5 Aylık evliliğim ve uğradığım ihanet

Şu an işsiz diyorsunuz, çalışmazsa veya sigortasız olarak çalışırsa üstüne de haciz koyabileceğiniz bir mal varlığı yoksa öylece beklersiniz sigortalı bir işe girmesini. malesef hiç bir şey ödemez bu süreçte.
anlaşmalı boşanırsanız çok sürmüyor mahkeme yoğunluğuna göre en fazla 1 ay diye biliyorum.
ama çekişmeli boşanırsanız o uzattı sen uzattın o itiraz etti sen itiraz ettin derken 5 yıl sürer ortalama
üzerine mal varlığı yoksa çekişmeye değmez. Benim eski eşimin evlilikten önce aldığı ev vardı üzerinde. Aile konutu şerhi koydurdum da satmasını engelledim. o şekilde altınlarımın parasını ve tazminatımı aldım yoksa evini sattıracaktım ondan korkusuna yatırdı avukatın hesabına.
altınlar gelinin hakkı kanunen onları vermeyi kabul etmezse düğün cd ve fotografları veriyorsunuz mahkemeye bilirkişi hesaplıyor. o şekilde alabiliyorsunuz ama birlikte borçlarınız için harcadığınızı eşiniz kabul etmezse ispatlamanız gerekecek şahit vs ile.
Ben çekişmeli boşandım 5 sene sürdü 5 senede de altımlarım pul oldu. tazminat deseniz minnacık verdiler. şiddetten ve geçimsizlikten dolayı ayrılmıştım. mahkeme açıldığı tarihteki altın fiyatları ile hesaplıyor çekişmeli uzun sürünce de düşük tutarda para olarak alıyorsunuz.
not: çocuksuz olarak boşandım ve bekar biriyle evlendim 6 sene sonra ve çok mutluyum..şimdiki eşimle tanıştığımızda halen mahkeme sürüyordu temyize gitmişti itiraz etmişti. sonuç beklemek zorunda kaldık bu sürede de boşanamadım. o yüzden olur mu olmaz mı diye düşünmeyin. bu şekilde evlenen çok fazla. en büyük şansınız ortak bir çocuk yokken ayrılıyor olmanız. sizi bağlayan hiç bir şey olmuyor.
Sizin tebrik ederim İnşallah mutlu olursunuz 🙂🙏 Elimde koz var o şerefsiz bana itiraz edemez istediğim şeyleri kabul etmekte zorunda. Çekişmeli boşanmayız diye düşünüyorum.

Bazılarının kadından daha kadınsı görünüşü var erkek gibi düşünmd dedi. Benimkisi bir meraktı gittim ama çok pişmanım bir daha öldürsen gitmem dedi. Seninle ilişkimizi evliliğimizi çok zorluklarla kurduk zolur yıkma diyor. İstediğin gibi takip et , yönlendir , test et beni . Asla sana sadakatsiz yapmayacağım dedi. Günlerdir yalvardı bana hala özür mesajları atıyor. Hiç birine cevap vermiyorum.
Yalanı bile nasıl söyleyeceğini şaşırmış. Sizin saf halinizle asla yakalamayacağınızı düşünerek birden yalan uydururken tökezlemiş. Kadın sandım ne demek, bu adam bilerek ve isteyerek gitmiş. Zevkinin dışında hiçbir şey umrunda değil. İğrencliğinin üstüne bir de o gün sizinle birlikte olmuş. Pişmanlığın p'si yok bu adamda. Seven insan bunu yapmaz, bu adam sizin verdiğiniz konforu özlüyor.

