Insanity Workout "60 günde mükemmel vücut garantili!!"

sporcu bir arkadaşımdan istedim bana
insanty
insanty asylum
revAbs şeklinde tavsiyede bulundu linkleri verdi ama forumda vermek serbest mi bilmiyorum isteyene öm olarak gönderebilirim

bu arada 4 yıldır üyesi olduğum foruma ilk mesajımı yazmış oldum :)
Şu videoları sevabına biz de alsak ya :KK14:

Evde yapilacak en mukemmel egzersiz programi. Bunu bitirdiktikten sonra baska programlar cok baygin ve ise yaramaz gorunmeye baslamisti gozume. Keske evde bulunmaya daha cok vaktim olsa da tekrar yapabilsem...:KK61:

Eski pc imde videolar isyerime gittigimde bakarim. Ben zamaninda torrentten indirmistim 10gb in ustundeydi. Sanirim torrent isi yatmistir artik...

Tabii ki bakarim ama durust olmak gerekirse soz verip seni gereksiz beklentiye sokmak istemem, cunku oncesinde etraflica arastirmak gereken bir husus var; ben yurtdisinda yasiyorum, buradaki vatandaslik surecim hala islemde, bahsettigimiz videolar telif hakkina tabii. Eger olurda yuklememim buranin hukuki surecine gorebana bir zarari dokunacaksa, yuklemeye kalkismam bile. Obur turlu ise yuklerim tabii ama iyice arastirmam gerek oncesinde... bu arada ben Turkiyedeyken kickass tan yuklemistim, burada kullanamiyorum torrent, izleniyor:KK43: Yoksa muthis bir kaynakti. Oraya baktiniz mi bayagi link vardi insanity icin, tabii yillar onceydi bu, suan ismini bile yazmiyorum google o_Oo_O

Hıı öyleyse riske atmayın, ben bilemedim yurtdışında yaşadığınızı.

Daha etraflıca kontrol ederim ben interneti.

herkes yaz gelmeden kilo vermeye calışır ben tam tersi kızlar. pazartesi günü başladım. yarın 6. günüm. bakalım tamamlayabilecek miyim :))

X