İple almakmı ağda ilemi ?

Momyteam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2021
206
91
27
Kızlar yüzdeki tüyleri sizce iple almakmı daha iyi yoksa ağda ilemi ? Hangisi daha geç çıkartır bilen varsa sevinirim. Hiç lazer vs demeyin lütfen iğneli epilasyona başlayacağım bir kaç aya

Kızlar yüzdeki tüyleri sizce iple almakmı daha iyi yoksa ağda ilemi ? Hangisi daha geç çıkartır bilen varsa sevinirim. Hiç lazer vs demeyin lütfen iğneli epilasyona başlayacağım bir kaç aya
Yüz tüyleri için böyle küçük usturalar var bence onu deneyin. En azından henüz ince olan tüyler kalınlaşmaz. Ama ille de ya ağda ya ip diyorsanız ip derim. Ağdanin cilt yüzeyini zamanla deforme ettiğini duymuştum..

Yüz tüyleri için böyle küçük usturalar var bence onu deneyin. En azından henüz ince olan tüyler kalınlaşmaz. Ama ille de ya ağda ya ip diyorsanız ip derim. Ağdanin cilt yüzeyini zamanla deforme ettiğini duymuştum..
Usturaylada ince tüyleri kese kese küt gibi uzatmazmi hiç denemedim ama arastiririm bir teşekkür ederim

Usturaylada ince tüyleri kese kese küt gibi uzatmazmi hiç denemedim ama arastiririm bir teşekkür ederim
Ben de yüzümü usturayla alıyorum. Kişiden kişiye değişir muhtemelen bir kere deneyin duruma göre devam edersiniz. Kaş altı ve üstündeki kıllar sert çıkmaya başladı rahatsız oldum oralara çok yaklasmiyorum. Ama yüzümün geri kalanında herhangi bir problem yaşamadım

Bence de hemen iğneli ye başlarsan hemencecik de biter. Bence çıkma süresi olarak aynı gibi ama sanki ağda daha uzun sürüyor gibi geldi bana. Ama ikisi de kökünden sonuçta. En ucuz hangisiyle onu yaptır sjsjs. Bu arada hep öyle bir söylenti olsa da ağda cildi kırıltırmıyomul yaşlanınca bende hep öyle korkuyordum ama doğru değilmiş o bilgi.

Bence de hemen iğneli ye başlarsan hemencecik de biter. Bence çıkma süresi olarak aynı gibi ama sanki ağda daha uzun sürüyor gibi geldi bana. Ama ikisi de kökünden sonuçta. En ucuz hangisiyle onu yaptır sjsjs. Bu arada hep öyle bir söylenti olsa da ağda cildi kırıltırmıyomul yaşlanınca bende hep öyle korkuyordum ama doğru değilmiş o bilgi.
Ağda yaptırıyordum hep daha temiz ama cildi bozuyor yüzde ozellikle bu ay iple aldirdim gözlemleyecegim bir bakalım ikiside aynı fiyat olarak 😁 iğnelide hemen bitmiyor başlayacağım ama merkez arıyorum güvenilir yaşadığım ilde 1 yer buldum sadece ama şikayet vardı bakalım bıktım almaktan

Bende bu konudan çok sorunluyum bide benim çenemde de çıkıyor. Boncuk ağda yapıyorum ben. Hem yüzümü yumuşacık yapıyor hem de hızlıca çözüm buluyorum.Hassas ciltler için olanı alıyorum. Gratiste set şeklinde almıştım makinesi ile beraber 150 TL falandı indirimdeydi. yanlış hatırlamıyorsam Kasım ayında almıştım.

X