İyi de suç esas eşinde..
O kendi isteği ile gitmiş bulmuş belki evli oldugunu soylemedi hatta sozkonusu bile olmadı

Bir de şunu diycem travesti veya gayle ilişki moktasına gelmiş bir adam artık doyumsuzdur yani bence kadınlarla cok fazla birlikte olmuş ve artık yeni fantezilere girmiş...senin eşin için böyşe düşündüm
Gitmeden 1 gün önce whatsaptam konuşmuşlar. Benim fotoğrafımı profilden görmüş or..pu.Hatta kim diye sormuş😔

Bir arkadaş yazmıştı nefsin gözü açılınca kapanmazmış. Hiç gitmese belki aklına bile gelmezdi ama bir kere gitti. Aslında işten ayrılmasını hiç istememiştim. Bir erkek kafasını işiyle meşgul etmezse farklı yerlere daha kolay kayar. Annem çok dedi biran önce işi girsin evde durmasın diye.
Evet boşluktan kaynaklı da olabilir annen doğru demiş keşke işten çukmasaymış hiç

Bazılarının kadından daha kadınsı görünüşü var erkek gibi düşünmd dedi. Benimkisi bir meraktı gittim ama çok pişmanım bir daha öldürsen gitmem dedi. Seninle ilişkimizi evliliğimizi çok zorluklarla kurduk zolur yıkma diyor. İstediğin gibi takip et , yönlendir , test et beni . Asla sana sadakatsiz yapmayacağım dedi. Günlerdir yalvardı bana hala özür mesajları atıyor. Hiç birine cevap vermiyorum.
Allahın cezası nankör pislik

Bir arkadaş yazmıştı nefsin gözü açılınca kapanmazmış. Hiç gitmese belki aklına bile gelmezdi ama bir kere gitti. Aslında işten ayrılmasını hiç istememiştim. Bir erkek kafasını işiyle meşgul etmezse farklı yerlere daha kolay kayar. Annem çok dedi biran önce işi girsin evde durmasın diye.
Senin kocan meraklı, merakının peşinden gitmiş ve patlamış da sen de az meraklı değilsin. Her ayrıntıya hakim olacak kadar irdelemek nedir? Fantezi mi mazoşizm mi?

Bazen kadınlar bazen erkekler işsiz kalır. Görev dağılımı ona göre yapılır. İnsan kendine yapacak bir işi evde de bulur. Çocuk varsa ona bakar. Yoksa spor yapar, kitap okur, kursa gider, eğitim videoları izler, temizlik yapar... İşsiz kalmak başka ahlaksızlık başka. Çalışsa da yapacaktı senin meraklı kocan.

Senin kocan meraklı, merakının peşinden gitmiş ve patlamış da sen de az meraklı değilsin. Her ayrıntıya hakim olacak kadar irdelemek nedir? Fantezi mi mazoşizm mi?

Bazen kadınlar bazen erkekler işsiz kalır. Görev dağılımı ona göre yapılır. İnsan kendine yapacak bir işi evde de bulur. Çocuk varsa ona bakar. Yoksa spor yapar, kitap okur, kursa gider, eğitim videoları izler, temizlik yapar... İşsiz kalmak başka ahlaksızlık başka. Çalışsa da yapacaktı senin meraklı kocan.
Haklısınız ne diyebilirim. İnşallah kimsenin başına kişiler denk gelmez 😔

Ben de beteri var.Beni aldattığı op ile bosanmadan 1 ay sonra evlendi bebek bekliyorlar.Bensiz nefes alamaz , ölsem intihar ederdi aşkından güya.Erkek milleti işte

Ben de beteri var.Beni aldattığı op ile bosanmadan 1 ay sonra evlendi bebek bekliyorlar.Bensiz nefes alamaz , ölsem intihar ederdi aşkından güya.Erkek milleti işte

Böyle insanlar nasıl birbirlerine güvenebiliyor gerçekten hayret edilesi, dün karısını seninle aldatan adam, yarın öbür gün seni de aldatır sonuçta 😂😂 ve bir çoğu böyle oluyor, kıskançlık krizleriyle bitiyor yuva yikanlarin yuvası.

