Insanity Workout "60 günde mükemmel vücut garantili!!"

haklısın canım bende aynılarını yapıyorum. dün akşam başladım fit testle ama inan yarım bırakıp yattım çok yoruldum. bu akşam plyometrıc cardio citruit yapıcam bakalım ne kadar dayanabilicem:KK43: fotoğraflarımı çektim ölçülerimi aldım 2 ayın sonunda bakalım neler olacak...

haklısın canım bende aynılarını yapıyorum. dün akşam başladım fit testle ama inan yarım bırakıp yattım çok yoruldum. bu akşam plyometrıc cardio citruit yapıcam bakalım ne kadar dayanabilicem:KK43: fotoğraflarımı çektim ölçülerimi aldım 2 ayın sonunda bakalım neler olacak...

ilk bir hafta dayansan sonra alısıyorsun önemli olan o engeli asmak pes etme sonucları cok guzel oluyor ama kendini zorlama da altta limitini bil diye yazıyor shaun t de bırak diyor zaten zorlarsan sogarsında kendine göre düzenle yap iki tekrar da olsa yap yani zamanla artıyor kondisyonun
ilk ayı zar zor yapan fenalık geciren ben 2.ay o uzun cardioları yapabiliyorum kendine inanmak önemli:KK49:

ilk bir hafta dayansan sonra alısıyorsun önemli olan o engeli asmak pes etme sonucları cok guzel oluyor ama kendini zorlama da altta limitini bil diye yazıyor shaun t de bırak diyor zaten zorlarsan sogarsında kendine göre düzenle yap iki tekrar da olsa yap yani zamanla artıyor kondisyonun
ilk ayı zar zor yapan fenalık geciren ben 2.ay o uzun cardioları yapabiliyorum kendine inanmak önemli:KK49:
evet canım anlıyorum ama orada yapanlar bile yarım bırakıyolar. kendime inanıyrum ama vücudum dayanmıyo çok hantallaşmşım. şu 5 kiloluk fazlalığı taşıyamıyorum eskiden böyle değildim. kilolu da değilim kilolu olsam ne olacak bilmem. 55 kiloyum ama fazla geliyo bana taşıyamıyorum zıplayamıyorum meburen yarım bırakıyorum inş. dediğin gibi olur şu 1-2 haftayı atlatsam güzel olacak herşey

Insanty workout mu focus 25 i yoksa jillian mı tavsiye edersiniz? Önceliğim kilo vermek! Ya da farklı önerebileceğiniz bir program var mı?

Merhaba bu konunun nerdeyse her yorumunu okudum çoğunluk İnsanity ' i öneriyor. ben yarın başlayamayı düşünüyorum.
insanty süre açısından yüksek diye gözüm korkuyor. Focus denedim ama 10 dk da pes ettim. İnsanity bana zor geliyor şimdi.
Focus u tekrar bi denerim. İnsantyi yapınca yorumlarını yaz olur mu?

Focus denemedim ama Insanity gerçekten vücudu her yönden çalıştırıyor. Harika bir proğram ama yeni başlayanlar için zorlayıcı.. Eğer sürekli spor yapmıyorsanız ya da bu ara yeni spora başladıysanız Jillian Micheal 30 Days Shred'den başlayın derim. Forumda sayfası var yapıp güzel sonuç alan arkadaşlar da var. ben de bir ara yapmıştı. güzel ve ertkili bir proğram. :) 3 Level 30 günlük Youtube dan direk videolarını da bulabiliyorsunuz.

Merhabalar, ben su anda ikinci defa insanity max 30 yapiyorum. Ikinci ayin 3cu haftaya baslayacam yarin insaAllah.
Bundan sonra p90x3 e baslayacagim.
Su anda bu programlari yapan varmi? yada herhangi baska bir beachbody program. Ben facebookta bir 'support group' actim. Yapan arkadaslar hadi gel katilin tecrubelerimizi paylasalim :)
facebook grubun adi da : Insanity max 30, P90x3, beachbody workouts Turkey / Turkiye

