İllümünati!!!!

kızlar illimünati var mı yok bilinmezde benimde kafama takıldı konuyu görünce. daha önce bununla ilgili youtube da mustafa cecili nin klibinde illimünati sembolü kullanılmış diye yavaşlatılmış halini izlemiştim .düşündümde bu sene de ramazanda iftarda ezan okuyordu kendisi bu ne yaman çelişki böyle bende bu mustafa yı çözemedim:KK1::KK1::KK1:

Şimdi bu illuminatinin içine giren insanlara zihin yoluyla 3 karakter yükleniyor. Bu karakterlerden biri bizim ekranda gördügümüz başarılı sevecen neseli insan. Digeri kendi karakteri 3. Sü ise şeytana tapan karakter. Biz onlara baktigimizda iyi şeyler görüyoruz. Asıl olay onların perde arkasında.

Açtığınız konu gerçekten çok güzel. İzlediğimiz dizi, film, klip vs bîr çoğunda subliminal msj var fakat izlerken bunları anlayamadığımız için bize çok da önemli bir konu gibi gelmiyor. En basit örnek sinemaya gittiğimizde bir çoğumuzun aklına ilk olarak kola ve mısır gelir. Nedenini hiç merak ettiniz mi? Bunun gibi daha neler var. Herkesin bayıldığı lady gaga, rihanna... hepsi illuminate'nin en tepesindeki isimlerden. Bu insanlar sizin rabbinizi yok sayıyor, şeytana tapıyorlar ve sümgelerine dikkat edin neredeyse herşeyde simgelerini bulabilirsiniz ve bence en korkuncu 'Dünyayı kim yönetiyor?' sorusunun cevabıdır illuminate.

Açtığınız konu gerçekten çok güzel. İzlediğimiz dizi, film, klip vs bîr çoğunda subliminal msj var fakat izlerken bunları anlayamadığımız için bize çok da önemli bir konu gibi gelmiyor. En basit örnek sinemaya gittiğimizde bir çoğumuzun aklına ilk olarak kola ve mısır gelir. Nedenini hiç merak ettiniz mi? Bunun gibi daha neler var. Herkesin bayıldığı lady gaga, rihanna... hepsi illuminate'nin en tepesindeki isimlerden. Bu insanlar sizin rabbinizi yok sayıyor, şeytana tapıyorlar ve sümgelerine dikkat edin neredeyse herşeyde simgelerini bulabilirsiniz ve bence en korkuncu 'Dünyayı kim yönetiyor?' sorusunun cevabıdır illuminate.

Size tamamen katılıyorum. Pek çok kişi malesef habersiz bu oluşumdan. Film izleyelim müzik dinleyelim ama bunların da bilincinde olalım, vermeye çalıştıkları mesajları farkedip yorumlamaya çalışalım. Mesela çocuklarına reklam seyrettiren, reklam açıp yemek yediren anneleri keşke uyarabilsek :KK20:

Konuyla ilgili söylenecek coooook şey var ama google Söyleyeceklerimin hepsine kâfi..
Beni asıl şok eden Dean R. Koontz'un Gecenin Ayazinda isimli kitabinin konusu.
inanılmaz gozuksede 20 sene öncesinde subliminal msjla ilgili bir kurgu oluşturması coook cookk enteresan geldi bana firsatiniz olursa kesinlikle okunmasini tavsiye ederim

Konuyla ilgili söylenecek coooook şey var ama google Söyleyeceklerimin hepsine kâfi..
Beni asıl şok eden Dean R. Koontz'un Gecenin Ayazinda isimli kitabinin konusu.
inanılmaz gozuksede 20 sene öncesinde subliminal msjla ilgili bir kurgu oluşturması coook cookk enteresan geldi bana firsatiniz olursa kesinlikle okunmasini tavsiye ederim

Tavsiye için teşekkürler. Okunması gereken kitaplar listeme girecek kesinlikle :)