Amin inşallah çok teşekkür ederim evet malesef öyle bana trmva oldu artık rüyalarımda hep aldatilarak uyanıyorum banyo yapsa şüpheleniyorum bir iki kez değil çok olduğu için inşallah çok mutlu olursunuz
Allah size çocuğunuzu bağışlasın🙏 Or... nun töbesi kabul olmazmış o misal. Aldatmanın 1 keresi 10 keresi yok. Fısat bulsa yine yapıyor. Bunu çok iyi anladım

Aranızda yardımcı olacak avukat arkadaşlarımız yok mu ? Bana yol gösterin. Sonuna kadar ne varsa elinden almak istiyorum 😔
Buradan bu sekilde yardimci olmazlar. İsteseler de olamazlar. Danismanlik ucretini odeyip yuzyuze goruseceginiz bir avukat isinizi görür. Avukat ile gorusmenizde evliliginizde yasadiklarinizi, varliklarinizi, borclarinizi herseyi anlatacaksiniz. Size bir yol gosterecekler ve bunu tarifeye bagli sekilde ucreti mukabilinde yapiyorlar. Ucretsiz bir sekilde beklediginiz yardimi buradan bulamazsiniz.

Merhaba. Yıllardır forumu takip ediyordum ilk defa yazma durumunda kaldım. 2 gündür ölü gibiyim. Eşimle 2018de onun beni görüp beğenmesiyle tanıştık. 2021 ağustos ayında evlendik. İlişkimiz hem maddi hem manevi çok zorluklar atlattı. Eşyalarımız, evimizi aileler pek yardım etmeden tırnaklarımızla kazıyarak aldık. Onun kusurlarıyla kabul ettim ve kendini bu zamana kadar eşinden geldiğince düzeltti. Tek hatası vardı bana karşı onu da evlendikten sonra düzelteceğini söyledi. Hatası açık sitelerden güzel belli başlı kadınların fotoraflarına ve videolarına bakıyordu galerisine kaydediyordu.
Evlendikten sonra tekrar yaptığını yakaladım ve çok büyük kavga ettik. 3 ayda boşanma noktasına geldik.
En azından seni gerçekte hiç aldatmadım benimki alışkanlık söz yapmayacağım bırakacağım dedi. Son zamanlarda fazla da bakmıyordu zaten. 1 ay önce çalıştığı iş yerinden anlaşamadı ayrıldı. Ek iş yapacağım 2 3 ay sonra işe girerim işssizliğimi de alırım dinlenmemde lazım çok yoruldum bu işten dedi. Anlayış gösterdin. Gününün çoğunluğunu evde geçiyor. Ben günde yollar birşikte 10.30 saat işteyim yoğunum.
3 gün önce ben işteyken başka bir işle ilgili görüşmeye gideceğim dedi. Onun beni aldatmayacağına emin olduğum için evlenmiştim ama nedense içime o akşam eve geldiğimde kurt düştü.
Dün o uyurken telefonunu aldım gizli program yüklemiş programın şifresini kırdım. Gördüklerim karşısında şok geçirdim. Bir siteden insgram gibi vir yer travestilere mesaj atmış. Selam seni çok beğendim görüşmek istiyorum diye 3 4 kişiye yazmış 4 gün önce. Sonra mesajlarına baktım bilet yerinden 3 gün önce mesaj gelmiş. Bana iş görüşmesi diye gittiği yere değil başka bir ilçeye gitmiş saat 12de gidiş 18.30 dönüş bileti almış. O tarihteki telefon dökümanına baktım travestinin numarasından hesabını buldum.Dışarda olduğum yere yığıldım. Hemen eve geldim uyuyordu uyandırdım ağlamaya başladım. İnkar etti gittim ama evine gitmedim geri döndüm yapmadım diye. Ben de sana boşanma davası açacağım savcılıktan telefon konuşmalarını herkesin önüne çıkaracağım dedim. Korktu ve itiraf etti. Evet gittim kendimde değildim ogün dedi nasıl yaptım çok pişman oldum dedi. Sabah 6 dan akşama kadar ağladım hesap sordum. Canım o kadar yanıyorki bu hayatta başıma gelmesinden en korktuğum şeyi bana en sevdiğim insan yaşatmıştı. Meraktan gittim sadece 1 saat durdum ama o gün sanki kendimde değildim dedi. 2 3 saat ağladı özür diledi. Kavga sesinden kapıya polis geldi zor bela onları gönderdik. Bir daha yapmayacağım kulun olurum töbe edeceğim Allaha döneceğim beni yakalaman iyi oldu, sözünden çıkmayacağım, istersen akıllı telefon kullanmam dedi. Beni hiç kimse senin gibi sevmedi annem bile nolur bırakma beni zor olsada affet sensiz yaşayamam dedi. Gerçekten de onu büyük bir aşkla sevdim. Ne yemekte ne temizlikte ne de ilişkide evimi ve onu ihmal etmedim. Benimle olmak istediğinde hiç geri çevirmedim. Gün aşırı bazen hergün birlikte oluyorduk. Hergün kucağıma alıp saçını yüzünü severek masaj yapıyordum. Birbirimizin kollarında ve kucağında uyuyorduk.
Bense ondan iğreniyorum ve hala inanamıyorum. Onun bu yaptığından kendime güvenim, inancım kalmadı. Hayallerimi her şeyimi yıktı geçti. Ben boşanmak istiyorum dedim ama mahkemeye beni bir kadınla aldattığını kabul ederek boşanacaksın dedim. Böyle olayda arkamdan konuşsunlar istemiyorum kimse duymasın. Şimdi bana melek gibi davranıyor. Zaman ver herşey düzelecek diyor ama benim içimde her şey öldü. Dünden beri ruh gibi dolaşıyorum annemi kaybetmiş gibi acı çekiyorum her dakika ağlıyorum.
Hala inanamıyorum birbirimizi deli gibi seviyorduk 5 yıllık ilişkimizde beni aldatmadı 5 aylık evliliğimizde bir de normal bir kadınla da değil travestiyle aldattı. Bunda sonra asla güvenemem, sevemem. Ona bakınca iğreniyorum. Her şeyim yep yeni bir sürü borcumuz var yuvamızı nasıl dağıtacağım bilmiyorum. Bir daha asla kimseyi sevemem güvenemem bunu da biliyorum. Ne yapacağım? lütfen bana böyle bir durumu yaşamış olanlar varsa özellikle yardım edin nasıl yaşayacağım?
Merhaba, erkekler sirf heyecan olsun diye bu tarz iliskilere merak duyuyor diye biliyorum🥲 yasadigim yerde o kadar yakisikli bi cocuk var ki, adini bi erkekle duydum! Ve en yakin arkadasinin savunmasi şu sekildeydi : o kadar cok kizla birlikte oldu ki erkekleri merak etmeye basladi. Ben duyunca şok olmuştum

