Gebeliğe Hazırlık İnofolic kullananlar hangisini tavsiye edersiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben kullandım canım inofolic combi daha etkili diye vermişti doktorum

Ben kendi kafama göre alıp kullandım inofolic saşe. Hamile kalamadım 🤷🏻‍♀️ Eczacı toz daha iyi demişti.

Ben Pholicaps kullanıyorum, inofolic combiden d-kiroinositol miktarı daha fazla. Ama içinde folik asit yok, onu ayrı alıyorum.
Henüz hamile kalamadım ama değeri fazla diye bunu tercih etmişti doktorum

Doktora danışın bence o sizin sonuçlarınıza göre hangsinin yarayacağını bilir ben doktor kontrolunde kullandım

Ben Pholicaps kullanıyorum, inofolic combiden d-kiroinositol miktarı daha fazla. Ama içinde folik asit yok, onu ayrı alıyorum.
Henüz hamile kalamadım ama değeri fazla diye bunu tercih etmişti doktorum
Teşekkürler bunu ilk kez duydum araştıracağım🌸 zaten bende folik asit amaçlı değilde inositol takviyesi almak istiyorum

Doktora danışın bence o sizin sonuçlarınıza göre hangsinin yarayacağını bilir ben doktor kontrolunde kullandım
Ocakta klomen başlıyorum doktor herhangi bi takviye vermedi yanında ama genelde burada gördüğüm klomeni hep bu tarz desteklemişler, zaten bitkisel bi takviye sanırım inofolic bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ya yani sadete gelirsem sanırım kafama göre kullanıcam🙈🙈

Ocakta klomen başlıyorum doktor herhangi bi takviye vermedi yanında ama genelde burada gördüğüm klomeni hep bu tarz desteklemişler, zaten bitkisel bi takviye sanırım inofolic bi sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ya yani sadete gelirsem sanırım kafama göre kullanıcam🙈🙈
Bende yumurtlamadan iki gün sonra gögüs hassasiyetim oldu halada devam ediyo gögsüm şişti resmen agrıyo .yan etkisi yoktur diyor neden böyle oldu anlamadım doktora sorcam haftaya

Şimdi hemen olmaz diyolar ama döllenme gelişir gelişmez bazı hormonlar yükselmeye başlıyor ya belirtileri yapan da bu hormonlar değil mi zaten. Daha önce hiç olmaz mıydı gögüs agrın adet belirtisi olarak falan
Adete 2 gün kala olurdu ama hafif olurdu adete 10 gün var uçları dik kaldı bide sertleşti

X