Bölgesel İncelme Ince Belli Armut mu Ince Bacaklı Elma mısınız?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende armudum ama bende basen yok sırnaşık şey 85 60 90 ım ben hava mı da attım :icecream: bu arada kalça nasıl büyütülür mirmirmirmir

Ben de armutun hasındanım kıslar. Türk gıda konteksine uygun olanlardan...
Ne yapalım, durum bu....
Benim eşim de elmagillerden....
İkimizden, anca bir porsiyon meyve salatası çıkıyor.
:içelim:

ne elma ne armudum tuhaf bir meyvayım ben yaa ama bir mi,de var kaçak kat mübarek

armut ya tam bir armut.omuzlarım falan dar, basenler wuhuuuuw.iki farklı insanın vücutları gibi gelyr bana:KK43:(((

Bende elma...bacaklar ÇÖp kocccaman bır gÖbek.ama karpuzdum bende 11 kılo verdımdeee elma oldum...kıraz yolunda ılerlıyorum ıŞŞallah...

Aman ne elması ne armutu hep yanlış sonuç verir bunlar bana bile armut dediki omuzlarım kalçamdan geniştir yani!!! Hayret bir şey!!!

sağlam bi armut'um vucudumdakı tek cıkık ve kalın yer tuhaf belkı ama sevıyorum cıdden ama kılo alınca deil !!
lısede cafede otururken karsıdan cocuk keserdı belkı dakikalarca ama her ayaga kalkışta bütün büyü bozulurdu :KK70::KK70:
ama üniv. yıllarımda selülit giderici bu titresimli cıhazlara gırdım galıba 10 seanstı ve bol masajla o dönem sıkıladım vucut ondan sonra bellı bı şekle oturdu belkıde yaşla alakalıydıda ben makinada keramet var sandım bunu bılemem ama genel ıtıbarıyle hattını sınırını aşıp taşmadıkca sevıyorum basenimi
(ama bu ara iyi bi sıkılaşmam gerek :))

benim vücud tipimde armut ama artık kurtulmak istiyorum bu armutluktannnn nasıl bi yol izlicemide bilmiyorum,
Antalyadayım eğer bana yardım edebilcek arkadaşlar varsa lütfen yazarlarsa sevinirim şimdiden teşekkürlera.s.

ben ne oldugumu anlamadım omuzlarım bıraz dar ama kacalarımda cok genıs degil orantılı gibi bu durumda ben ne oluyorum acaba???bilen varmı arkaadaslar...

X