Söz, Nişan, Kına Elbise Modelleri incili dantelli nişanlığımm :)

Çk hoş olmuşsun cnm Allah tamamına erdirsin:KK34:
Benim nişanlığımda bu renkti bende çok severek beğenerek giymiştim:KK16:

Çk hoş olmuşsun cnm Allah tamamına erdirsin:KK34:
Benim nişanlığımda bu renkti bende çok severek beğenerek giymiştim:KK16:

çok teşekkür ederim canımm amin inşAllahhhh :KK16:
senin nişalığının yakasını çok beğenmiştim ben hep öyle aradım :)

Elbisen yakışmış canım hayırlı olsun ama senin yerinde olsam saçımı toplatırdım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok güzelmiş nişanlığın çok güzel olmuşsunnn çok beğendim kiralıkmıydı nişanlığın?
çok teşekkür ederim satın aldım :)
Çok güzelmiş canım sanada çok yakışmış.
çok sağ ol canım benim :KK68:
Elbisen yakışmış canım hayırlı olsun ama senin yerinde olsam saçımı toplatırdım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
toplatmayı düşündüm canım ama gelinliğimin üzerine de aynı olucak o yüzden böyle bi model istedim :)

acaba benim gözümde mi sorun var dedim..herkes yorum yapıyor..bir ben göremiyorum diye..resim yok ortalarda..:confused:

acaba benim gözümde mi sorun var dedim..herkes yorum yapıyor..bir ben göremiyorum diye..resim yok ortalarda..:confused:

Cok merak ettim canim paylasir misin sana zahmet bi daha :) fikir olsun bende derin arayıslar icerisindeyimm :) az kaldı nisanıma. Ve incili demissin inci asıgym benn

aynen ya ben de göremedim tekrar paylaşır mısın ben de model arıyorum da :)

aynen ya ben de göremedim tekrar paylaşır mısın ben de model arıyorum da :)
Cok merak ettim canim paylasir misin sana zahmet bi daha :) fikir olsun bende derin arayıslar icerisindeyimm :) az kaldı nisanıma. Ve incili demissin inci asıgym benn
kızlar sizin görebilmeniz için tekrar yükleyip sonra siliyim deedim ama ..yükleme şekli değişmiş sanırım bana yardımcı olabilirmisiniz bu konuda ?:KK6:

Canım dosya yükleye tıklıyorsun en altta sonra yüklenince tam resim seçip cevapla diyorsun

X