Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Ince Telli Saçlar ile Başım Dertte

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
biotin saç tellerini kalınlaştırıyormuş mucizevi şekilde değil tabi zamanla daha kaliteli saç telleri oluyor biotin önemli bir vitamin saç için medobiotin de biotin içeren hap ilaç vitamin hapı sanırım solgar ın da var dozajları aynı mı bilmiyorum evet canım mide çok önemli iyice araştırıp da kullan

moraliniz bozmak istemem de ince telli sac larınız varsa bu genetikdir kalıcı yani siz gürleştiremezsiniz kalınlaştıramazsınız öyle bişe olsa bunun uzmanları proföserleri var onlar bulurdu yaglar vesayre seyler sadece sacı güçlendirir bakımını yapar

moraliniz bozmak istemem de ince telli sac larınız varsa bu genetikdir kalıcı yani siz gürleştiremezsiniz kalınlaştıramazsınız öyle bişe olsa bunun uzmanları proföserleri var onlar bulurdu yaglar vesayre seyler sadece sacı güçlendirir bakımını yapar

katilmiyorum arkadasim..

en guzel ornegi annemin saclari.. cok ince telliyken suan oldukca iyi durumdalar.. benim saclarimida gencligindeki saclarina benzetiyo. Tabikide cok buyuk oranlarda degisiklikler beklemek pek realist bi yaklasim olmaz, ama pes etmeden dogru bakim uygulandiginda saclarin bi miktar kalinlasicagina inaniyorum ben.

katilmiyorum arkadasim..

en guzel ornegi annemin saclari.. cok ince telliyken suan oldukca iyi durumdalar.. benim saclarimida gencligindeki saclarina benzetiyo. Tabikide cok buyuk oranlarda degisiklikler beklemek pek realist bi yaklasim olmaz, ama pes etmeden dogru bakim uygulandiginda saclarin bi miktar kalinlasicagina inaniyorum ben.

canım annen neler uyguladı saçına?

bana doktor hem bu tableti bide daha önceden dökülmüş yerler için rogaine solusyon verdi % 2 lik olandan
yanlız solusyonu yurtdışından getirt.piyasada sahtesi çokçok fazla dedi.
ilaçtada dediğim gibi mide sorunumdan almaya tırsdım.

Arkadaşlar benimde saçlarım çok ince tellidir burda daha önce yazmıştım okumuşsunuzdur belki bir de ben yaklaşık 2,5 3 sene önce bi röfleyaptırayım dedim sivasta doğru düzgün bi kuaför olmadığından mahvettiler saçımı aynı esnada tam 3 kez boya yaptılar çok açık olmuştu yani kısacası saçımı üstelikte ince telli saçımı 1 günde mahvettiler ondan sonra banyodan sonra ne tarandı yoldukça yolundu saçlar azaldılar,inceldiler ,cansızlaştılar..Resmen deprosyana girdim inanırmısınız saçıma yapmadığm kalmamıştır bu siteyede sırf bunun için üye oldum faydalı bilgiler edinirim diye..Saçıma uyguladıklarm nelermi dersiniz;sığır iliği,saç bakım yağları,badem yağı,susam yağı,entelke otu,ısırgan tohumu,,,,,vs.
En sonunda hepsini denyerek çaresini buldum..Saçlarımı gürleştirmem ve kalınlaştırmam gerekiyodu..
Arkadaşlar şu söylediklerimi yapın kesinlikle ama kesinlikle faydasını göreceksiniz..
Haftada bir bepanthen.evigen.bemix ve badem yağını katıp saç diplerime yediriyorum sabah yapıyrum akşamada kadar bekletiyorum.
Sonra haftada yine bir kez ısırgan otunu demleyip saçıma sürüyorum sabaha kadar bekletitorum.Saçımı asla ama asla sıcak suyla yıkamıyorum ılık soğuk arası oluyor..
Yeşil sabun kullanıyorum ve en sonda çok az saç diplerine getirmeden sürüyorum ve en sonra soğuk denecek suyla duruluyorum..Bu arada şampuana bir kapakta çam terebenti kattım.Banaçok faydası oldu umarım sizlerede olur ..:dance:

