İp Atlamak Zayıflatır mı?

Ben ip aldım ama evde olmuyor toz kalkıyor annem çok kızdı bir kere atladım :)

Açık alanda atlamak lazım.Kaldı öyle.

Tekrar merhabalar,
Ip atlayarak mi bilemiyorum tam ama 5kilo verdim. Kaldi 5kilom bakalim nolacak ama cogu zaman atlayamiyorum ipi haftada 2 ya da 3gun oluyor ancak atladigim gun sayisi

merhaba,
kimse kalmamış :KK43:
ben bugün başladım ip atlamaya 200le.. 30 dk yürüyüş, ardından arttırarak ip atlamayı planlıyorum. devam etmem gerek sonuçları paylaşırım. umarım bana katılan olur...

Eğer yeni doğum yaptıysanız, 6 ay geçmediyse ip atlamadan, sadece 3-3,5 lt su içerek ve bol yoğurt yiyerek daha kolay zayıflarsınız...kendinizi yormadan

Her atlama için belirlenmiş bir kalori yakma listesi vardı. Onu aradım ama bulamadım, kısaca işe yarıyor evet.

Kızlar inanamıyorum nasil 500-600 atliyosunuz ben kendimi çuval gibi hissettim ya 55.3 kiloyum, boyum kısa olduğu icin 55 bana fazla, 50-51 hedefim, diyet spor su vs derken iki ayda ancak 55.3 e inebildim. Gecen gün ip atlayim dedim inanirmisiniz ara vermeden sadece 30 saniye atlayabildim, her tarafim agridi kendimi yataga zor attim. Ara vererek de olsa 50-60 ı gecmez heralde. Burda 500-600 okuyunca aglayasim geldi nasil oluyo bu :KK43:

ben dün başladım 60 atladım set halinde arttırmayı düşünüyorum eğlenceli valla

Merhaba arkadaşlar
Hala ip atlayan var mı aranızda? Bende spor salonuna gidiyorum 30 dk kardiyo+45 dk ağırlık yapıyorum(içinde squat ve sumo squat da var tabiki 90’ar tane) ve diyet de uyguluyorum 8 kilo gitti çok şükür 1 ayda 💪ama hala gitmesi gereken bi 15 kilo daha var 🙏💪
Aralarda da zıplayıp ip atlıyorum zaten 1 dk da 100 kere falan atlıyorum (1saatte 200 tane atlıyorum diyen arkadaşım vücudun ham mı acaba. Gün geçtikçe artıramadın mı yinede) 100er 100 er atlasan bile yarım saat sonra 2000 üzerine çıkarsın nasıl yaptığını anlayamadım
Benim merak ettiğim ama aslında cevabını bildiğim sadece ip atlamakla evde kilo verilir mi diyordum demek ki veriliyormuş ☺️

Günde 3000 tane yapıyorum diyen arkadaş umarım yazımı görürsün
Acaba tek seferde mi yaptın yani günde 1 kez mi yoksa 1500+1500 olacak şekilde mi yaptın
Yoksa 3000 tane ip atlamak max. 1 saatimi alır
Ben günde 1500-2000 arası yapıyorum da normalde

Merhaba arkadaşlar
Hala ip atlayan var mı aranızda? Bende spor salonuna gidiyorum 30 dk kardiyo+45 dk ağırlık yapıyorum(içinde squat ve sumo squat da var tabiki 90’ar tane) ve diyet de uyguluyorum 8 kilo gitti çok şükür 1 ayda 💪ama hala gitmesi gereken bi 15 kilo daha var 🙏💪
Aralarda da zıplayıp ip atlıyorum zaten 1 dk da 100 kere falan atlıyorum (1saatte 200 tane atlıyorum diyen arkadaşım vücudun ham mı acaba. Gün geçtikçe artıramadın mı yinede) 100er 100 er atlasan bile yarım saat sonra 2000 üzerine çıkarsın nasıl yaptığını anlayamadım
Benim merak ettiğim ama aslında cevabını bildiğim sadece ip atlamakla evde kilo verilir mi diyordum demek ki veriliyormuş ☺
1 dk 100 çok iddalı, saniye de 2 tane nerdeyse, valla helal, speedy gonzales gibisiniz o zaman :spor:

Günde 3000 diyen gün boyunca atlamamıştır tabi, canı sıkıldıkça 100, 300 falan yapmıştır.

Bişey sorucam 2000 de fazla değil mi? Dizler zorlanmıyor mu? ne kadar süredir ip atlıyorsunuz?

1 dk 100 çok iddalı, saniye de 2 tane nerdeyse, valla helal, speedy gonzales gibisiniz o zaman :spor:

Günde 3000 diyen gün boyunca atlamamıştır tabi, canı sıkıldıkça 100, 300 falan yapmıştır.

Bişey sorucam 2000 de fazla değil mi? Dizler zorlanmıyor mu? ne kadar süredir ip atlıyorsunuz?
İpe sürekli takılmazsan seri bir şekilde atlayıp gidiyorsun valla aslında o kadar da hızlı değilim daha hızlıları var benden çevremde 😊
Bugün tam 22 dk da 1000 tane atladım ama çok dinlendim 4 dk falan aralarda.
Eskiden beri atlardım ama ara vermiştim bu kış yılbaşından beri atlıyorum ama aynı zamanda da spor salonuna gidiyorum ben
Sporumu yaptıktan sonra zamanım oldukça 500-1000 Allah ne verdiyse atlıyorum 😂😃
Bu aralar ise yalnızca evde atlıyorum 1000-1500 arası değişiyor canım

Kızlar inanamıyorum nasil 500-600 atliyosunuz ben kendimi çuval gibi hissettim ya 55.3 kiloyum, boyum kısa olduğu icin 55 bana fazla, 50-51 hedefim, diyet spor su vs derken iki ayda ancak 55.3 e inebildim. Gecen gün ip atlayim dedim inanirmisiniz ara vermeden sadece 30 saniye atlayabildim, her tarafim agridi kendimi yataga zor attim. Ara vererek de olsa 50-60 ı gecmez heralde. Burda 500-600 okuyunca aglayasim geldi nasil oluyo bu :KK43:
evet ben de sasirdim 2000 3000 diyorlar :)
ben de 160im, 53 kiloyum ama 100 kere ip atlayinca kendimi nereye atacagimi sasiriyorum :)

X