Merhabalar, ben su anda ikinci defa insanity max 30 yapiyorum. Ikinci ayin 3cu haftaya baslayacam yarin insaAllah.
Bundan sonra p90x3 e baslayacagim.
Su anda bu programlari yapan varmi? yada herhangi baska bir beachbody program. Ben facebookta bir 'support group' actim. Yapan arkadaslar hadi gel katilin tecrubelerimizi paylasalim :)
facebook grubun adi da : Insanity max 30, P90x3, beachbody workouts Turkey / Turkiye

insanity max 30 bayanlar / turkiye olarak degistirdim. Insaallah arayinca bulunur.
https://www.facebook. com/groups/1490145557960251/

linki tam vermemi izin vermiyor kadinlar kulubu..açlik biraktim bir yerde..birlestir ozaman çalisir

Ben bundan daha önce p90x yapmistim..yani ilk olarak ama 70 gunden sonra pes etmistim..cok sikici geliyordu.
Evde les mills combat, turbofire ve brazil butt lift vardi onlari karisik karisik yaptim..ama programlari hic bitirmedim yani.
insanity max 30 simdi ikinci defa yapiyorum son iki haftadayim.

Ben hepsini torrent olarak indirdim. bazilari zor bulunuyor ama gerçekten. çok sükür bulabildim :KK70:

Gruba bekliyorum :)
Grup bu arada iki dilli olacak. Kendim türk olmadigim için ingilizce de konusulacak bir kaç yabanci da üye oldu (herkes turkiyede oturuyor ama)

.Bubble. .Bubble. lion81 lion81 Kayra Kayra buzdanmadam buzdanmadam movenius movenius nerelerdesiniz bitirdiniz mi 60 günlük programı?
Ben bugün fit testle başladim kızlar şuan bacaklarım acayip ağrıyor.inşallah devamını getirebilirim
Merhaba canım ben 60 güne 1 haftam kalmıştı sadece ama tamamlamış oldum.Ağrı oluşuyo ayak bilekleri felan zor ama şimdi olsa o kadar hırpalamam kendimi.

peki bu program ile sonuç aldın mı? ben dayanamadım bıraktım
Az bi fark gördüm öyle aman aman zayıflama incelme olmadı.Sadece kondüsyon kazanmak başka bi görüntü değişimini görmedim.Fitnes bana yaramıyo şişiriyo kaslarımı şimdi fitnes yapmıyorum yürüyüş barre çalışmaları iyi geliyo.

diyetiniz nasil peki boyle bir program yaparken?
Ben seker ve un tamamen kestim diyetimden ve 10 kilo verdim. Benim vucutumun sekli resmen degisti. Boyle bir fitness program degisiklik mutlaka yapar. Ama yedigin yemek çok önemli. Saglikli yersen ve hazir olan yemeklerden uzak durursan kesinlikle faydasini gorursun.

Insanity'i iki kez bitirdim daha faydalısını gormemistim bu zamana kadar. Jillian da cok yapmıstım ama yeme duzenime dikkat etmeden ondan fazla etki gormemistim.
insanity de hem yemeye dikkat ederek hem de programı duzgun uygulayarak saglıklı bir sekilde yaglarımı eritip kas yaptım. herhangi saglık problemi olmayan biriyseniz yapmanızı öneririm.
Bu ya da p90x ikisi de bence home fitness konusunda asmıs programlar sonuc gormemek imkansız :KK31:

linki tam vermemi izin vermiyor kadinlar kulubu..açlik biraktim bir yerde..birlestir ozaman çalisir

Ben bundan daha önce p90x yapmistim..yani ilk olarak ama 70 gunden sonra pes etmistim..cok sikici geliyordu.
Evde les mills combat, turbofire ve brazil butt lift vardi onlari karisik karisik yaptim..ama programlari hic bitirmedim yani.
insanity max 30 simdi ikinci defa yapiyorum son iki haftadayim.

Ben hepsini torrent olarak indirdim. bazilari zor bulunuyor ama gerçekten. çok sükür bulabildim :KK70:

Gruba bekliyorum :)
Grup bu arada iki dilli olacak. Kendim türk olmadigim için ingilizce de konusulacak bir kaç yabanci da üye oldu (herkes turkiyede oturuyor ama)
grupa katilma istegi yolladim. suan videolari ariyorum umarim bulup indirebilirim.

X