Ben çoğu arkadaşın aksine size katılıyorum.Ve hakkında yeni şeyler öğrendikçr çok canım sıkılıyor.Ve bence kesinlikle küçümsenip, göz ardı edilecek bişi değil.Zihin kontrolunden bahsediyoruz.Bu yöntemle her şeyi yapatırabilirler bize!Sırf bundan dolayı telefonumda şarkı yok.Tam anlamıyla bir araştırma yapmasam da genel bir bilgiye sahibim ama daha fazla bilgi almak için kitap araştırdım hatta burda konu açtım.Isterseniz bakabilirsin.O kitaplara ulaşıp okumak istiyorum :) Burda bu konu hakkInda bilgi alışverişi de yapmak isterim :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben çoğu arkadaşın aksine size katılıyorum.Ve hakkında yeni şeyler öğrendikçr çok canım sıkılıyor.Ve bence kesinlikle küçümsenip, göz ardı edilecek bişi değil.Zihin kontrolunden bahsediyoruz.Bu yöntemle her şeyi yapatırabilirler bize!Sırf bundan dolayı telefonumda şarkı yok.Tam anlamıyla bir araştırma yapmasam da genel bir bilgiye sahibim ama daha fazla bilgi almak için kitap araştırdım hatta burda konu açtım.Isterseniz bakabilirsin.O kitaplara ulaşıp okumak istiyorum :) Burda bu konu hakkInda bilgi alışverişi de yapmak isterim :))

Teşekkür ederim bilgili bi kaç kişinin çıkması beni mutlu etti

Ahhh ahhh biyiklarini sevdiğim Hitler amca :'( demiş zamaninda adam öldürmedigim hrr yahudi için bana küfür edeceksiniz diye... masonluk Yahudilikten geliyor zaten, anadan doğma yahudi değilsen ancak mason yani hizmetkâr olabilirsin. Hristiyanlığın skolastik felsefesine karşı olan bu grup amaci ve hizmeti degiserek gelmis bugünlere iste.. isin girgir kısmını geçersek evet tehlikeli bir konu. Ama bu sadece bilinen bir grup. Bilinmeyenlerin daha tehlikeli olduğu kanısındayım şahsen. Mesela Rusyanin sırf düşünceyi etkileme telekinezi vs konularda bes tane merkezi olduğunu hatırlıyorum. Ben gasprali ismail fikrindeyim, sen kendine sahip cikarsan anca bütün kalabilirsin. Çok güzel bir de sözü vardir ; dilde birlik fikirde birlik işte birlik diye. Biz önce kendi ülkemizle ilgilenelim de, illuminati nin devasa boyutları birazcık beklesin :)

açıkcasını isterseniz sözünü ettiğiniz grup endişelenmeniz gereken en alt gruplardan birisidir.. bunun gibi yüzlerce alt gurup vardır, bu sadece ünlü bir aktör ile ön plana çıkmış olduğu için dikkatleri çekti.. Tabi birde Dan Brown kitaplarının getirdiği popülerlikleri var...

Tüm bu olayların temeli kurulması planlanan 3. süleyman tapınağıdır. ortadoğudakidaki karışıklığın sebebide bu tapınağın kurulmasıdır. bu tapınak kurulmadan yahudiler evlerine kavuşamayacak, kıyamet gelmeyecektir inancı bu kadar kan dökülmesinin nedenidir. Bir süredirde bunun için çalışmalar yapılmaktadır. hatta inanışa göre ilk tapınaktan çalınan bazı şeyler vardır bunlarında tamamlanması gerekir.. felsefe taşı- nuhun gemisinde olduğu söylenir ve yıllardır parçasının kalması bile zor olan bir gemiyi arar durur insanlar ama aranan gemi değil ne yazık ki.. lahit sandığı- ortadoğuda olduğu düşünülüyor bir çeşit yansıtıcı farklı alemlerle konuşmayı sağlıyor gibi gibi..

beyin okuma işine gelince o kitaplardaki kadar kolay değil çok şükür ki :) daha beynimizn işleyişinin %50si bile çözülebilmiş değil.. öyle zihnimizi okumak falan şimdilik sadece fantastik bir düşünce ama çalışmalar yok mu var tabiki... hatta hala ışınlanma ile ilgili çalışmalarda var..

ülkemize gelince tarih tekerrürden ibarettir demişler.. bu yaşananlar ilk kez başımıza gelmiyor.. yüzyıllardır aynı şeyleri yaşıyoruz ve hiiç akıllanmıyoruz.. her fırsatta kendi içimizde birbirimize düşüyoruz.. hemen bölünüyoruz.. birisi bizden faklıysa "onlar" diye hemen damgalıyoruz.. hatta bu huyumuz o kadar eskiye dayanıyor ki, tarihteki tüm Türk devletleri hakan öldükten sonra bölünür ve dağılırlar.. Fatih bunu gördüğü için kardeş katline izin vermiştir.. iki başlılık olmasın diye.. velhasıl kimseye kabahat bulmaya gerek yok, bu ülkede bir sorun varsa oda bizim tarih bilgisizliğimizle her seferinde aynı duruma düşmemizdendir bence..

X