Gebeliğe Hazırlık İnofolic kullananlar hangisini tavsiye edersiniz?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç sorma. Benim bu ay hiç yumurtam gelişmemiş mesela şimdi paşa paşa adetimi beklicem klomen için. boşu boşuna geçen koca bir ay daha. Artık son olsun vallahi bezdim 🤷🏻‍♀️
Al bendende okadar benimde bu ay hic gelişmedi hepsi küçük küçüktü 😔 çok yorucu bi süre gelde adetini bekle şimdi sil baştan 😞

Ben Pholicaps kullanıyorum, inofolic combiden d-kiroinositol miktarı daha fazla. Ama içinde folik asit yok, onu ayrı alıyorum.
Henüz hamile kalamadım ama değeri fazla diye bunu tercih etmişti doktorum
Siz hamile kalabildiniz mi? Doktorum bana da pholicaps verdi 5 gün oldu başlayalı faydası olur umarım🙄

JOYz JOYz maalesef durumumuz ayni ilacsiz adet bile olamiyorum burda gormem uzerine inofolic combi kapsule basladim bir ay olcak insallah bir ise yariyordur

Ben tozu kullanmıştım canım klomenle birlikte, 11. Günde 19 mm olmuştu yumurtam ama malesef çatlamadı kist oldu
Baya iyi buyumus harika ♥️Ama keske catlasaymis
Benim doktorum sadece asit folik vermisti dozu cok az diye burdakileri dinleyip inofolige basladim daha bir paket bitmedi bakalim nasil olcak
Tozumu daha iyi aceba kapsulumu 🤓
Birde kullanan arkadaslar bana foto atarmisiniz inofolic combinin turkiyedekilerle burdakiler aynimi 🙈

Baya iyi buyumus harika ♥️Ama keske catlasaymis
Benim doktorum sadece asit folik vermisti dozu cok az diye burdakileri dinleyip inofolige basladim daha bir paket bitmedi bakalim nasil olcak
Tozumu daha iyi aceba kapsulumu 🤓
Birde kullanan arkadaslar bana foto atarmisiniz inofolic combinin turkiyedekilerle burdakiler aynimi 🙈
Baya iyi büyüdü hemde 28 leri geçti 🤣

Siz hamile kalabildiniz mi? Doktorum bana da pholicaps verdi 5 gün oldu başlayalı faydası olur umarım🙄
Evet cok sukur 3 kutu kullandim pholicapsi suan hamileyim ama ben femara ile tedavi gordum ayrica hangisi sagladi onu bilemem. Darisi isteyen herkese insallah

X