İMAJ DEĞİŞTİRMEK İSTEYENLERİN Önerileri, Soruları, Cevapları

Bende imaj değiştirmek isteyenlerdenim:)))
6 ay önce falan saçımı kumral bakıra boyattım tabi saçımda siyah olduğu için önce açmışlardı.
Saç topiğindede görmüştünüz zaten:)
Neyse sonrada saçımı çikolata kahvesine boyattım amaa açıldı rengi yine açık bi renk oldu saçım:)
Şimdi diyorum yine saçımı boyatayım ama doğal bi renk kahverenginin tonlarında istiyorum...
Gerçi saçlarımda çok yıprandı biraz bakım yapıp 2 ay sonra falan boyasam daha iyi olur...
Saçlarım düz bi şekilde kesili biraz şekil versem iyi olucak..
Hadi bakalım bana nasıl saç şeklini öneriyorsunuz:)

cnm anladımkadarıyla sacının bıraz dınlenmeye ıhtıyacı var model olrak ıse senın ne dusunduğun onemlı resmını eklersen daha net fıkır verılebılır?

Bende imaj değiştirmek isteyenlerdenim:)))
6 ay önce falan saçımı kumral bakıra boyattım tabi saçımda siyah olduğu için önce açmışlardı.
Saç topiğindede görmüştünüz zaten:)
Neyse sonrada saçımı çikolata kahvesine boyattım amaa açıldı rengi yine açık bi renk oldu saçım:)
Şimdi diyorum yine saçımı boyatayım ama doğal bi renk kahverenginin tonlarında istiyorum...
Gerçi saçlarımda çok yıprandı biraz bakım yapıp 2 ay sonra falan boyasam daha iyi olur...
Saçlarım düz bi şekilde kesili biraz şekil versem iyi olucak..
Hadi bakalım bana nasıl saç şeklini öneriyorsunuz:)

canim kou renklerde yipranma oluomu?ben daha ziyade acarken sacin rengini o zaman yiranma oluo diye biliodum?bende hep rofle yaptiriorum yiprandi epey uzatip kestiriorum anca kestirmeyle gitcekler

bence bu kesimde guzel
s6.jpg
12168822551_sari_sac.jpg
charlize.JPG
008.jpg
002.jpg
007.jpg

cnm anladımkadarıyla sacının bıraz dınlenmeye ıhtıyacı var model olrak ıse senın ne dusunduğun onemlı resmını eklersen daha net fıkır verılebılır?

canim kou renklerde yipranma oluomu?ben daha ziyade acarken sacin rengini o zaman yiranma oluo diye biliodum?bende hep rofle yaptiriorum yiprandi epey uzatip kestiriorum anca kestirmeyle gitcekler

bence bu kesimde guzel
s6.jpg
12168822551_sari_sac.jpg
charlize.JPG
008.jpg
002.jpg
007.jpg

Valla bennermincim ne şekilde bir şey istediğimi inan hiç bilmiyorum şuan dümdüz saçlarım hiç kat yok aynı şu resimdeki gibi belki bi kaç parmak daha uzundur...
Şuan toplu olduğu için netten benimkine benzer bi resim ekliyorum.

prensescim boyamadan önce saçımı açmışlardı bu yüzden yıpranma oldu çok. bu kesimlerde çok güzel ama bazıları çok kısa birde benim kolay şekil verebileceğim bir şey olsun :S

Valla bennermincim ne şekilde bir şey istediğimi inan hiç bilmiyorum şuan dümdüz saçlarım hiç kat yok aynı şu resimdeki gibi belki bi kaç parmak daha uzundur...
Şuan toplu olduğu için netten benimkine benzer bi resim ekliyorum.

prensescim boyamadan önce saçımı açmışlardı bu yüzden yıpranma oldu çok. bu kesimlerde çok güzel ama bazıları çok kısa birde benim kolay şekil verebileceğim bir şey olsun :S

anladim canimcimm o zaman daha uzunlardan koyayim belki begendigin cikar guzelim

KatliSacKesimi.jpg
001.jpg
jessica_alba_10.jpg
madonna.jpg
katli-sac-kesimi3-3087.jpg
katli-kesim-sac-modelleri126.jpg

Ben boyundan yeni kestirdim bu yüzden saçıma en uygun modeller şuanda 3. ve 4. modeller sanırım canım yani sadece kat attırabilicem galiba:)

ben de imaj değiştrmak istiorummm saçlarım su an bakır kahve gibi bi renk bi kaç gün sonra altın karamele döncem kaşlarımı da nadasa bıraktım boylarını kestirmeyi düşünüorum çünkü tem otoyolu gibi up uzun

düş o saç nasıl parlıyor oyle yaa.. ne kadar hoşş

Maixcim o saç benim saçım değil kuzucum netten buldum benim saçımda böyle bu model yani onun için onu koydum :)
Ama benimkiler biraz yıprandı benimkiler parlak değil kiminse çok güzelmiş:)

ben de deiştirdim imajımı bu yaz :))
60 kiloydum 50 kilo oldum,diet yaptım ...
saçımda kumral aynı cameron diazın rsmini götürdüm kuaföre o na yakın bi röfle yaptırdım...
hep siyah giyerdim artık bana göre renkli denebilecek şeler giyyorum...
ve converse yapışmıştı ayağıma sanki gittim kendime topuklu ayakkabılar aldım zor yürüorm biraz ama alışıcam...
okul açıldığında hiç bi ark.ım ben, tanımamıştı :)) hala şüpheyle bakıolar ... deişikik güzel bişe :))

sanırım bende saçlarımı değiştirecem birazda spor takılmaya karar verdim ee sayılırsa bi de tırnaklarımı yinmicem uzatcammmmm zemuszemus

kizlar sacim rofleli ama yaklasik bi bes alti aydir yaptirmiorum diperi uzadi kumral dipleride gozum mavi sizce roflemi yapsam yoksa siyah yapsamm yakisirmi ne dersiniz

arkadaşlar avatarda resmim var ama platin röfle düşünüyorum ne dersiniz,sarı kullanmıştım yakışmıştı ama platin röfle için nasıl olur bilemiyorum ne dersiniz

derin göslerin renkilimi bence yakışır beyas tenlisin bende doğumdan sonra hayli değiştim saçlarım platin eski kiloma döndüm ama topuklular falan zor oluyo çocukla

prenses o saçta bence normal röflede var platin röflede baya yapılması zor bi saç:hulya:,ocean gözlerim renkli değil o fotoda öyle çıkmış kahverengi gözlerim var ama lens kullansam fena olmaz sanırım:kedi:,valla çok korkuyorum platin röfleden,bide kocaeli de hangi kuaföre gidicem bilemedim ya,mehmet tatlıya gittim 230 dedi çok fisfisfis

ya kızlar saçlarım sarı olsun istiorum ama esmerim sizce nasıl olur??

ya kızlar saçlarım sarı olsun istiorum ama esmerim sizce nasıl olur??

resimlerinden gördüğüm kadarıyla çok esmer değilsin canım... önce bi kumral dene yakışıcağını düşünüyorsan kumralın uçlarına sarı renk attırabilirsin , komple sarı yapmak yerine ,daha çok yakışır sana...

X