5 Aylık evliliğim ve uğradığım ihanet

Siz adamı daha evden atamadınız ki burada 27 sayfa yazı yazılmış.

Hala beraber mi yaşıyorsunuz? Evetse bir yer bulmasını bekleme bahanesini yazmayın. Saçma
Avukat tuttunuz mu? Adam kendini öldürmez ilaç millaç içip numara yaparsa inanmayın
Dün eşinin pansiyona geçtiğini yazdı. Ben yinede bu boşanmanın çok kolay geçeceğini sanmıyorum.

Dün eşinin pansiyona geçtiğini yazdı. Ben yinede bu boşanmanın çok kolay geçeceğini sanmıyorum.

Adam uyanmadan avukat tutup bir günde protokolü tehditle imzalatırsa kolay kurtulur . Ama bekledikçe pislik adam diğer yüzünü gösterecek. Bir de aldatan adamların klasik ümitleri varken yaptıkları sözler var ya sensiz yaşamam, kendimi öldürürüm sonra kadınla aldatıyorsa birini bulur çat evlenir erkekle aldatıyorsa da kadının adını çıkarır. Bu kız bir an önce zaman kaybetmeden bastırmalı. Dramı bir kenara bırakıp çözüme bakmalı.

Merhaba. Yıllardır forumu takip ediyordum ilk defa yazma durumunda kaldım. 2 gündür ölü gibiyim. Eşimle 2018de onun beni görüp beğenmesiyle tanıştık. 2021 ağustos ayında evlendik. İlişkimiz hem maddi hem manevi çok zorluklar atlattı. Eşyalarımız, evimizi aileler pek yardım etmeden tırnaklarımızla kazıyarak aldık. Onun kusurlarıyla kabul ettim ve kendini bu zamana kadar eşinden geldiğince düzeltti. Tek hatası vardı bana karşı onu da evlendikten sonra düzelteceğini söyledi. Hatası açık sitelerden güzel belli başlı kadınların fotoraflarına ve videolarına bakıyordu galerisine kaydediyordu.
Evlendikten sonra tekrar yaptığını yakaladım ve çok büyük kavga ettik. 3 ayda boşanma noktasına geldik.
En azından seni gerçekte hiç aldatmadım benimki alışkanlık söz yapmayacağım bırakacağım dedi. Son zamanlarda fazla da bakmıyordu zaten. 1 ay önce çalıştığı iş yerinden anlaşamadı ayrıldı. Ek iş yapacağım 2 3 ay sonra işe girerim işssizliğimi de alırım dinlenmemde lazım çok yoruldum bu işten dedi. Anlayış gösterdin. Gününün çoğunluğunu evde geçiyor. Ben günde yollar birşikte 10.30 saat işteyim yoğunum.
3 gün önce ben işteyken başka bir işle ilgili görüşmeye gideceğim dedi. Onun beni aldatmayacağına emin olduğum için evlenmiştim ama nedense içime o akşam eve geldiğimde kurt düştü.
Dün o uyurken telefonunu aldım gizli program yüklemiş programın şifresini kırdım. Gördüklerim karşısında şok geçirdim. Bir siteden insgram gibi vir yer travestilere mesaj atmış. Selam seni çok beğendim görüşmek istiyorum diye 3 4 kişiye yazmış 4 gün önce. Sonra mesajlarına baktım bilet yerinden 3 gün önce mesaj gelmiş. Bana iş görüşmesi diye gittiği yere değil başka bir ilçeye gitmiş saat 12de gidiş 18.30 dönüş bileti almış. O tarihteki telefon dökümanına baktım travestinin numarasından hesabını buldum.Dışarda olduğum yere yığıldım. Hemen eve geldim uyuyordu uyandırdım ağlamaya başladım. İnkar etti gittim ama evine gitmedim geri döndüm yapmadım diye. Ben de sana boşanma davası açacağım savcılıktan telefon konuşmalarını