Insanity Workout "60 günde mükemmel vücut garantili!!"

.Bubble.

Y*
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2009
1.533
33
Bu egzersiz programı 10 cd den oluşan bir program. Başlıktanda anlaşılacağı üzere 60 günde mükemmel bir vücut vaad ediyor.
Bu tam kapsamlı bir program. Cdlerin içinden Beslenme programı ve Hangi gün hangi videonun yapılacağına dair bir çizelge çıkıyor.

Hareketler düzgün yapıldığında 45 dakikalık bir bölümle günde tam 1000 kalori yakmış oluyorsunuz!!!
Yani beslenmenize biraz dikkat ederseniz kilo vermemeniz imkansız.

Ben pazartesi başlayacağım 60 gün devam ediceğim. Kendime yol arkadaşları arıyorum :KK55:
Yanlız oldukça zor bir spor. Türkiye'de pek yaygın değil ama yurt dışında çok yaygın.
Bir kaç video izledim ve şunu sölemeliyimki sağlam kalp gerekli.
Tamamen cardio hoplama zıplama içerikli.

İnsanity tanıtım videosu:

[video=youtube;ZLK28BHJDd8]http://www.youtube.com/watch?v=ZLK28BHJDd8[/video]

Before & After Fotocuklar :KK30::KK30::KK30::KK30:

$3b433da5_InsanityBeforeAfter.jpg $122230577356944284_yT3MrYMa_c.jpg $before-after-woman-insanity11.jpg $cookiepartyy-insanity-workout-before-after.jpg $images.jpg $images2.jpg $insanity.FRONTarms-1024x819.jpg $Insanity.jpg $INSANITY-side-1-63.jpg $insanityy.jpg $melissa.jpg $thumbnail.aspx.jpg $turbo_fire_before_after.jpg

Ayrıca youtube'da bir çok before after videoları bulabilirsiniz.
Eğer sonuna kadar gitmeyi başarırsak gerçekten çok etkili.

Nereden indireceğinize gelirsek; 10 cd den oluştuğu için ulaşmak biraz zor. Torrentte linkler var ancak yüksek boyutlarda. Ben 1 günde ancak indirebildim :KK52::KK52:

Eveeeet varmısınız incelmeye kızlarrr ??

jillanınn nerdeyse aynısı süre uzun sanırım kardiyo ağırlıklı ... jilliana zor dayanıyoruz bu bayağı bir zorlar... cd ler nerde satılıyormuş kac tl....?

Jillian 30 day shredda karın ve simit ağırlıklı çalıştırıyo. Bu tüm vücudu çalıştırıyo ve 1000 kalori yaktıran hızla kilo verdiren program.
Cdler nerede satılıyo bilmiyorm canım ben internetten indirdim

Aman Allahım hareketler çok zor bağırış çağırış yapıyorlar videoda da :)) :KK52:

Şimdiye kadar call. yaptım bir müddet düzenli olarak, sonra sakinliğinden bıktım çok sıkıldım bıraktım.
30 days shred ancak bir kaç gün yapabildim.
"walk walk walk" diye bağıran ablayla hepsinden kısa sürdü.
Zumba iyi geldi bana, güle oynaya eğlene eğlene forma girerim inşallah :KK55:
60 gün diyince bi heves baktım buna da ama yokk bu bünyem kaldıramaz bunu henüz :18:

bence yapabiliriz yaaa hadi kızlarrr ben pazartesi başlıyorumm en azından deneyebilirizz :))
Öncesi sonrası fotoğraf koyucam kızlar 60 gün bittiğinde :)

Cnm bu programı çok yakından takip ettim.Beachbody facebook sayfasından da takip ettim.Bunun gibi birçok program var tabi.Benim kondüsyonum yetersiz olduğu için başlayamıyorum şimdilik.Bir bakayım eğer sırf bacak üzerine varsa ayrı videosu hareketleri varsa onuda programıma ekleyebilirim neden olmasın.Çok etkili olduğu kesin aman Allahım çok zorlayıcı ben yerlere serilirim heralde.

