni yıllarca bekleyebileceğini söyledi ama ikimiz de severken 4. ayın sonunda artık çıkmak zamanı diye düşündük tabiki :)

ama dediğim gibi 4 ay kısa falan değil, ben 19 yıl beklemişim :KK66:
neyse konuyu dağıtmadan sonuca geliyim :) bugün o unutulmaz anı yaşadım ama ilk olduğu için olsa gerek pek bişey hissetmedim, hatta o benden daha çok heyecanlandı =))
yorumlarınız için teşekkür ederim :)

hayırlı olsun......... sırnaşık şey

sırnaşık şey yerine ifade çıkması gerekiyordu galiba =)))

Msnde bu konuyu konusuyoruz bana ne dese iyi?
öpüsmeyi bilmeyen sevdigim, seni öperken dislerini kitledin:))

hem öpüşmeyı bılmemen hosuna gıtmıs gıbı konusmus
hem de dıslerını kıtledıgını yüzüne vurmus
kötükedihüso
işte erkekler böyle hem suclu hem güçlü.
rezil etmıs ılk opustugunuz gunu o kötü kelımelerınle.
neyse gecmıs olsun tatlım ne dıyelım.

yanlış anlamayın ama yazılan bazı şeylere çok güldüm. ilk geceyi erkeğe hediye etmek falan. allaha aşkınıza bu kadar cahil olmayın ya. erkeğe niye hediye olsun ki sizin ilk geceniz. adam zaten acıttım mı acıtacammı diye stres altına girer. birde o sizin için ilk olabilir heyecan duyabilirsiniz ama siz onun için ilkmisiniz. adam daha önce tecrübe ettiği birşey için niye heyecanlansın ki. ayaklarınız yere bassın ilk geceden yuları ellerine verirseniz sonrasını hayal edin rahatça. burada yazılanları okumadan açılmış bir başlık gaiba.

0 kilometre olduğundan olmasın sakın????

hayırlısı olsun. size mutluluklar diliyorum

X