Öncelikle siz onun annesi değilsiniz, eşisiniz, cinsel partnerisiniz. Size karşı bu şekilde şehvet geliştirmesi mümkün değil. Kadınlar olarak yaptığımız en büyük hata, erkeklerin üzerine anneleri hatta onlardan daha da fazla titremek, fazla şefkat göstermek. Erkek annesine cinsel istek duymaz, böyle kadından da bilinçaltı düzeyde uzaklaşır. Kendi bile anlayamaz bunu. Sizin eşinizin köklenmekle, aidiyetle ilgili sorunlar var, muhtemelen de kaygılı, şikayetçi, depresif bir tip.

Şefkatinizi önce kendinize yönlendirin. Eşinize bir şans daha vermek istiyorsanız, ona bir sevgili, şehvetli bir flörtü, kraliçe yönlerinizle yaklaşın. Eril olan o bırakın o problemleri halletsin. Vahşi tarafınızı da korkmadan gösterin.

Bir yerde demişsiniz ki, hayatta en çok korktuğum şeyi bana yaşattı. Aldatılmaktan neden bu kadar korktunuz, terkedilme ve değersizlik duygunu neden tetiklendi, bunlar üzerinde çalışmanızı öneririm. Sevgilerle

"seviştim ama kendimde değildim" mi?
inanılmaz.
umarım en yakın zamanda kendisine tekmeyi basarsınız.
yediği haltı bile doğru düzgün itiraf edemeyenden hayır gelmez.

Desteğiniz için teşekkür ederim ❤️ İlk önce kendi doktorumla görüşeceğim sırayla diğer yapılması gerekenleri yapacağım
Bu hastalık ters ilişkiyle bulaşıyor illa biri bulaştırcak diye bişey yok ters ilişkide kanama yırtılma ve dışkı ileyle oluşan hastalık kesinlikle ters ilişki yapmayın erkekte kadında dinimizce bu sebepten haram

X