önemli olan yakışması canım meral kaplan ın da saçı çok az ince telli ama ona çok yakışıyor yüz hatları da ince gerçi ama önemli olan her saçı kendine yakıştırabilmen dökülme için bir sürü ilaç var doktora git ve endişe etme dökülenler yerine çıkar mı onu bilemem çünkü eğer hücreler ölmediyse ilaçlarla çıkabilir çok da dert etmemeni öneriyorum ince telli saç ise genetiktir ama biotin içeren ürünler bir nebze daha kalın gösterebiliyormuş dökülme için olan ilaçlarda zaten vardır biotin

Ince telli saclar için medobiotin önermiş cilt doktoru bir sitede deneyenler cok memnun bende almayi düşünüyorum kullananlar sac tellerinin kalinlaştiğini söylüyor bu hapin fiyati 32 ytl miş içten vitamin takviyesi

canım bence bi doktora görün en iyisi.ben gitmiştim ve saçla ilgili hiçbir sorunum kalmadı artık Allaha şükür.umarım seninde hallolur.

merhaba arkadaşlar benim de saçlarım çok ama çok ineldi, azaldı... :çok üzgünüm: geçen sene yaza kadar saçlarım o kadar gürdü ki artık bıkmıştım ama geçen sene yazdan beri saçlarım aşırı bir şekilde dökülmeye başladı, doktora gittim ilaç verdi kullandım fakat bir faydasını göremedim. Şimdi de Bepathen ampul ve Badem yagını kullanıyordum fakat Bepathen ampulu şimdi bulamıyorum hiçbir eczanede kalmamış yani ne yapacağımı bilmiyorum, lütfen arkadaşlar gerçekten uygulayabileceğimiz ve yararı olan birşey varsa önerin( bu arada bütün yazılanları okudum ama çam terabetin için herkes sağlıklı demiyor:uhm:)... :teselli::içelim:

arkadaşlar benim sacım 4 yıldır dökülüyordu..yoğun bir kepek ve kaşıntı cansızlık vardı.piyasada kullanmadığım ürün kalmadı hiçbir faydasını görmedim kesildi derken gene dökülüyordu. eczaneye bitkisel bir şampuan almaya gittim orda tesadüfen bir kişiyle tanıştım o da aynı sorunu yaşadığını ve bir yıldır bu sorunda kurtulduğunu söledi. bana bir sacuzmanı tavsiye etti. sachekimine maille sorunumu yazdım bana bitkisel bir karışım ve eczanelerde kolaylıkla bulabiliceğim bir ilac tavsiye etti onu yaklaşık 7 ay kullandım mükemmel bir sonuç verdi . dökülmem kesildi kaşıntı kepek tamamen durdu saclarım inanılmaz derecede hacim kazandı ve dolgunlaştı.çokkişiye ben de tavsiye ettim kullanan kim varsa yararını gördü.boşuna o kadar ürüne para vermeyin hiç bir faydası olmuyor.. sadece cebinizde çok para çıkıyor.. hekiminmail i**************** bu adrese sacınızla ilgili sorunu a dan z ye kadar yazın size çok yardımcı olacak ve sacınız konusunda size öneride bulunacak size şiddetle tavsiye ediyorum..sonuçları gördükce inşalah sizde burda paylaşırsınız herkes faydalansın..

bunun bi çözümü olmalı ya herşeyin çaresi war bununda olmalıııı offf yha offff bana yardım edebilecek kimse yoqmu kendimi çok mutsuz hissediorum böleyken

cnm bnm bende aynı dertden muzdaribim yaa nefret ediyorum saçlarımdan bu saçlarla hiç bir yere gitmek istemiyorum napcaz yokmu bir çaresi offf

:KK43:

Bende bendeee..
Benimde saçlarım gürleşsin artık yaaaa dökülmesinnn
Azcık gür olsa nolur kii yhaaa:KK43:

Ben de gürleşssin istiyorum ama genetik bir şey ben çok fazla değiştirilebileceğine inanmıyorum dermatologların da dediği bu oluyor genelde :/

X