Iphone uygun takip programi

Sizin gibi klavyede hayatını yaşayanlar ancak bukadar profesyonel yazardı 1. Si kimse kimsenin ne yaşadığını bilemez oradan öyle klavye delikanlılığı yapmak anca sizin gibilere yakışırdı zaten 2.si nereden biliyorsun bosamayacagimi demekki tecrübe edindinkj biyle konuları kendi dilinden aklina gelenleri döküyorsun evet aldatıldım pavyona gidiyor deli gibi içiyor mesajlarınida yakaladım ama ozamanlari aptaldım ve bosamadim cocugum var nasıl babasız kalsın duyguları sardı etrafımı kendimi dusunmedim aptal gibi ama şimdi o pasif jnsan değilim ve bana yaşattıklarını az çok insanlara gösterip bosayacagim öyle bedava kofte olmayacak 3 cocukla ben ortada kalıp ona sefa surdurtecek kadar aptal degilim
Şimdi ben çok güzel cevaplar veririm ama sana üzüldüğüm için kalbini kırmayacağım sakin sakin anlatacağım
Klavye delikanlılığı dediğin bu değil her duyduğunuzu uyar uymaz her cümlede kullanmayın
Tecrübe edindiğimi zaten yazdığımdan anlaman lazım bak ne diyorum kk da çok gördük artık tecrübe ya da his anlıyoruz artık yazım tarzından kim boşanır kim boşanmaz
Sen zaten aldatıldığını biliyorsun istesen zaten boşanırsın , senin bu adamın takip programıyla pavyona gittiğini sağa sola kanıtlamanın hiçbir faydası olmaz
Yalan der geçer iftira der geçer önünden geçtim konum öyle göstermiş der geçer bak gördünüz mü bu kadın takıntılı bana neler yapmış gizli saklı der geçer hiçbir şey demezse evet gittim der geçer öyle sandığın yaygara kopmaz adam rezil olmaz maalesef toplum bu , ha ben isterim insan içine çıkamasın bu pavyona giden mallar ama maalesef öyle olmuyor gerçek hayatta ki muhtemelen herkes biliyordur gittiğini
Madem o pasif insan değilsin bascaksın adamın totosuna tekmeyi , basmak istemiyorsan da istemezsin beni ilgilendiren hiçbir durum yok ama seni ilgilendiren şu durum var böyle bilip bilip yuttukça adamın arsızlaştırcaksın yüzsüzleştirceksin zararın kendine başka da bir şey değil

O şekilde takip edemezsin. iPhone bu konuda zaten zor güvenlik açığı veriyor. Ama neler yapabileceğinden bahsedeyim, legal olanlarından :) umarım mahkeme delili topluyorsundur.

1 - Telefonunda kayıtlı gmail hesabında 'google hesabınızı yönetin' kısmına girip, 'veriler ve gizlilik' sekmesine tıklayıp, orda konum geçmişini aktif hale getirebilirsiniz. Bu sayede gün içinde telefonuyla gittiği her yer bir bir kayıt altına alınır. Hatta ne ile gittiği bile kaydedilir.

2 - Siz de iPhone kullanıyorsanız, ayarlar kısmından eşinizi 'aile' olarak kaydedin (aile diye aratırsanız bulursunuz). Eşinizin bunu kabul etmesi için sms le onay vermesi gerek. Kabul ettikten sonra, eşinizin telefonundan 'apple kimliği' (yani ayarlarda en üstte isminin soyisiminin yazdığı kısım) ardından 'bul' seçeneğine tıklayıp, orda önce konumumu paylaş kısmını aktif edin. ardından aşağıda aile üyeleriniz çıkacak, ordan kendinize tıklayın ve 'konumumu paylaş' deyin, bu şekilde de konum anbean telefonunuza gelir.

Umarım kullanmak durumunda kalmazsınız

Evet biz ikinci kısmı yaptık eşimle. Bir yerde buluşacaksak birbirimizi böyle buluyoruz. 😅 arada da işe gittik mi vs diye kontrol ediyoruz. Sürekli ne yaptın nerdesin dememize gerek kalmıyor. Ama ne ben ne de o dikizlemek için kullanır, çok şükür 🙏

X