herkesin önüne çıkaracağım dedim. Korktu ve itiraf etti. Evet gittim kendimde değildim ogün dedi nasıl yaptım çok pişman oldum dedi. Sabah 6 dan akşama kadar ağladım hesap sordum. Canım o kadar yanıyorki bu hayatta başıma gelmesinden en korktuğum şeyi bana en sevdiğim insan yaşatmıştı. Meraktan gittim sadece 1 saat durdum ama o gün sanki kendimde değildim dedi. 2 3 saat ağladı özür diledi. Kavga sesinden kapıya polis geldi zor bela onları gönderdik. Bir daha yapmayacağım kulun olurum töbe edeceğim Allaha döneceğim beni yakalaman iyi oldu, sözünden çıkmayacağım, istersen akıllı telefon kullanmam dedi. Beni hiç kimse senin gibi sevmedi annem bile nolur bırakma beni zor olsada affet sensiz yaşayamam dedi. Gerçekten de onu büyük bir aşkla sevdim. Ne yemekte ne temizlikte ne de ilişkide evimi ve onu ihmal etmedim. Benimle olmak istediğinde hiç geri çevirmedim. Gün aşırı bazen hergün birlikte oluyorduk. Hergün kucağıma alıp saçını yüzünü severek masaj yapıyordum. Birbirimizin kollarında ve kucağında uyuyorduk.
Bense ondan iğreniyorum ve hala inanamıyorum. Onun bu yaptığından kendime güvenim, inancım kalmadı. Hayallerimi her şeyimi yıktı geçti. Ben boşanmak istiyorum dedim ama mahkemeye beni bir kadınla aldattığını kabul ederek boşanacaksın dedim. Böyle olayda arkamdan konuşsunlar istemiyorum kimse duymasın. Şimdi bana melek gibi davranıyor. Zaman ver herşey düzelecek diyor ama benim içimde her şey öldü. Dünden beri ruh gibi dolaşıyorum annemi kaybetmiş gibi acı çekiyorum her dakika ağlıyorum.
Hala inanamıyorum birbirimizi deli gibi seviyorduk 5 yıllık ilişkimizde beni aldatmadı 5 aylık evliliğimizde bir de normal bir kadınla da değil travestiyle aldattı. Bunda sonra asla güvenemem, sevemem. Ona bakınca iğreniyorum. Her şeyim yep yeni bir sürü borcumuz var yuvamızı nasıl dağıtacağım bilmiyorum. Bir daha asla kimseyi sevemem güvenemem bunu da biliyorum. Ne yapacağım? lütfen bana böyle bir durumu yaşamış olanlar varsa özellikle yardım edin nasıl yaşayacağım?
bu erkekler neden böyle kötü huylu ve pis eşiniz hastalık kapıp size, de bulaltırabilir çok pis şeylere dahil olmuş ve bu alışkanlık bunu da bırakmaz Bi kere yapan hep yapar bir an önce boşayın bunların da fotosunu çekip mahkemede kanıt olarak gösterin direk boşabıtsınjz, zaten hatta madş manevi haklarınız da alın

bu erkekler neden böyle kötü huylu ve pis eşiniz hastalık kapıp size, de bulaltırabilir çok pis şeylere dahil olmuş ve bu alışkanlık bunu da bırakmaz Bi kere yapan hep yapar bir an önce boşayın bunların da fotosunu çekip mahkemede kanıt olarak gösterin direk boşabıtsınjz, zaten hatta madş manevi haklarınız da alın

Bak bu konudan da ders al Hatice kaç yıllık kocası evlenince hemen işten ayrılmış. Kadının üzerine her şey. Üstüne aldatıyor. Gördüğün gibi bir de üstüne düşen ilgili biriymiş. Senin pintiyi düşünemiyorum bile ayağı ile seni dürterdi kalk kız çay koy derdi. Şeker hastası ise şimdiden obez.

