İlk öpüşme :(

• Konu Sahibi aloneprincess
  • Başlangıç Tarihi
bn geldim arkadaşlar yani başlığı açan kişi =) o gün olmadı öyle bişey, ama bugün oldu =)

öncelikle şunu söyliyim bazı arkadaşlarıma komik gelmiş ama ben kendimi ifade edemedim.seni öpücem demedi tabiki, laf arasında "seni öpsem napardın" dedi ben de o anki halime bağlı dedim we o akşam buluşacaktık öpeceğini düşündüm ama sonra elimi bile tutmamışken bunu yaşamak istemedim, herşey sırayla çünkü..düşündüm ki eğer elele tutuşursak filan yakınlaşırız daha rahat davranırız ben de bu stresi atarım dedim, ki öyle de oldu..

ayrıca bazı arkadaşlarım da 4 ayın kısa olduğunu söylemişler ama ben izmirde yaşıyorum, inanın burda birbirlerini gördükleri ilk gün çıkma teklifi edip aynı gün elele tutuşup, ertesi gün öpüşen we haftanın sonunda ayrılık haberlerini aldığımız çiftler var..4 ay bana göre kısa değil, sonuçta 4 ay boyunca birbirimize hiç dokunmadan tanımaya çalıştık, bunu günümüzde kim yapıyor bazı arkadaşların da belirttiği gibi?

kiminize çok tatlı gelmiş, bana değer verdiğini düşünmüşsünüz, böyle düşünmeniz beni çok mutlu etti =) çünkü gerçekten öyle, kimi erkekler sırf öpüşmüyor diye terk ediyorlar çıktıkları kızı, zaten o aşk falan değil..kendisi bana beni yıllarca bekleyebileceğini söyledi ama ikimiz de severken 4. ayın sonunda artık çıkmak zamanı diye düşündük tabiki :)

ama dediğim gibi 4 ay kısa falan değil, ben 19 yıl beklemişim :KK66:
neyse konuyu dağıtmadan sonuca geliyim :) bugün o unutulmaz anı yaşadım ama ilk olduğu için olsa gerek pek bişey hissetmedim, hatta o benden daha çok heyecanlandı =))
yorumlarınız için teşekkür ederim :)

19 yıl bekledim demişsin beşik kertiğimisiniz:roflol::roflol::roflol:

yapma derim başkada bişey demem.annen baban görse bu yazdıklarını,marifet gibi anlattığını kimbilir ne üzülürler.düşünemiyorum bile.fisfisfis

sağolun arkadaşlar, sizinle paylaşmak güzeldi =))

19 yıl bekledim demişsin beşik kertiğimisiniz:roflol::roflol::roflol:

yapma derim başkada bişey demem.annen baban görse bu yazdıklarını,marifet gibi anlattığını kimbilir ne üzülürler.düşünemiyorum bile.fisfisfis

neden böyle konuşuyorsun anlamadım olumsuz düşünüyorsan yorum yapma lütfen, ben marifet gibi falan anlatmadım ilk heyecanımı paylaştım..

canım belki herkes bana tepki gösterecek ama yanlış böyle şeyler ya insan eşinin ilki olmayı daha çok ister seğilmi ve eşine ilk seni öptüm demek daha zevk vericidir ve inan daha gururlandırıcı şeydir tabi bu benim şahsi fikrim...

ya nesi yanlış geniş olun biraz ilişkiye mi girdim evlenmeden, alt tarafı öpüştük dedim nesi yanlış bunun neden bu kadar üstüme geliniyor, ayrıca annemle babam üzülmez çünkü ilişkimi biliyorlar ben gizli bişey yapmıyorum, yanlış bişey de yapmıyorum..

bugünü hayatın boyunca hiç unutamiceksin:asigim:

ben olsam öptürmem, herkesin kendi fikri ama bugün onla çıkıp öpüşüp koklaşıp yarın da ötekiyle öpüşüp koklaşmak bana göre değil, kendime olan saygımdan yakıştıramam bunu kendime, ha öpüşmek çok güzel bişey evet ama uygun şartlarda, şimdi ben kocamla öpüşsem bundan rahatsız olmam çünkü nikahlıyım o benim hayat arkadaşım, ama diyelimki bekarım ve birinden karşılıklı olarak hoşlandık, herif geldi beni öptü, açıkçası benim gururum kırılır, tabi yne herkesin kendi fikri

canım yaaa...
bunu sana değer veren biriyle yaşamış olmana sevindim :KK66:

yok canım, ben zaten bugün biriyle öpüşüp yarın bi başkasıyla öpüşüp koklaşacak biri değilim, herkesin karakteri farklıdır...

yok canım, ben zaten bugün biriyle öpüşüp yarın bi başkasıyla öpüşüp koklaşacak biri değilim, herkesin karakteri farklıdır...

yok sen diilsindir yani hiçkimse o niyetle başlamaz zaten de öyle bi akışa sürükler ki bu işler insanı hoop öpüşmüşün iki gün sonra hooop ayrılmışın, sorna sevgiyi başkasında aramaya başlamışın, hoop onla da öpüşmüşün derken bu kısır döngü bikaç kere devam eder gider, işte bu bana ters yani

Ben de aynı fıkırdeyım aŞk gerÇekse yıllarca dokunmadan bekler sevdıĞını .

