İnternette en güvenilir alışveriş sitesi sizce hangisi?

En iyi 10 alışveriş sitesi 2021

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Hepsiburada, trendyol

Trendyol dan aldığım gıda takviyeleri genelde çakma.hepsi burada ve n11 den memnun kaldim

Her Telden Web Siteleri Sizin İstediğiniz Ürünü Ayağınıza Kadar Getiriyor. Sizin yorumlarınızla "En İyi 10 Siteyi Bir Araya Getirelim"​

İnternetin en güzel yanlarından biri de artık alışveriş yapmak için sokağa çıkmanıza hiç gerek yok. Bu sitelerin bazıları ise yaptıkları özel kampanyalar sayesinde ürünlerden kargo ücreti almıyor ya da piyasaya fiyatına göre büyük indirim sağlıyor.

Farklı amaçlara uygun alışveriş siteleri sayesinde kitaptan DVD'ye günlük alışverişten kıyafete kadar değişik ürün gruplarından dilediğiniz ürünü satın alabiliyorsunuz.
Trendyol Gittigidiyor Amazon N11 Hepsi Burada Zara Lc Waikiki Boyner Letgo

Trendyol ben hep ordan alırım.. gitti gidiyor re za let !!!!!!! Ordan bi ürün almışdım sorun çıktı satıcı günlerce dönmedi bana zorlana iyade yaptılar..... Hepsiburads güzel ama biraz pahalı gekdi bans bilmiorum

Merhaba , neredeyse bütün sitelerden alışveriş yaptım ama en son otcdepo.com adresinden takviye gıda aldım.İnanılmaz ilgili ve alakalılar. Açıkcası karşımda her soruda muhattap bulmak beni çok mutlu etti.

Ben hep trendyoldan alıyorum çünkü çözüm aşamaları iyi bir sorun yaşasan da ilgileniyorlar müşteri hizmetleri olması iyi tabi bazen uğraştırıyor ama butiklerden çektiğim çileyi hiç bir alışveriş sitesinden çekmedim :KK70:

hepsi burada sitesinden çok memnundum ama en son büyük bir alış veriş yaptım...aldığım firmayla beni yaşadığım bir sorunda başbaşa bıraktı...malı 1.5 ay sonra bile alamadım bir sürü sorun oldu ama hiç yardımcı olmadılar...
senin sitenden aldım ben bu ürünü hiç yaptırım gücün yok mu diye çok delirdim ve acayip zarar uğradım.Şu an çok dikkat ediyorum oradaki alışverişlerimde çok büyük birşey almıyorum mesela artık...bir sorun olursa üzülmeyeceğim bazı şeyler alıyorum...eskiden bulaşık makinesini bile oradan alırdım...

morhipo trendyol hepsiburada
almak istediğim ürünün yorumlarını okuyarak alıyorum. kimsenin yorum yapmadığı bir ürünü almıyorum.
olumlu yorumlardan yola çıkarak alışveriş yaparım.

X