Kıvırcık, kuru ve kabarik saclarim

Emily19

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
342
361
Merhaba kendimi bildim bileli saçlar konusunda ozguvensizdim . Hep kabarık kuru ve kivircikti . Kalın telli saçlara sahibim. Elidor bukle belirginlestirici kullanıyordum ama yetmiyor artık.. saçımı tamamen salmak istiyorum. Hangi kremleri oneriyorsunuz ?

Bunu dene, mükemmmeeellll

Eklentiler

• IMG_6788.jpeg
    IMG_6788.jpeg
    17,9 KB · Görüntüleme: 10
Ben de Pantene'in Belirgin Buklelerini, Elidor'a göre bir tık daha iyi buluyorum. Ama son zamanlarda saçlarım biraz döküldükten sonra Pantene'le saçlarım biraz sönük gözükmeye başladı. En son krem üzerine Jöle uygulamayı denedim, daha belirgin bukleler oluyor ama kremin yeniden taranabilirliği gitmiş ve saç biraz sertleşmiş oluyor ama yine de tek başına Jöle uygulamak gibi kaskatı bir sonuç olmuyor. Elindeki krem Elidor olduğu için, Elidor'un üzerine Jöle uygulamayı bir dene istersen. Maalesef doğru ürün yada ürünler hep deneme yanılma ile bulunuyor. Herkesin saçı bir değil. Birine iyi gelen başkasına o kadar iyi gelmiyor. Ben de arayış içindeyim, tek başına köpük uyguladım, bolca uyguladığımda gayet hoş oldu ama saçları yıkarken açması çok zor oluyor.

X