Insanity Workout "60 günde mükemmel vücut garantili!!"

Evet canım 10 bölümüde inmiş oluck. O linkin içinde ayrıca Aslyum diye ayrı bi programda var. İnsanitynin bi ileri versiyonu. 2 programı tek link yapmışlar.

banada atın bende çok meraklandım :KK70:

ilk mesajdaki videoda gördüklerim jillianın body revolution videosu tarzına çok benziyor :)

Son düzenleme:
Insanity Day 2 - Plyometric Cardio Circuit - YouTube

youtube da bunun gibi insanity videoları var ama 45 dakika değil 20 25 dakika kardiyo hareketleri var ......bunları yapınca ne yersen ye kilo yapmaz dehşet hızlı

şöyle bir baktım videoya 25 dakika bu tempoda herkesin yiyeceği nane değil bu her bünyenin kaldıracağını sanmıyorum.
eğer düzenli yapılırsa sonuç vereceği kesin tartışmasız.

Çok hızlı yaa gözüm korktu ama yapmak istedim,bana da link atar mısınız kızlar?:)

Son düzenleme:
ben torrent kullanmıyorum kayra senin msjla attığında torrent linki parça parça indirme linkini buldum pc de var yarın atayım cepteyim şuan :KK66:

ben torrent kullanmıyorum kayra senin msjla attığında torrent linki parça parça indirme linkini buldum pc de var yarın atayım cepteyim şuan :KK66:

valla cok sevinirim... dehşet merak ediyorum.. 1 gün denemek istiyorum... forumda yazılanlara göre cok etkili... düzgün yapıldığında 1000 kalori yakıyorsun... ben zorluğundan korkmuyorum.. jillian gibi hafiften başlıyormuşsun... alışırım diye düşümüyorum... benim korktuğum sıkılıp bırakma konusu.. jillianı 30 gün yaptım size 60 gün bunuda yapabilirmiyim..........

valla şu an kayra senin verdiğin bir linkten gerçek video değil demişsin onu izliyorum da, koptum gülmekten :KK1: sanki normal çekilmiş videonun hızlandırılmış halini izliyorum :KK52: jullian bunun yanında solda sıfır kalır :KK1:

X