Adam uyanmadan avukat tutup bir günde protokolü tehditle imzalatırsa kolay kurtulur . Ama bekledikçe pislik adam diğer yüzünü gösterecek. Bir de aldatan adamların klasik ümitleri varken yaptıkları sözler var ya sensiz yaşamam, kendimi öldürürüm sonra kadınla aldatıyorsa birini bulur çat evlenir erkekle aldatıyorsa da kadının adını çıkarır. Bu kız bir an önce zaman kaybetmeden bastırmalı. Dramı bir kenara bırakıp çözüme bakmalı.
Ne yaptı merak ediyorum. Umarım bir an evvel bu pislikten kurtulur.

Bak bu konudan da ders al Hatice kaç yıllık kocası evlenince hemen işten ayrılmış. Kadının üzerine her şey. Üstüne aldatıyor. Gördüğün gibi bir de üstüne düşen ilgili biriymiş. Senin pintiyi düşünemiyorum bile ayağı ile seni dürterdi kalk kız çay koy derdi. Şeker hastası ise şimdiden obez.
Aynen bu daha kötü travestiylr ilişkiye girmiş cidden kimseye güven kalmamış artık

Şuan maddi olarak zor durumdayım. Dava açmam için maaşımı bekliyorum. Tek çözümü boşanmam boşanıyorum.

Şuan maddi olarak zor durumdayım. Dava açmam için maaşımı bekliyorum. Tek çözümü boşanmam boşanıyorum.

Tanıdık avukat yok mu vekalet almadan size yardım edebilecek? Burada bile avukat arkadaşlar var deseniz belki özelden size bir şey hazırlarlar. Veya avukatla karşı taraftan almak üzere diye anlaşırsınız. Olmadı baroya gidin birisi atanır size

Borçları devredeceğim, bütün haklarımı alacağım. Gerekirse ailesi malını mülkünü satsın.

Tanıdık avukat yok mu vekalet almadan size yardım edebilecek? Burada bile avukat arkadaşlar var deseniz belki özelden size bir şey hazırlarlar. Veya avukatla karşı taraftan almak üzere diye anlaşırsınız. Olmadı baroya gidin birisi atanır size
Baroya ancak haftaya gidebilirim. Bu hafta saatlerim uymuyor. Aslında işe bilr gitmek istemiyorum zorla gidiyorum. İnsanların yüzüne ruh gibş bakıyorum. Kimseye katlanamıyorum ama izin de alamam. Evlendiğimde 2 ay izin almıştım. Kasımda iş başı yaptım izin vermezler😔

Ilk etapta danismanlik ucreti ödeyeceksiniz. Takilar, tasinmazlar, borc vs ile ilgili sorularinizi soracaksiniz. Sahsi tavsiyem avukatiniza basinizdan gecen herseyi cekinmeden anlatmaniz. Avukatiniz size neleri talep edebilirsiniz onlari soyleyecek. Ilk adim anlasmali bosanma. Esinize gidip avukatla gorustum, bunlari bunlari istiyorum diyeceksiniz(avukatinizda arayip anlatabilir esinize), esiniz talepleri kabul ederse tekrar avukata gidip anlasmali bosanma protokolu olusturacaksiniz, bu kisimda yine ucret odeniyor.
Esiniz ben bosanmayacagim diye diretirse tekrar avukata gideceksiniz. Cekismeli bosanma icin bir yol izleyeceksiniz.
Açıkcası çekişmeli boşanmak istemiyorum. Hemen olsun bitsin taraftarıyım. 1 yıldan önce anlaşmalı boşanılmıyor deniyor aceba doğru mu?