Cnm bu programı çok yakından takip ettim.Beachbody facebook sayfasından da takip ettim.Bunun gibi birçok program var tabi.Benim kondüsyonum yetersiz olduğu için başlayamıyorum şimdilik.Bir bakayım eğer sırf bacak üzerine varsa ayrı videosu hareketleri varsa onuda programıma ekleyebilirim neden olmasın.Çok etkili olduğu kesin aman Allahım çok zorlayıcı ben yerlere serilirim heralde.

evet canım kolay değil biliyorum ama yavaştan başlayarak alıştıra alıştıra gidilebilir bence. hem zorluğu 1 hafta. Sonra zaten vücut alışıcak artık eskisi gibi zor gelmicek. Yada yürüyüşle başlanarak alıştırma yapılıp sonra başlanabilir

evet canım kolay değil biliyorum ama yavaştan başlayarak alıştıra alıştıra gidilebilir bence. hem zorluğu 1 hafta. Sonra zaten vücut alışıcak artık eskisi gibi zor gelmicek. Yada yürüyüşle başlanarak alıştırma yapılıp sonra başlanabilir
İlk olarak Brazil'le başladım spora bu şekilde vücudumun kasları alıştıktan sonra biraz daha ağırlaştıracam istedikten sonra yapılmayacak hiçbişey yok.Vallahi çok heveslendim çoğu programda gözüm kalıyo.Bu programı yapmak isteyenlere önerim ben şimdi Kreatin tozunu aldım spor esnasında kaslara enerji veriyo sonraki alacağım takviye Amino Energy her ikisini kullandığınızda enerji patlaması yaşıyorsunuz.Kasların yapılanmasını ve onarılmasını sağlıyo.Çoğu sporcularda kullanıyo yoksa kimse dayanamaz o kadar ağır tempoya.

İlk olarak Brazil'le başladım spora bu şekilde vücudumun kasları alıştıktan sonra biraz daha ağırlaştıracam istedikten sonra yapılmayacak hiçbişey yok.Vallahi çok heveslendim çoğu programda gözüm kalıyo.Bu programı yapmak isteyenlere önerim ben şimdi Kreatin tozunu aldım spor esnasında kaslara enerji veriyo sonraki alacağım takviye Amino Energy her ikisini kullandığınızda enerji patlaması yaşıyorsunuz.Kasların yapılanmasını ve onarılmasını sağlıyo.Çoğu sporcularda kullanıyo yoksa kimse dayanamaz o kadar ağır tempoya.

bende cla yada L-carnite hap kullanmak istiyorum. takviye olmadan bu tempoya dayanmak gerçekten çok zor. ama yan etkileri olurmu acaba diyeede korkuyorum kararsızım:26:

bende cla yada L-carnite hap kullanmak istiyorum. takviye olmadan bu tempoya dayanmak gerçekten çok zor. ama yan etkileri olurmu acaba diyeede korkuyorum kararsızım:26:
Cnm ben CLA kullandım pek bi etkisini göremedim açıkçası L-Carnitin güzel ben yan etkilerini görmedim o kadar takviye almama rağmen.Dün bu foruma bakarken burada Qenzim Q10 + L-carnitine reklamı verildi fiyatı 59 TL hatta almayıda düşündüm bugün reklamını göremedim numarasını kaybettim.yağ yakımını hızlandırıp enerjiye dönüştürüyormuş çok etkilerinden bahsetmişler.bi araştır istersen

l carnitine kullandım ben kullanırken anlamadım ama bırakınca anladım etkisini... yan etkisi olmaz sanmam ama likit deneyin bence cok daha etkili...

link verebilirmisiniz uzun video icin nerden indirdiysen yani ..... merak ettim izlemek istiyorum

Kızlar l carnitine almaya karar verdim ama siz hangi marka kullandınız bende ondan alayım? Gnc mi iyidir ultimate mi
Likit alıcam hap sağlıklı gelmiyo pek

ben hardline almıştım takip ettiğim bir sporcu sitesinde en iyisi weıder yazmışlardı... körolmayası cok pahalı

X