Bölgesel İncelme Ince Belli Armut mu Ince Bacaklı Elma mısınız?

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
bende armutum yahu,yalnız jeniffer lopez gibi armut değil,ben biraz iri bi armutum : belim ipince ama aşağısını sormayın..nasıl gidicek bu popo ve baldırlarmafoldumben

kızlarrrrr ya ben kilolu biri değilim ama minik armutlardanım.. bana bi yol gösterin omuzlarım minicik göğüslerim yok fakat bacaklarım harika ve kalçalarım :KK70: omuzlarımdan ve göğüslerimden kilo almak istiyorum ne yapabilirim?????? ayrıca elma arkadaşlara sesleniyorum. güzel bacak ve kalça istiyorsanız bisiklete binin sabah akşam hergün...

amma armut varmıs ben de turk kadınını daha ziyade göbekli sanırdım kalın belli falan.ay ben elma oluom bu durumda fazla kilom yok aama göbek mide bel kalın işteeee

Bende armutum ama beyonce ya da seda sayan gibi
iri değilim ya bende bacak var kalçadan ziyade biraz daha zorlarsam
çubuk kraker olurum ama çokta armut sayılmaz
üfff neyim ben yaaaa

URL=http://imageshack.us]
dsc00137dn.jpg
[/URL]

Son düzenleme:
bende bi armudum maalesefkaydirigubbakcemile2..kilo alınca hemen bacaklarım doluyo basenlerim pörtlüyoo:kedi:ama belimde ince o yüzden pantolon almak bana bi işkencekaydirigubbakcemile3

Ben elma tipliyim ancak çok ilginç aynı zamanda ince belliyim.Ancak kalça yok bende Maalesef göbüşümle başım dertte Ama uzun süre de alsa kurtulacağım göbüşten

bende malesef koca kalçalı bi armutum.70 e 105 cm

elmadan kasıt ne bılmıyorum cahıllıgıme verın:KK70: ama ınce bacaklı ustu davul tıplerdenım hahhaha:KK70: yanı şukur zayıf oldugum ıcın dengelı duruyorum ustumde altımda dengelı ama kılo aldıgım zaman dırek gobek ve sırttan alan tıplerdenım o gunlermden bılıyorum:KK70: ama herdaım bacaklar ınce:KK66:

uffffffffffff benimde legen kemiklerim cok genis... yani belim genis... yoksa bacaklarim gayet muntazam,omuz kismim dar, goguslerim kucuk ama vucudumun ortasinda sanki can simidi takmios gibi duruyorum:KK43: o kemikleri aldirmayi bile dusundum.. kiyafetlerle nasil kamufile edilir ki ya..

armutum :) boyum 1.68 kilomda 51. halimden memnunum ama basenlerim azcuk daha küçük olabilirdi =)=)

ben ikiside değilim ya muz tip yokmu acaba biraz bel kıvrımı dışında inceyim bnm tipim muz olmalı :KK70::KK70:sırnaşık şey

benim de elma tipi bacaklarım özelilkle ayak bileklerilm oldukça zayıf.Basenler kalça göüs omuzalrda geniş.

X