Terapıye git onlar duygusal dusunmemızı engellıolar. Kararlı oluosun. Yani bence ınsanladın nankör ünden hayır gelmıyor. Travestı neden? Bunu sordunuz mu? Gerçi sorsan ne ki sonuna kadar inkar. Kime guvenıcez ben bılmıorum. Allah ıyı insanlar denk getırsın tam olarak bu işte
Bazılarının kadından daha kadınsı görünüşü var erkek gibi düşünmd dedi. Benimkisi bir meraktı gittim ama çok pişmanım bir daha öldürsen gitmem dedi. Seninle ilişkimizi evliliğimizi çok zorluklarla kurduk zolur yıkma diyor. İstediğin gibi takip et , yönlendir , test et beni . Asla sana sadakatsiz yapmayacağım dedi. Günlerdir yalvardı bana hala özür mesajları atıyor. Hiç birine cevap vermiyorum.

Kadının erkeğe 5 beden büyük geldiği evlilik bu.
Nerde görsem tanırım.
Sevgili konu sahibi, boşanmıyorsunuz siz.
Bunun adı boşanmak değil.
Evlatlıktan reddetmek.
Boşanmak iki yetişkin arasında olur.
Bu adam 12 yaşında.
Siz de yıllardır onun bakımını üstlenen ebeveyn.
Merak etmeyin onun gibi seven bulursunuz.
Ama o kadar zarar vermeyeninden inşallah.
Umarım hemen kurtulursunuz🙏🏻
Ona bunaları seve seve yapmıştım. O da bana her zaman şefkatle yaklaştı bazen baba gibi kucağına alıp sahip çıktı sevdi. Babamdan çok ondan babalık görmüştüm. Şerefsizlik yapabileceği hiç aklıma gelmemişti off 😔
Beni seven birini belki bulurum ama bir daha sevebilir miyim bilmiyorum. Evde ki yalnızlık, soğuk yatakta uyumak, salonda birine sarılmadan tv izlemek, tek başına yemek yemek, evden sanki cenaze çıkmış gibi bir sessizlik... Kalbim taş kesti .Onu gömdükten sonra sanki onunla birlikte kalbimi de mezara gömdüm ölü gibi 😔

Siz adamı daha evden atamadınız ki burada 27 sayfa yazı yazılmış.

Hala beraber mi yaşıyorsunuz? Evetse bir yer bulmasını bekleme bahanesini yazmayın. Saçma
Avukat tuttunuz mu? Adam kendini öldürmez ilaç millaç içip numara yaparsa inanmayın
Evden ayrıldı. Şimdi ondan kalanları valize topluyorum. Avukatı yakın zamanda tutacağım.

5 yıllık ilişkinizde de aldatmıştır bu adam sizi, yakalamamışsınızdır sadece. Bayağı sağlam çalışmışsınız bu sefer yakalamak için. Ay lütfen boşanın. İşsiz güçsüz bir de bir de seks işçilerine mi para yediriyor beyefendi. Hiç beklemeden bir avukatla görüşün. Kıskançlığın ötesinde bir terbiyesizlik bu yaptığı, hem sizin sağlığınızı riske atıyor hem aile bütçenizi uçkurunun keyfine harcıyor.Bir de iş görüşmem var demiş evden çıkarken gerizekalı, aşırı sinirlendim. Siz de 10 saat çalışın günde, bilmemkaç saat git gel yol çekin beyefendi evden sadece travestilerle keyif yapmaya çıksın diye.
O gittiği gün söylediği yalan hala içimde. Ben işteydim mesaj atmıştı ben çıktım iş için şuraya gidiyorum haberin olsun diye. Ben de saf saf bir şeyden habersiz çalışıyordum. O günü o işyerinde geçirdiğim her saati düşünüyorum sinirden patlayacak gibi oluyorum. Ben bizim için çabalarken onun bu yaptığına katlanamıyorum 😡 Bir şey alırken eve 2 3 kez düşünüyordum. Oysa paralarını o. . ya yedirdi😡😡

Bir arkadaş yazmıştı nefsin gözü açılınca kapanmazmış. Hiç gitmese belki aklına bile gelmezdi ama bir kere gitti. Aslında işten ayrılmasını hiç istememiştim. Bir erkek kafasını işiyle meşgul etmezse farklı yerlere daha kolay kayar. Annem çok dedi biran önce işi girsin evde durmasın diye.

X