ılk ultrason goruntusunden cınsıyet tahmını

img0036ag.jpg

benim bebeğimin ultrason resmi de bu bakalım. tahminlerinizi bekliyorum

profilinden forumdaki cevaplarına baktım kızı olmuş ultrason görüntüsünü görünce kız diye geçmişti zaten içimden :KK52:

ben dün gördüm bebeğimi. kafası yukarı, poposu aşağı doğruydu. kardeşimle beraber aynı anda erkek bu galiba dedik. benimki tam top gibi değil.uzun gibi bişeeeee. çok tatlı yaaa maşallah. hep kız istiyodum ama sağlıklı olsunda erkekte olsun :)

bu bayanın tahmini tutmuş oğlu olmuş.........

]
minikim.jpg

ee kizlar madem öyle diyorsunuz sizce benim kizimmi oglummu olucak bu yönteme göre,

alin size resimde ekliyorum, ben pek anlamadim

burda tam 8 haftaliktim ilk ultroson görüntüsü.

bu bayan galiba üyelik iptali yapmış şimdi çok merak ettim neyi oldu acep yaaaaaa:KK52:

benim 6 haftalıkken fasulye gibi,8 haftalıkken yuvarlak.kafa sağda vucut solda.yorumunu bekliyorum.

benim 6 haftalıkken fasulye gibi,8 haftalıkken yuvarlak.kafa sağda vucut solda.yorumunu bekliyorum.

canımsın işallah gönlündekidir sen ,lahza ve ymb ye ayrıca kendimden önce istiyorum canım çünkü yaşadıklarınız beni çok etkiledi ....işallah gönlündeki seninledir canım....ne istediğini , nasıl yürekten istediğini bildiğimden sana tahmin yapamam ki.....:26:

benim uzun gıbıydı...sımdı erkekmıs ogredım ama bence hıc alakası yok bunlarla.bu arada genelde tatlı yersen oğlun olur derler ama benım canım sureklı eksı tuzlu ıstıo...:) her sey kısmet dıyelım:)))

canımsın işallah gönlündekidir sen ,lahza ve ymb ye ayrıca kendimden önce istiyorum canım çünkü yaşadıklarınız beni çok etkiledi ....işallah gönlündeki seninledir canım....ne istediğini , nasıl yürekten istediğini bildiğimden sana tahmin yapamam ki.....:26:

çok duygulandım inanki.çok tşk.ederim.rabbim inşaallah gönlündeki hayırlısıyla eksiksiz versin.

kızlar ben de eski ultr görüntüsüne baktım su an hamıle değilim ama kızım olucaktı ve

ilk ultrasonu 5 haftalıkken eklıyorum bakın yuvarlak :)

attachment.php

kızlar ben de eski ultr görüntüsüne baktım su an hamıle değilim ama kızım olucaktı ve

ilk ultrasonu 5 haftalıkken eklıyorum bakın yuvarlak :)

attachment.php

dualarımdasın.inşallah tez zamanda tekrar hayırlı sağlıklı bi bebeğe sahip olursun.

benim uzun gıbıydı...sımdı erkekmıs ogredım ama bence hıc alakası yok bunlarla.bu arada genelde tatlı yersen oğlun olur derler ama benım canım sureklı eksı tuzlu ıstıo...:) her sey kısmet dıyelım:)))

banada erkek dedi dr.um.benimde canım ekşi ve tuzlu istiyor.kızımda aşırı tatlı tüketmiştim.

herkeste farklı oluyor gerçi...

banada erkek dedi dr.um.benimde canım ekşi ve tuzlu istiyor.kızımda aşırı tatlı tüketmiştim.

herkeste farklı oluyor gerçi...

ultrason görüntün nasıl canım ilk haftalardaki uzun çubuk gibi yoksa yuvarlak vaya elips gibi mi yazabilir misin ? yükleme yapabiliyorsan yükleyebilirsin ?

yuvarlak bi şekildi 6.hafta idi .erkek bebekler erken canlanır derler hep

bend eçok erkenden hissetmişitm böyle seğirme şeklinde .

şaştım kaldım valla ne kadar doğru yine Allah bilir....

Merhabalar,benimde ilk ultrason resmim yuvarlakti ve erkekmis,hic fark etmez cinsiyeti yeterki saglikli hayirli olsun:KK34:

Kızlar ilk ultrason görüntüsü derken kastedilen 5 hafta civarı gördüğünüz boş kese yani 7-8 haftalıkken gördüğünüz fasülye bebek zaten.
Ben bu kese olayına kesinlikle inanıyorum benim kesemde yüzük gibi yuvarlaktı ve kızım olcak arkadaşımın oğlu var ultrasonda kesesi solucan gibi uzun bişey bende kuzenimden öğrendim kanda hcg düşük çıkmıştı ve ben dış gebelik korkusuyla akşam vakti dr.a koşup ağlayarak keseyi görmüştüm kuzenimin iş yeride yakındı çıkışta onlara gitmiştim ordaki kızlar ultrason kağıdına baktıkları gibi aaaa kız buu dediler ben başladım daha çok ağlamaya çünkü kızım olmasını çok istiyodum ve çok şükür şimdi 2 ayımız kaldı inşallah kavuşmamıza. Birçok deneyimli kişiden bunu duydum yanılan hiç olmadı ben inanıyorum nasıl göbeğin şekli belli ediyosa buda onun gibi belli ediyo.
Bide zaten hareketler başlayana kadar genelde cinsiyet öğreniliyo ama 4 aylık civarı oynamaya başlarsa erkek, 5 aylık civarı yani geç oynamaya başlarsa kızmış buda benim ve çevremdekilerin tecrübesiyle sabit ama herkes aynı olur mu bilmem cinsiyette emin olunamadığı zamanlar buna göre düşünülebilir...

valla şu an nöbetteyim ilk ultrason görüntümüz 3 haftalıkken o da 3 gün önce çekildi sabah eve gider gitmez bakıcam fasulye mi yoksa çubuk gibi mi :))

bebegının cınsıyetını ogrenen anneler varsa lutfen sızde ılk ultrason goruntunuze bakın ve bıze bebegınızın cınsıyetını soyleyın.[/QUOTE]

X