Son düzenleme:
benimki daha komik oldu ya biz çıkmaya başladık 1 ay geçti öpmedi 2 ay geçti öpmedi 3 ay geçti yok yok. o kadar yaklaşıyoruz ne oluyorsa devamı gelmiyor.
bide işin komik yani biz çıkmadan sarmaş dolaş dolaşıyorduk. aramızda bişi yoktu ama nedendir bilmem ten uyumu dedikleri şey galiba onun koluna girmedenn omzumda elini hissetmeden yürüyemiyordum..
neyse efendim bir gün ben bunun iş yerine gittim yetiştirmeleri gereken bi iş var şefi ve bu çalışıyorlar bende bekliyorum neyse şef wc ye gitti tabi fırsat bu fırsat ona doğru yaklaştım dudağına ufacık bi öpücük kondurudm. sonra panik oldu :)) cık cık cık yaptı o arada şef geldi :))
ve ben o kişiyle temmuzda evleniyorum tam 8 yıl oldu :)) ne mutlu.
inşallah sizinde öyle olur. ben onunla çıkmaya başladığımda 17 yaşımdaydım. Sen daha olgunsun.
ayrıca çok ayıp diyen kişileri kınıyorum. cinsellik doğal bir şeydir okullarda bile dersleri veriliyor artık bilinçlendirma amaçlı. devir eski devir değil.kendini bilen bilir. kendini bilmeyen gelip zaten heyecanını burda paylaşmaz. Bu konuyu açan arkadaşta sevdiğine değer verdiğinden böyle bizimle paylaşmak istedi.. Mutluluklar dilerim canımŞeniz

benimki daha komik oldu ya biz çıkmaya başladık 1 ay geçti öpmedi 2 ay geçti öpmedi 3 ay geçti yok yok. o kadar yaklaşıyoruz ne oluyorsa devamı gelmiyor.
bide işin komik yani biz çıkmadan sarmaş dolaş dolaşıyorduk. aramızda bişi yoktu ama nedendir bilmem ten uyumu dedikleri şey galiba onun koluna girmedenn omzumda elini hissetmeden yürüyemiyordum..
neyse efendim bir gün ben bunun iş yerine gittim yetiştirmeleri gereken bi iş var şefi ve bu çalışıyorlar bende bekliyorum neyse şef wc ye gitti tabi fırsat bu fırsat ona doğru yaklaştım dudağına ufacık bi öpücük kondurudm. sonra panik oldu :)) cık cık cık yaptı o arada şef geldi :))
inşallah sizinde öyle olur. ben onunla çıkmaya başladığımda 17 yaşımdaydım. Sen daha olgunsun.
ayrıca çok ayıp diyen kişileri kınıyorum. cinsellik doğal bir şeydir okullarda bile dersleri veriliyor artık bilinçlendirma amaçlı. devir eski devir değil.kendini bilen bilir. kendini bilmeyen gelip zaten heyecanını burda paylaşmaz. Bu konuyu açan arkadaşta sevdiğine değer verdiğinden böyle bizimle paylaşmak istedi.. Mutluluklar dilerim canımŞeniz

sizinki de gerçek aşkmış belli ki, kaderiymişsiniz birbirinizin tam tamına 8 yıl =) ayrıca benimle aynı fikirde olan birini görmek çok güzel :teytey:

Perfect (!) süprizzzzz

Allah daimi mesud etsin yerimseniben

aloneprincess cim hayırlı olsun canım:))
mutluluklar dilerim:)

valla cnm bende cok korkardım allahtan erkek arkadaşim ole pat die bodoslama dalma,biz zaten ole cok beklemeden ilk zmnlar yanaktan sonra ufaktan ufaktan dudaktan kucuk opucukler kondurmaya başlamıştık sonra zamanla herşey yolunu buluo,öpücüklerin şiddeti de gittikçe tutkuyla tecrübeyle artıo:KK66:
ewet bodoslama dalmak iyi olmaz en iyisi konuya ufak ufak girmek alışmak....

ılk opusmem ılkokul 1.sıınıftan ortaokul sona kadar asık oldugum bır cocukla oldu
hep asıktım zamanla o da bana asık oldu orta son bıttıgınde yaz tatılıne gıtmıstık yazlıklarımız da yanyanaydı
orada gece opüşmüştuk unutulmazdı
onun da ılk öpücüğüydu benım de...
:asigim:

kaydirigubbakcemile dikkat ette sadece masum bi öpücük olsun

hayırlıı olsunn canımm inşallah ilkinle evlenirsinnn

bende ilk dokunmayı ilk sarılmayı ilk öpüşmeyi aşkımla yaşadım ve 7 yıl çıktık 1 yıl nişanlı kaldık 2 yıldırda evliyiz ilkler her zaman özel ve güzeldir yaşadığım hiç birşeydende pişman değilim önemli olan doğru insan olması ve ben onu ilk günlerdeki çok seviyorum ve kocama deli gibi aşığım insansevdiğine geç kavuşunca onun için çok değerli oluyo allah herkezin gönlüne göre versin

X